Čarape koje su hit ovog proleća

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.370
U pitanju su crne najlon dokolenke, a za njihov povratak zaslužan je dizajner Đžon Galiano.
Nedavno održana revija brenda "Maison Margiela" napravila je pometnju na modnoj sceni s obzirom na to da smo svedočili grandioznom povratku visoke mode i nadrealističkog izraza koji neguje praktičnost i oslanja se isključivo na dramaturški prikaz realnosti.
Crne najlon dokolenke uveliko su neizostavan element svakodnevne odeće, a sa čime ih kombinujemo? Izbor je... pa, širok. Mokasine? Može. Patike?

Na sve može :lol:
Clipcarape.jpg
Clip_2carape.jpg
 
Mi smo to zvali dokolenice.
Ne mora nuzno lose da izgleda. Deluje da se dobro uklapa.

Narocito na one teze mokasine, dzambastije od glatke koze i mozda sivi dzemper sa izvucenom belom kosuljom, crnom/belom rolkom, burgundi bojom uz nesto tipa kraca crna suknja ili sorts...od teksasa ili tvida.
Kao neki omaz Hari Poteru i tom engleskom koledz stilu.
Mozda i dzemper sa romboidima ispod sakoa od plisa...uz svasta idu.
 
izmislio je rupu na sksiji. ova moda je za ciljnu grupu do 16 god. to je za klinke
zrele žene bi izgledale groteskno u ovoj garderobi
meni su draže ove što sežu do butina i imaju samodržeći čipkasti deo

Meni su one jako neudobne.
Ta sinteticka cipka me odere zivu, koza mi bude straftasto crvena.
One se slikaju "zgodno" ali meni licno su uzasno neprijatne. Uz to i spadaju ili se zarivaju, mozda je i do moje "oble" gradje.

Kao i sinteticki brusevi sa cipkom. Ta cipka ima smisla ako je nekako prirodnija...sto sada nesto i nije bas.
 

Back
Top