Da li je neko bio smuvan preko pp i pozeleo da vidi uzivo tu osobu?

A jel neko smuvan?

Ja jos nisam. Izgleda da se femkam previse, :D

Da li bi neko voleo da bude smuvan?

Kakvo pitanje. Pa valjda sam zbog toga ovde.

Da li neko ima predrasude na licno upoznavanje na ovaj nacin?

Nuzda zakon menja.

Da li mislite da je zanimljivo da upoznate nekog pre nego sto ga vidite zanimljivo?(naravno da bude svoj kada shvati da treba da se vidite tj da ne lupa gluposti)

Kako da ne. Usresredjen si najpre na samu osobu, na njenu sustinu, a ne na varljivi fizicki izgled.

;)
I kad je vidis uplasis se jer ne izgleda nimalo prihvatljivo, a kamoli onako kako si zamisljao gledajuci slovca :zcepanje:
 
eeeh, pre par godina, kada sam visio samo na chatu, upoznao sam neku Martu, i mi kao trebali da se vidimo, jedan dan ne mogu ja, drugi ona, treci oboje i tako iz dana u dan...
I sad ja promenio broj zbog silnih obozavateljki :hahaha: ( i obozavatelja :per: ) i zaboravih ja na Martu...
I godinu dana kasnije setim je se ja, i javim joj se preko telefona ( razmenili smo numberove ) a ona u fazonu " :cool: " ja tebe ne poznajem, niti sam ikad cula za nekog takvog...
Ja popi*deo, u sebi se mislim nosi se, a sto sam potrosio 1000 i 1000 dinara kredita na tebe nikom nista...

I tako se zavrsi za sad moja prva romansa preko Krste i za sada jedina...
Naravno postoji par osoba koje bih trenutno voleo da upoznam, ali otom-potom... :)

I tako... :D zanimljiva tema... :D
 
Ma sta pricas, ovde su skoro svi muskarci manijaci :lol:
Zene lupetaju svasta, ali mislim da muskarci, buduci da su prakticni, nesto i rade :)

Ne znam zasigurno :lol:

Ja znam da ja nisam manijak.A za skoro svi ne znam.Ali doci na forum da smuvas nekog nije u mojoj prirodi.Ja sam doso da se prepucavam sa grobarima da bi ubio vreme, pa sam video da na politici moze da bude zanimljivo a ovde sam poceo da se smejem sta sve ljudi pisu pa i ja lupam ponekad.A onda sam video da ljudi ko i ja ubijaju vreme da ih ima raznih i onih koji bi ti mozda bili prijatelji da ih znas i oni drugi.Video sam da ima i normalnih cura koje vole da se zezaju kad im je dosadno ko i vecini a neke su i simpaticne(slike) a bogami imaju i mozak. sto se narocito vidi kad odu na politiku.Mada i tamo ljudi nekad namerno lupaju sve i svasta..:D
 
Ja znam da ja nisam manijak.A za skoro svi ne znam.Ali doci na forum da smuvas nekog nije u mojoj prirodi.Ja sam doso da se prepucavam sa grobarima da bi ubio vreme, pa sam video da na politici moze da bude zanimljivo a ovde sam poceo da se smejem sta sve ljudi pisu pa i ja lupam ponekad.A onda sam video da ljudi ko i ja ubijaju vreme da ih ima raznih i onih koji bi ti mozda bili prijatelji da ih znas i oni drugi.Video sam da ima i normalnih cura koje vole da se zezaju kad im je dosadno ko i vecini a neke su i simpaticne(slike) a bogami imaju i mozak. sto se narocito vidi kad odu na politiku.Mada i tamo ljudi nekad namerno lupaju sve i svasta..:D
Haha...
Znaci inteligencija se dokazuje na politic!
Kako se toga ranije nisam setio!
:zcepanje:
 
Jos malo pa ce covek da se daunlouduje ako ti odgovara.:hahaha:

:dontunderstand: Pa imas u donjem desnom uglu profila opciju za to... uveli su jos pre mesec dana... samo moras da doguras do 1500 poruka da bi stekao pravo da dowloadujes muskarce, a tek kad doguras do 2000 mozes da downloadujes i forumasicu po izboru, osim njih nekoliko... recimo za Galateju ti je potrebno 10 000 poruka. Sigurno se svalerise sa adminom kad su nabili toliki "cenzus" za nju. :(

Naravno mozes i da "robu" uploadujes natrag ukoliko se pokaze da kvalitet nije na nivou proklamovanog. Savremeni tehnoloski napredak je cudesan, samo treba biti informisan o tome, a ne tako lupetati svasta kao ti... :rtfm:
 
:dontunderstand: Pa imas u donjem desnom uglu profila opciju za to... uveli su jos pre mesec dana... samo moras da doguras do 1500 poruka da bi stekao pravo da dowloadujes muskarce, a tek kad doguras do 2000 mozes da downloadujes i forumasicu po izboru, osim njih nekoliko... recimo za Galateju ti je potrebno 10 000 poruka. Sigurno se svalerise sa adminom kad su nabili toliki "cenzus" za nju. :(

Naravno mozes i da "robu" uploadujes natrag ukoliko se pokaze da kvalitet nije na nivou proklamovanog. Savremeni tehnoloski napredak je cudesan, samo treba biti informisan o tome, a ne tako lupetati svasta kao ti... :rtfm:

Odlicno, hvala sto si me prosvetlio.A koliko djuture sve forumasice jel ima neki popust na veliko?:per:
 
:dontunderstand: Pa imas u donjem desnom uglu profila opciju za to... uveli su jos pre mesec dana... samo moras da doguras do 1500 poruka da bi stekao pravo da dowloadujes muskarce, a tek kad doguras do 2000 mozes da downloadujes i forumasicu po izboru, osim njih nekoliko... recimo za Galateju ti je potrebno 10 000 poruka. Sigurno se svalerise sa adminom kad su nabili toliki "cenzus" za nju. :(

Naravno mozes i da "robu" uploadujes natrag ukoliko se pokaze da kvalitet nije na nivou proklamovanog. Savremeni tehnoloski napredak je cudesan, samo treba biti informisan o tome, a ne tako lupetati svasta kao ti... :rtfm:
Dobro, ovo je bilo duhovito :kafa:

Jel si ti musko? Napisao si ili napisala

Kako se toga ranije nisam setio! :think:
To je fora iz crtaca. Mi sto ne idemo na politiku gledamo crtace! :)

Kad stignes do 1500-te svoje poruke, probaj da je downloadujes. Tako ces znati pouzdano. ;)
Sad vec nije smesno, dve poruke koje se osvrcu na moje ime, a nicim izazvano :think:
 

Back
Top