Da li je neko ikada dokazao bozije postojanje?

Znači kada zataji ateizam i evolucija, Sotona dovodi u pomoć...

LAŽNE BOGOVE

: ))

(bolje mu je i to nego totalni poraz..

ovako nekako nastavlja ovu besmislenu borbu protiv Boga i ljudi koji se vraćaju pravome Bogu)
Taj sotona i bog postoje samo u vasim glavama .
Navukli ste se na bibliju i to je to .
Uglavnom stvar geografije i odgoja .
Da ste u Turskoj citirali biste stihove iz kurana !
 
Interesantno pitanje, koji bog od nekoliko hiljada dosad?
Ako postoji dokaz da bog postoji (haha in your dreams) ni ti vise ne bi verovao. Znao bi.

Браво ,тачно тако, вера ће прећи у знање онога тренутка када се душа буде растајала од тела. Тада ћеш и ти знати. За сада ти остаје - сумња.
 
Mozda cu to znati a mozda i potvtrditi da je sve to laz. Kao i ti, jel?

Није тако - ја не сумњам већ верујем. Нови Златоуст је знао да каже - ,, ја не верујем ја знам " - и ето њега уписаног у диптих светих јер знамо да је диван Бог у Светима својим. Јел тако ?
 
Није тако - ја не сумњам већ верујем. Нови Златоуст је знао да каже - ,, ја не верујем ја знам " - и ето њега уписаног у диптих светих јер знамо да је диван Бог у Светима својим. Јел тако ?

Nije.
Znao je vraga. Lekcija broj jedan "nikad ama bas nikad ne veruj onome ko kaze - znam"
Ti si i veci ateista od mene. ja kazem ne verujem u 3000 bogova (pod pretpostavkom da ih je samo toliko ima ih vise) a ti kazes ne verujem u 2999 bogova a navijam za ovog jednog. Ti zapravo i ne verujes vec navijas. Bolje navijaj za Zvezdu il Partizana. zanimljivije je.
 
Nije.
Znao je vraga. Lekcija broj jedan "nikad ama bas nikad ne veruj onome ko kaze - znam"
Ti si i veci ateista od mene. ja kazem ne verujem u 3000 bogova (pod pretpostavkom da ih je samo toliko ima ih vise) a ti kazes ne verujem u 2999 bogova a navijam za ovog jednog. Ti zapravo i ne verujes vec navijas. Bolje navijaj za Zvezdu il Partizana. zanimljivije je.

Ово није први пут да се сусретнем са , наизглед, симпатичним а суштини апсолутно нелогичним закључком да је веровање у Једнога Бога заправо - атеизам. Приметно је да су теби нелогичности лако прихватљиве тако да ме не чуди што си туђу злосрећну мисао прихватио као своју.

Када већ делиш савете није згорег да , кадкад, послушаш самога себе и манеш се ћорава посла мудрујући о свемудром плану Божијем проглашавајући Његову творевину ( универзум ) за творца. Тако ћеш избећи - нелогичности.
 

Back
Top