Да ли би били са особом која је променила пол или је на хормонској терапији

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.755
Ово питање је више оријентисано за мушки род јер је пример који ћу показати за мушку публику, хе хе.
Колико сам ја разумео причу на коју сам наишао, друг мувао друга, овај га одбио јер није хомосексуалац или бисексуалац. Друг промени пол и овај буде са њим.
aEk3pWVE_700w_0.jpg


И једна соло фоткица:
aL9l60p4_700w_0.jpg


Добар посао одрадили ови што је дотеривали, оперисали. И сад, шта рећи? Да вам неко није рекао како је то мушко, рекли би сте "Уфф, каква риба", а када знате, одмах спика "Ауу, које геј, болесно".

Да ли би пристали да будете са мушкарцем који је променио пол и овако се упицанио? Ево још један пример:
8139c25186a47ad853da3ae02c.jpg
 
Cini mi se da na zapadu mogu na terapiju i sa 16, mozda i ranije. Kad je biznis u pitanju, lako cemo prilagoditi zakon. S druge strane, cini mi se da sto ranije krenu na terapiju, da ce bolje proci sa zenskom formom. Te primere koje si stavio mi bas lice na neke tinejdzere koje su uhvatili u shemu. S druge strane, ne zelim da se pravim da sam strucnjak kad nisam. Ono sto se jedino pitam je da li su sigurni da je izvor tome zaista neko rodjen u suprotnom telu ili je kriza identiteta.
Da li bih bio sa zrelom osobom? Ne znam. Nisam nikad bio da bih znao da ti odgovorim.
 
Meni je isto fuj. Ali kako ćeš znati da je bio muško kad ga onako izoperišu?
Управо то. Да нисам боље обратио пажњу на лице са ове слике:
aL9l60p4_700w_0.jpg

Помислио бих: У што добра риба. Све док не буде касно. икс-де
 
Zato idem samo sa proverenim devojkama.
Али видиш, то је суштина, када не би знао, не би ти сметало. Али када сазнаш да је мушко, онда почиње да ти смета. Све док живиш у незнању је океј. Морална дилема. икс-де
 
Али видиш, то је суштина, када не би знао, не би ти сметало. Али када сазнаш да је мушко, онда почиње да ти смета. Све док живиш у незнању је океј. Морална дилема. икс-де
Samop tako bi mogli da me prevare. Ali ja sam pametan i idem samo sa proverenim devojkama.
 
Samop tako bi mogli da me prevare. Ali ja sam pametan i idem samo sa proverenim devojkama.
Ма, није проблем што идеш са провереним девојкама. Али кажем, када би те преваррили изгледом, твоја перцепција била би "Згодна девојка". Али када би неко рекао "Брате то је мушко", истог момента мењаш причу и кажеш да је гадно. Схваташ концепт у глави? Контрадикторно је.
 
Ма, није проблем што идеш са провереним девојкама. Али кажем, када би те преваррили изгледом, твоја перцепција била би "Згодна девојка". Али када би неко рекао "Брате то је мушко", истог момента мењаш причу и кажеш да је гадно. Схваташ концепт у глави? Контрадикторно је.
Nije. Sasvim je normalna reakcija kada saznaš istinu.
 
Може, ако је добро одрађен посао и ако има тај женски гласић. икс-де
Moze ako bih zivio u blazenom neznanju. Ako bi mi rekli da je bio musko, mislim da ne bi mogao da mi se digne. Psihologija je cudo.
 
Ово питање је више оријентисано за мушки род јер је пример који ћу показати за мушку публику, хе хе.
Колико сам ја разумео причу на коју сам наишао, друг мувао друга, овај га одбио јер није хомосексуалац или бисексуалац. Друг промени пол и овај буде са њим.
aEk3pWVE_700w_0.jpg


И једна соло фоткица:
aL9l60p4_700w_0.jpg


Добар посао одрадили ови што је дотеривали, оперисали. И сад, шта рећи? Да вам неко није рекао како је то мушко, рекли би сте "Уфф, каква риба", а када знате, одмах спика "Ауу, које геј, болесно".

Да ли би пристали да будете са мушкарцем који је променио пол и овако се упицанио? Ево још један пример:
8139c25186a47ad853da3ae02c.jpg
Ovaj zadnji izgleda više muško na slici desno nego na slici levo.
 

Back
Top