Kafana Caffe "Na psihoterapiji kod čika Frojda"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
serenil_calmansia.jpg
 
Ja cu da podelim tugu :D
Uskoro vec 4 godine od kako imam dijagnostikovan granicni poremecaj licnosti, redovno idem i kod psihologa i psihijatra, pijem lekove. Medjutim sve se sa mnom presporo krece.
Mislim da sam losa osoba. Ljutim se za svaku sitnicu jer neka hipersenzitivnost sta vec. Teram sve od sebe jer se plasim da cu biti oterana. Nemam osecanja, imam ali samo tugu, bes, mrznju, to je to.
Nikada se ni za koga sem porodice nisam vezala niti ga volela.. Nemam tu moc jbt. Strano mi je kad kazu da su se vezali za nekog.
Promene raspolozenja koje ne mogu da kontrolisem, ne znam ni kako opisati taj prelaz iz mirnog stanja u razbijanje stana, i to bukvalno.
A ovo sto zvuci najgluplje - hronicni osecaj praznine, i to fizicki, u predelu grudi, pluca, kakogod, kao jedna ogromna okrugla rupa, nema tu niceg.
Eto tako malo patetike.
 
Ja cu da podelim tugu :D
Uskoro vec 4 godine od kako imam dijagnostikovan granicni poremecaj licnosti, redovno idem i kod psihologa i psihijatra, pijem lekove. Medjutim sve se sa mnom presporo krece.
Mislim da sam losa osoba. Ljutim se za svaku sitnicu jer neka hipersenzitivnost sta vec. Teram sve od sebe jer se plasim da cu biti oterana. Nemam osecanja, imam ali samo tugu, bes, mrznju, to je to.
Nikada se ni za koga sem porodice nisam vezala niti ga volela.. Nemam tu moc jbt. Strano mi je kad kazu da su se vezali za nekog.
Promene raspolozenja koje ne mogu da kontrolisem, ne znam ni kako opisati taj prelaz iz mirnog stanja u razbijanje stana, i to bukvalno.
A ovo sto zvuci najgluplje - hronicni osecaj praznine, i to fizicki, u predelu grudi, pluca, kakogod, kao jedna ogromna okrugla rupa, nema tu niceg.
Eto tako malo patetike.

kako ne možeš da kontrolišeš a ideš na terapije? ali ipak možeš inače bi bila vezana u zatvoru ili bolnici :confused:?
pa normalno je da je glupo mislim dok se ne pronađeš nekako, da nije normalno ne bi postojala 101 škola života, ali ima uvek u okolini onih koji kao nemaju taj problem, možda su mame u pitanju ali ne moraju biti
 
Poceo malo da trcim, skinuo 10 kila, posvetio se resavanju fizickih problema pa kroz prizmu resavanja fizickih pokusavam da resim i psihicke tako sto necu misliti na njih. Razmisljam da odem negde u sumu u tri ****** lepe materine uzmem neku jednosobnu vikendicu i naselim se tamo sa devojkom koju prethodno moram da nadjem. To mi se vrzma po glavi vec nekoliko meseci i donekle vraca volju za zivot.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top