Da li ćete glasati na sledećim izborima?

Glasati ili ne?

  • Da, glasaću

    glasova: 25 47,2%
  • Ne, neću glasati

    glasova: 14 26,4%
  • Nacrtaću falus, čiča glišu i sl. i zaokružiti ga

    glasova: 14 26,4%

  • Ukupno glasova
    53
  • Anketa je zatvorena .
Vrana vrani oči ne vadi...

mislim da je ova radikalska vrana spremna da im izvadi i crno ispod nokta, pogotovo ako se jos Seselj vrati iz Haga...

Seselja je u Hag oterala DS-ovska vlast koja mu je i napisala optuznicu i covek tamo sedi na robiji n i kriv ni duzan vec 7 godina ....

Ako to nije za osvetu ja ne znam sta je

A i da se ne vrati ima da izda instrukcije tako da zazale sto su se uopste rodili
 
mislim da je ova radikalska vrana spremna da im izvadi i crno ispod nokta, pogotovo ako se jos Seselj vrati iz Haga...

Seselja je u Hag oterala DS-ovska vlast koja mu je i napisala optuznicu i covek tamo sedi na robiji n i kriv ni duzan vec 7 godina ....

Ako to nije za osvetu ja ne znam sta je

A i da se ne vrati ima da izda instrukcije tako da zazale sto su se uopste rodili

:hahaha:
Ovak Tikomir je legenda. Loži se na Šešelja ko klinci na Konana...

Nego, ja načuo da ćeš da glasaš za SNS, ako radikali ostanu tvrdoglavi po pitanju saradnje s njima. :cool:
 
mislim da je ova radikalska vrana spremna da im izvadi i crno ispod nokta, pogotovo ako se jos Seselj vrati iz Haga...

A i da se ne vrati ima da izda instrukcije tako da zazale sto su se uopste rodili
Prvo, teško će ikada skupiti dovoljno glasova da mogu samostalno da sastave vladu.
Drugo, već su bili na vlasti (Šešelj je bio podpredsednik), pa su se pokazali, baš kao i svi ostali.
 
:hahaha:
Ovak Tikomir je legenda. Loži se na Šešelja ko klinci na Konana...

Nego, ja načuo da ćeš da glasaš za SNS, ako radikali ostanu tvrdoglavi po pitanju saradnje s njima. :cool:

ja cu uraditi sto je do mene - glasacu za radikale

pa kad skupimo dovoljno da pohapsimo tadica i lopove - skupimo

valjda ce jednom ovom narodu doci iz guzice u glavu i shvatice da samo glasom za SRS glasa sa obracun sa kriminalom i korupcijom u ovoj drzavi
 
A ovo si naknadno dodao....

Koliko znam Šešelj je u Hag otišao dobrovoljno da odbrani sebe i ugled Srbije, i za sada to dobro radi, po optužnici koju je sastavilo "nepristrasno" haško tužilaštvo.

seselj je u hag otisao dobrovoljno samo zato sto je znao da u slucaju da odbije da ide da ce biti uhapsen

zato nije hteo da se blamira da ga hapse i zavrcu mu ruke i stavljaju lisice DS-ovske dzumare , pa je otisao tamo kao covek uspravnog cela cistog obraza i srca...
 
Дефинитивно гласаћу! Само једном од 1991г. нисам гласао. Сада сам сигуран за кога ћу јер сви остали су сецикесе. Имам Фаворита и не одричем га се па макар и лоше прошли на изборима.
-Гласајте за П У П С, то је Ваша будућност и искористите је.
-После ПУПС-а нема више будућности.
-Сви Ви који ћете критички а неки и са спрдњом да попратите овај став поручујем:Сви сте Ви подмладак ПУПС-а и то биолошки нећете моћи да избегнете.
-Неко рече: нема зиме за пензионере нарочито ако ,,сквикну`` у јесен. Ништа зато - долази подмладак.
-ПУПС је странка махом старијих људи. Старе људе је срамота да лажу а можда само који пут нешто прећуте. Затао унуци верују дедама више него очевима.
-ПУПС није странка која има капацитет да изведе револуцију али може итекако да се бори за социјалну правду. Она је сада итекако потребна.
-Пензионери,Ваша судбина је везана за ПУПС. Ови други су Вам распродали све што сте за себе и потомке стицали.

A je li ti ovaj broj 39 godište?? :hahaha:
 
A je li ti ovaj broj 39 godište?? :hahaha:

Може бит` ал` не мора да значи.
Мали није лепо старије људе питати за године већ сачекати да се сами годинама похвале. Нарочито ако их здравље служи.
Пензионер јесам и зато куцкам по Форуму јер тако утуцавам време. Данас,бити пензионер и имати сачувано здравље је највеће богатство.
И не питај више за овај број:39. То је мој број среће! Тачка!
 
Дефинитивно гласаћу! Само једном од 1991г. нисам гласао. Сада сам сигуран за кога ћу јер сви остали су сецикесе. Имам Фаворита и не одричем га се па макар и лоше прошли на изборима.
-Гласајте за П У П С, то је Ваша будућност и искористите је.
-После ПУПС-а нема више будућности.
-Сви Ви који ћете критички а неки и са спрдњом да попратите овај став поручујем:Сви сте Ви подмладак ПУПС-а и то биолошки нећете моћи да избегнете.
-Неко рече: нема зиме за пензионере нарочито ако ,,сквикну`` у јесен. Ништа зато - долази подмладак.
-ПУПС је странка махом старијих људи. Старе људе је срамота да лажу а можда само који пут нешто прећуте. Затао унуци верују дедама више него очевима.
-ПУПС није странка која има капацитет да изведе револуцију али може итекако да се бори за социјалну правду. Она је сада итекако потребна.
-Пензионери,Ваша судбина је везана за ПУПС. Ови други су Вам распродали све што сте за себе и потомке стицали.

Gospodine penzioner, PUPS nije stranka koja se bori za bolji život svih penzionera. To je stranka koja ima za cilj bolji život penzionera članova PUPS-a. Da nije tako, ne bi obećavali pred izbore penziju veću za 10%, što je nekome 1500, a nekome 10 000 više, je li... već bi obećali i ispunili obećanje vezano za reformu penzionog sistema, koja zahteva drastično smanjenje razlike između max i min penzije.

To što su stariji, ne znači da ne lažu. Godine ne sprečavaju nikoga da misli uvek prvo na sebe...
 

Back
Top