Kafana Caffe "Na psihoterapiji kod čika Frojda"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.401

Dobrodosli​


Freud_Sofa.jpg


freud_rug2.jpg


freudphoto.jpg


Evo resih da otvorim ovakav tip teme na ovom podforumu posto na svakom ima po neka tema ovog tipa....

Nazvao sam je caffe jer mi je malo ono seljacki kafana i tako to ipak bi ovde TREBALO da se okupljaju intelektualci a rec kafana me podseca na gomilu smrdljivih pijanih nepismenih nevaspitanih seljaka, pevaljka koja je gola i koja da se maltene uvija oko sipke (zapravo ona se i uvija tako samo joj fali sipka), sve zna samo ne zna da peva itd....

Na psihoterapiji sam uzeo zato sto vecina ljudi zamislja psihologiju kao ono "ides na terapiju legnes na krevet i neki covek u belom mantilu te leci"..........Frojda sam spomenuo jer je on najpopularnija figura koja ima neke veze sa psihologijom i mnooogima je Frojd asocijacija na psihologiju psihijatriju ludake, pacijente i slicno.....

================================================================

Na ovoj temi se moze opusteno pricati sve sto ti je na dusi ne drzeci se zadate teme,jer zadata tema ne postoji..........

Ovim gestom mislim da cu bar malo da poboljsam kvalitet pdf-a psihologija jer svako dok odgovara na neku zadatu temu doda i malo spama,svoj neki licni komentar,odgovara ostalima na prozivke i sl......

Ovde sve to mozete raditi a na temama drzite se naslova!

===============================================================

Evo i ja - udjem na neku temu i probam da odgovorim ali ubrzo se iznerviram kad vidim kako svi "prosipaju" pamet i svi imaju neke savete i svi najbolje znaju i sl i onda pocnem i sam da spamujem sta valja a sta ne valja na ovom pdf-u sta treba menjati sta ne, sta je psihologija sta nije itd....

E sada cu do mile volje ovde to pisati bez toga da se ugrozi kvalitet neke teme

POCINJEMO

Caffe se otvara u petak 24.septembra 2010 god u 13 casova i 39 minuta tj SAD!
:bye:

Izvol'te !
 
E, pa Bru Zli, na Krsti nema forumasa sa problemima za Frojdovu sofu (iako si bas lepo sredio ordinaciju :D). Sve sam fin, normalan, psiicki i fizicki uravnotezen svet... :cool::lol:

E da znas da si u pravu hahahahah :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf::rotf:
E a fora je da je ovo metafora ovo je bre chat tema na svakom pdf-u ima ovakva tema kafana ali ljudi su ipak sujetni pa nece da udju kao - ma sta ja da radim tamo ja nisam lud/luda....hahahahhahah.......Dobro da smo ti i ja ludi.....:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ma stvarno.....Znas onaj citat sto mnogi lepe kao izreku na potpis - U ludo vreme kada su svi "normalni" dobro je lud biti" ili tako nesto
 
verujem da je bilo sasma udobno ležati kod njega..
pod uslovom da mi ne treska pepeo u kosu...

Ahahahahhahah koliko mi je ovo smesno ahahahahha:hahaha::hahaha::rotf::rotf::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje:

A nije nista posebno smesno ali trenutno me uhvati neki napad smejanja...

Evo tek sam poceo da pisem na ovoj temi a vec dolazi manicna faza :hahaha:

Sad mi uglavi slika kako lezis a Frojd nema pikslu nego ti treska pepeo u kosu jer obicno su stolice sa psihijatrima tacno iza glave pacijenta koji lezi i zamisli jos ih bije glas da su psihijatri malo ludi zamisli zanese se jer ima veliku guzvu i navalicu ljudi,radi po 12 sati dnevno i umesto piksle pocne da trese tebi u kosu pepeo....:eek::eek::eek::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf:

A ti ono ustanes i kazes jao hvala vam doktore mnooogo ste mi pomogli a ono na vrh glave ti se nesto beli u crnoj kosi i tako izlazis iz ordinacije a u hodniku - cekaonici te svi gledaju cudno:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf:
 
Ahahahahhahah koliko mi je ovo smesno ahahahahha:hahaha::hahaha::rotf::rotf::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje:

A nije nista posebno smesno ali trenutno me uhvati neki napad smejanja...

