Da li ste bili u sex shopu?

Bio sam.
Zapravo sam se iznenadio koliko je to zapravo "normalna stvar" i koliko su ljudi opušteni i voljni da preporuče (malo bude glupo u početku jer preporučuje razne stvari, a ti možda ni sa partnerom ne pričaš tako o tim stvarima i fetišima).

U principu kao da sam došao u Maxi za odrasle :D
 
Bila sam više puta.
Prvi put sam bila kao brucoskinja. Polazila sam dva puta, pa ko ono predomislim se pa produžim dalje. Treći put sam ušla. Ono blam. Međutim pogodilo se bila jedna gospođa već i kako ja ulazim ona prilazi pultu sa nekoliko stvarcica da plati . Malo se popričala sa prodavem. To mi stvori sliku da je to sve ok. (Što reče neko Maxi za odrasle). Nisam ništa tada kupila.
Posle toga bila sam bila nekoliko puta. U tim posetama kupila sam nekoliko igračaka za sebe a i za poklon.
Poslednji put sam bila prošle godine. Vodila sam jednu koleginicu. Našli smo se na kafi i onda sam joj rekla sad te vodim u šoping. Bilo nam je zanimljivo. Cerekale smo se kao klinke. Ja sam joj preporucila da kupi neke kuglice. Ona mi je priznala da je prvi put u ovako specijalizovanoj radnji.

Meni je baš fora da se ode u shop. Ono kupovina preko neta je nekako bezveze.
 

Back
Top