Vučić se sastao sa Fon der Lajenovom: Još jednom sam ponovio čvrstu opredeljenost Srbije za nastavak i ubrzanje svog evropskog puta

Straks92

Stara legenda
Moderator
Poruka
77.245

VUČIĆ SE SASTAO SA FON DER LAJENOVOM: Još jednom sam ponovio čvrstu opredeljenost Srbije za nastavak i ubrzanje svog evropskog puta​

"Sa predsednicom @europeancommission @ursulavonderleyen sam nakratko razgovarao o važnim regionalnim i svetskim temama po pitanju bezbednosti i spoljne politike. Još jednom sam ponovio čvrstu opredeljenost Srbije za nastavak i ubrzanje svog evropskog puta", napisao je Vučić na svom zvaničnom Instagram nalogu.

Screenshot_20240216_153200_Firefox.jpg


Screenshot_20240216_153212_Firefox.jpg


https://www.novosti.rs/vesti/politi...tm_campaign=push-date-2024-02-16-vest-1334095

Ljubav Vučića i Ursule još uvek traje. Izgleda neće biti velikog pritiska oko izbora.
 

VUČIĆ SE SASTAO SA FON DER LAJENOVOM: Još jednom sam ponovio čvrstu opredeljenost Srbije za nastavak i ubrzanje svog evropskog puta​

"Sa predsednicom @europeancommission @ursulavonderleyen sam nakratko razgovarao o važnim regionalnim i svetskim temama po pitanju bezbednosti i spoljne politike. Još jednom sam ponovio čvrstu opredeljenost Srbije za nastavak i ubrzanje svog evropskog puta", napisao je Vučić na svom zvaničnom Instagram nalogu.

Pogledajte prilog 1499635

Pogledajte prilog 1499636

https://www.novosti.rs/vesti/politi...tm_campaign=push-date-2024-02-16-vest-1334095

Ljubav Vučića i Ursule još uvek traje. Izgleda neće biti velikog pritiska oko izbora.
Izvini, i ti i ja znamo da su izbori narativ za unutrašnju upotrebu, Đilasu je potrebno da nekako održi mobilizaciju pristalica.
 

VUČIĆ SE SASTAO SA FON DER LAJENOVOM: Još jednom sam ponovio čvrstu opredeljenost Srbije za nastavak i ubrzanje svog evropskog puta​

"Sa predsednicom @europeancommission @ursulavonderleyen sam nakratko razgovarao o važnim regionalnim i svetskim temama po pitanju bezbednosti i spoljne politike. Još jednom sam ponovio čvrstu opredeljenost Srbije za nastavak i ubrzanje svog evropskog puta", napisao je Vučić na svom zvaničnom Instagram nalogu.

Pogledajte prilog 1499635

Pogledajte prilog 1499636

https://www.novosti.rs/vesti/politi...tm_campaign=push-date-2024-02-16-vest-1334095

Ljubav Vučića i Ursule još uvek traje. Izgleda neće biti velikog pritiska oko izbora.
Ne znam stvarno dokle ćemo na tom "evropskom putu"?!
Niti mi tamo hoćemo, niti oni žele da nas prime, ... dokle ćemo da se lažemo!?
Mi smo u Evropi, nema drugog puta.
Još jednom:

P.S. Baš ništa lično, kao i ona konstatacija oko izbora.
8088B73F-DBB4-456F-9911-1A8C5DBEEBFA.jpeg
 
Mi smo u Evropi, nema drugog puta.
Tako je, mi smo u Evropi, ali nismo u eu savezu, niti ćemo biti ... niti želimo da budemo ... niti nas oni žele primiti
Dobro, možda je diplomatski bolje da se mi pravimo da hoćemo u eu, kao što se i oni pretvaraju da nas žele primiti ... kad uradimo domaći zadatak :D
 
Probaj da objasniš to svom voljenom.
Očigledno te Ne Čuje
Nema potrebe, zna on.
Taj čovek je toliko puta promenio svoja opredeljenja i stavove ... preporučujem ti da mu mnogo ne veruješ :D
Očas posla će se "prevrnuti" (bez ikakvih problema i griže savesti) i izjaviti kako je BRIKS+ ... BEZ ALTERNATIVE!
 
Propala tvorevina u fazi recesije i raspadanja ... ne znam kome to nije jasno?
Наравно да међу европским народима има великих противника еу али зато банкарски картел иде по систему кухња жабе у изгрдањи те наднационалне државе ,сигурно ћеш у једном тренутку видјети да се националне војске укидају и ствара се војска ЕУ,па онда некаква савезна полицијска агенција попут ФБИ ,па пасош ЕУ итд итд
То је процес ,а ако падне Русија процес ширења ће се наставити и на евроазијски простор ,вјероватно ће Русију разбити по унутрашњим границама репубила ,аутономних области као Југославију што су разбили по авнојевским границама а онда њене дјелове интегрисати у ЕУ
 
Nema potrebe, zna on.
Taj čovek je toliko puta promenio svoja opredeljenja i stavove ... preporučujem ti da mu mnogo ne veruješ :D
Očas posla će se "prevrnuti" (bez ikakvih problema i griže savesti) i izjaviti kako je BRIKS+ ... BEZ ALTERNATIVE!
Nema AV karaktera ni za šta.
 

Back
Top