Čarape i ostalo

Aj molim te kaži da imas rezervni par za take situacije ?

:))))
I najvećim gospodičnama se desi da zaborave da ponesu rezervni par i da nema u blizini prodavnice gde bi mogle kupiti nove čarape.

No, kako piše u knjigama da damost jedne gospodične ne može uništiti jedan razigrano bestidni nalakirani palac, i kako sam hodala kao da je sve u savršenom redu, bestidnost i sramota mojih prstića je ostala neotkrivena. Široki forumaški auditorijum se ne računa :lol:
 
Hahah kakva tema,e a juce bas koleginica kaze IJU vidi pukla mi carapa i pokaze mi rupicu gde viri palac i ja pocnem da se smejem i kaze ona pa sta se smejes pukla i tebi,ja pogledam kad ono stvarno :lol: Isto na palcu al na drugoj nozi :lol: Ostavila sam pa cu usiti zao mi da bacam.
 
I najvećim gospodičnama se desi da zaborave da ponesu rezervni par i da nema u blizini prodavnice gde bi mogle kupiti nove čarape.

No, kako piše u knjigama da damost jedne gospodične ne može uništiti jedan razigrano bestidni nalakirani palac, i kako sam hodala kao da je sve u savršenom redu, bestidnost i sramota mojih prstića je ostala neotkrivena. Široki forumaški auditorijum se ne računa :lol:

Bravo :))))))))
 
Ukoliko imate rupicu na soknicama da li ušijete ili ih bacite ?

Bacam, al ih dragi gaji. Znaci ja da usivam necu, on ne ume, i onda nosi tako busne. Doduse uspeo je da ima carape za izlazak i za po kuci.

- - - - - - - - - -

Da li vam se pocepaju i gacice od vlaznosti ? ili dok nokticima ceskate gacice ispod suknjice ? :rumenka:

Ti iskusan svaler ne znas :eek:?
 

Back
Top