Evo tek sam poceo da pisem na ovoj temi a vec dolazi manicna faza :hahaha:

Sad mi uglavi slika kako lezis a Frojd nema pikslu nego ti treska pepeo u kosu jer obicno su stolice sa psihijatrima tacno iza glave pacijenta koji lezi i zamisli jos ih bije glas da su psihijatri malo ludi zamisli zanese se jer ima veliku guzvu i navalicu ljudi,radi po 12 sati dnevno i umesto piksle pocne da trese tebi u kosu pepeo....:eek::eek::eek::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf:

A ti ono ustanes i kazes jao hvala vam doktore mnooogo ste mi pomogli a ono na vrh glave ti se nesto beli u crnoj kosi i tako izlazis iz ordinacije a u hodniku - cekaonici te svi gledaju cudno:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf:

Tesko bi tebi pomogao sa ovoliko smajlija :neutral:
 
ipak sam ja prilicno glup za ovaj podforum i vaqu vilozoviju kaku propagirate izmedju redova :bye:

Ako se neuklapas sa ovima ovde na pdf-u mogu da ti kazem samo da si prepametan.....:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Glup sigurno nisi......

I za onog sto pricao da je zemlja okrugla pricali da je cudan malo i da je glup.....

A tek sta su pricali za onog kad je rekao da je vreme relativno i da je prostorvreme zakrivljeno :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf::rotf:.....Neki cak i dan danas ne razumeju koliko je on glup:hahaha::hahaha::hahaha:

Pa tek za onog sto je rekao da je covek nastao od par amino kiselina
 
uuuuu pa ovo je sveze otvoreno...

aj ja prvi da se poverim... imam problem, krenem nesto da izgovorim i ne mogu da se setim te reci, u redu znam da se to svima desava, ali ne ovako cesto kao meni, od pre pola godine je to pocelo cini mi se... neki su mi rekli da je od opterecenosti, da zbog toga i dosta sanjam? Neko strucno misljenje?
 
uuuuu pa ovo je sveze otvoreno...

aj ja prvi da se poverim... imam problem, krenem nesto da izgovorim i ne mogu da se setim te reci, u redu znam da se to svima desava, ali ne ovako cesto kao meni, od pre pola godine je to pocelo cini mi se... neki su mi rekli da je od opterecenosti, da zbog toga i dosta sanjam? Neko strucno misljenje?

I meni isto.....Isti problem...Stres stres i samo stres.....
 
*** druze...

aj ljudi... dobili ste pacijente, cekamo odogovor, analizu :)

Moze da bude tu svasta i secer i pritisak i i cccc ureko si me ne mozgu da se setim hahahhaa:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf::rotf:

.............da bre - trigliceridi ne nije - holesterol...........

Znaci moze to organski da bude,kod mene ne verujem,mnooogo se dobro i zdravo hranim,bavim se sportom dosta dugo,ne pijem ne pusim ali stresovi,traume,brz zivot,visoki stepen aspiracije, mnmnmn opet zaboravih..................................................................................................................................................................................................................................................................................................................perfekcionizam (ove tackice oznacavaju da sam pritisnuo dugme i nisam ga pustao sve dok se nisam setio hahah:hahaha::hahaha::hahaha:) eto to sve utice psihicki!!!!

Ali kada jednom bude ok i kada se vrati sve na normalu ovo se nece desavati.......Skoro me neko pitao koja je ovo bese pesma od Led Cepelina a ja gitarista znao sam to uvek i ja ladno mmmmmm i ne setim se hahahha ne zna se sta je sramotnije, dal sto ne mozes da se setis tako poznatu stvar dal sto si muzicki neobrazovan toliko.....Ali eto desava se........Kad budem zaboravio da se Smoke on the water tako zove od Deep purpla idem da mi presade mozak.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top