Bombom na novinara-nastavak

apolid:
Ja sam vec napomenuo da su iza ubistva tog novinara stajale najverovatnije snage devedesetih. Nije isto kad Milosevic ili Mira Markovic koji se nalaze na celu jedne drzave narede ubistvo Slavka Curuvije, sa tim kada neko iz okruzenja Dragana Markovica Palme (koji je tada prijatelj sa radikalima) naredi likvidaciju Milana Pantica u drzavi na cijem se celu nalazi Zoran Djindjic.

Gabaritna recenica, ali u svojoj biti jako jednostavna. Ako se potrudis, garantujem ti da ces je ukapirati.


Kod nas drugari pojedinih Predsednika nekih LIBERARNIH stranaka ubijaju premijera i sad ti predsednici sede u skupstini i nas uce Novom sistemu vrednosti, pa tako da ovo sa Palmom sto je jos i nepotvrdjeno za razliku od onoga za Cedu mu dodje totalno benigno.
 
apolid:
Ja sam vec napomenuo da su iza ubistva tog novinara stajale najverovatnije snage devedesetih. Nije isto kad Milosevic ili Mira Markovic koji se nalaze na celu jedne drzave narede ubistvo Slavka Curuvije, sa tim kada neko iz okruzenja Dragana Markovica Palme (koji je tada prijatelj sa radikalima) naredi likvidaciju Milana Pantica u drzavi na cijem se celu nalazi Zoran Djindjic.

Gabaritna recenica, ali u svojoj biti jako jednostavna. Ako se potrudis, garantujem ti da ces je ukapirati.
Na osnovu cega si ti zakljucio da ja tvrdim da je Djindjic stajao iza ubistva Milana Pantica?Niko normalan nema takav stav kao sto niko normalan ne tvrdi da Kostunica stoji iza pokusaja ubistva Dejana Anastasijevica

Tako misle samo ostrasceni fanatici poput LDP-ovaca i SRS-ovaca
 
BG5:
Na osnovu cega si ti zakljucio da ja tvrdim da je Djindjic stajao iza ubistva Milana Pantica?Niko normalan nema takav stav kao sto niko normalan ne tvrdi da Kostunica stoji iza pokusaja ubistva Dejana Anastasijevica

Tako misle samo ostrasceni fanatici poput LDP-ovaca i SRS-ovaca

Pa na osnovu onoga sto si pricao. Kada povezes Djindjica i Milana Pantica sa Milosevicem i Curuvijom, to po logici stvari treba da znaci da je Djindjic organizovao ubistvo Milana Pantica.

Sto se Anastasijevica tice, slazem se da je tesko povezati Kostunicu i pokusaj njegovog ubistva. Ali Kostunica svakako da snosi jednu indikrektnu odgovornost koja se krije u tome da snage devedesetih i dalje deluju zahvaljujuci njegovoj nesposbnosti, koja u nekim trenucima deluje kao otvorena podrska.
 
Tačno da je DSS najmanje jasno definisan od svih iz demokratskog bloka,
ali nije jedini efekat toga legitimizacija snaga '90-ih, nego to funkcioniše i na suprotnu stranu:
mnogi smradikalno orijentisani glasači podržavaju Koštunicu, i time su usisani u demokratski Borg kolektiv.

Naposletku, Milošević je srušen upravo na tu foru.
 
ДОС је намерно именовао нит-мирише кандидата попут Коштунице.
Да су се рецимо ујединили иза Кораћа, било би замисливо да га Милошевић поклопи.
Зато су ишли са Коштуницом, који је био подношљивог смрада и за демократе и за националисте.

И успело је, чак и наш форумаш овде Џери је тада подржао В.К.
Исти Џери који се залаже за холокауст Арбанаса и издајника,
допринео је демократском преврату 2000.

Али слажем се да је ДСС сада надживео своју корисност.
 
Pa kada se izjednaci jedan novinar sa celim sistemom novinarstva i medija, jedan vojnik sa celom vojskom, jedan cinovnik sa celom upravom i td, pa jos izreceno izjednacavanje u izjavi po pitanju Anastasijevica od Pr.Drzave, mislim, ma nema sta da mislim.

PS
Svaku agresiju na licnost, vise licnosti odjenom ili na narod, osudjujem do daske pa da mi je ucinilac iz oka ispao.
 
apolid:
Pa na osnovu onoga sto si pricao. Kada povezes Djindjica i Milana Pantica sa Milosevicem i Curuvijom, to po logici stvari treba da znaci da je Djindjic organizovao ubistvo Milana Pantica.
Ne.Ja sam povezao Djindjica i Pantica sa Kostunicom i Anastasijevicem
apolid:
Sto se Anastasijevica tice, slazem se da je tesko povezati Kostunicu i pokusaj njegovog ubistva. Ali Kostunica svakako da snosi jednu indikrektnu odgovornost koja se krije u tome da snage devedesetih i dalje deluju zahvaljujuci njegovoj nesposbnosti, koja u nekim trenucima deluje kao otvorena podrska.
I Djindjic snosi jednu indikrektnu odgovornost s obzirom da bezbednost novinara zavisi pre svega od vlasti
 
Ne bih se složio da je sve baš tako jednostavno, da bezbednost novinara zavisi od Koštunice, ili nekada, od Đinđića. To su samo neke parole, zgodne za vikanje po mitinzima, ili za prepucavanje po internet-forumima...

Mene brine (kao i svakog normalnog čoveka na svetu) to što neko smatra da je sasvim normalno i dozvoljeno koristiti se nasiljem u obračunu sa neistomišljenicima. Da li takav neko misli da jednoga dana neće naići na sličan prizor - bombu za laku noć?
 

Back
Top