Vučić se sastao sa Fon der Lajenovom: Još jednom sam ponovio čvrstu opredeljenost Srbije za nastavak i ubrzanje svog evropskog puta

VUČIĆ SE SASTAO SA FON DER LAJENOVOM: Još jednom sam ponovio čvrstu opredeljenost Srbije za nastavak i ubrzanje svog evropskog puta​

"Sa predsednicom @europeancommission @ursulavonderleyen sam nakratko razgovarao o važnim regionalnim i svetskim temama po pitanju bezbednosti i spoljne politike. Još jednom sam ponovio čvrstu opredeljenost Srbije za nastavak i ubrzanje svog evropskog puta", napisao je Vučić na svom zvaničnom Instagram nalogu.

Pogledajte prilog 1499635

Pogledajte prilog 1499636

https://www.novosti.rs/vesti/politi...tm_campaign=push-date-2024-02-16-vest-1334095

Ljubav Vučića i Ursule još uvek traje. Izgleda neće biti velikog pritiska oko izbora.

Ovaj šišmiš kojem se on raduje ko malo dete nece postojati za koji mesec kad se zavrse EU izbori...

I sta uopste on radi na NATO konferenciji koja je protiv Rusije i Irana ?!


...
 
То причате од кад је ,,Вуттлер" дошао на власт, па ништа од тога...
osim što je potpisao briselski sporazum, onda predao sudstvo, gazivode, policiju i onda dao im da postave granicu, na kraju je i priznao tablice, pa sad ništa kad menjaju dinar
 
Pa politika jest barem upola, laganje.
Verovatno, ali u ovom slučaju to "laganje u politici" (diplomatiji ... kako god), poprimilo je enormne razmere ... da čovek ne poveruje sopstvenim očima ... i ušima!
Ja se prosto gnušam kad čujem izjave ovih eu zvaničnika a i našeg rukovodstva.
Kao da živimo u nekom paralelnom ... šizofrenom ... svetu.
 
Kako bi politicari zloupotrebljavali polozaj kad bi vazili zakoni?
Kako bi bilo ovoliko korupcije i nepotizma?
Vecina naroda isto nije za pravila, svi kao jesu ali kad se odnosi na njih onda bi da izvrdaju.
Da smo hteli jos pre 10 god bi ispunili sve uslove, laz je da ne znamo ili ne mozemo da radimo odjednom na svih 35 *tacaka*
Slovenija je jos 2004 usla, sredila je uslove bez kontrola i nadgledanja i mesanja eu

Upravo tako. Mi smo još 2009. godine dobili spisak poglavlja šta treba da se uradi. Mislim da ih ima 35. Ako se ne varam, zatvorili smo 3 za 15 godina. Dakle žešće mrcvarenje. Jasno je da ne želimo da idemo tamo. Jer ako urediš državu, onda ne možeš da klepaš, jasno. A u naprednoj Srbiji je klepanje najunosniji biznis. E sad, da bi se napravio izgovor što toliko dugo traje, onda je smišljena mantra "pa neće nas" i "mrze nas" što je posebna vrsta budalaštine. 27 država su u članstvu bez ikakvih problema i onda baš nas mrze. Klasična Kalimero politika, svi drugi su krivi.
 
Ovo je totalno besmisleno ...

Nije besmisleno. Onaj ko je zaista negde krenuo, taj tamo i stigne. To što mi napredno tapkamo u mestu je samo zbog nespremnosti vladajuće garniture da se odrekne klepanja. Njima je draže da Srbija bude šupak Evrope nego da se prekinu njihove koruptivne kombinacije. A vi desničari, koji po prirodi niste nešto preterano načitani i inteligentni, se ložite na sve te izgovore koji vam se poture.
 
Nije besmisleno. Onaj ko je zaista negde krenuo, taj tamo i stigne. To što mi napredno tapkamo u mestu je samo zbog nespremnosti vladajuće garniture da se odrekne klepanja. Njima je draže da Srbija bude šupak Evrope nego da se prekinu njihove koruptivne kombinacije. A vi desničari, koji po prirodi niste nešto preterano načitani i inteligentni, se ložite na sve te izgovore koji vam se poture.
A ti si nešto načitan i inteligentan zašto se to onda nigdje ne primijećuje ?,
 

VUČIĆ SE SASTAO SA FON DER LAJENOVOM: Još jednom sam ponovio čvrstu opredeljenost Srbije za nastavak i ubrzanje svog evropskog puta​

"Sa predsednicom @europeancommission @ursulavonderleyen sam nakratko razgovarao o važnim regionalnim i svetskim temama po pitanju bezbednosti i spoljne politike. Još jednom sam ponovio čvrstu opredeljenost Srbije za nastavak i ubrzanje svog evropskog puta", napisao je Vučić na svom zvaničnom Instagram nalogu.

Pogledajte prilog 1499635

Pogledajte prilog 1499636

https://www.novosti.rs/vesti/politi...tm_campaign=push-date-2024-02-16-vest-1334095

Ljubav Vučića i Ursule još uvek traje. Izgleda neće biti velikog pritiska oko izbora.
Razgovaraju dva prijatelja:

- Znaš li da je Vučić ponovo imao sastanak sa Ursulom?

- Da, čuo sam. Čini se da su neodoljivo privučeni jedno drugom.

- Možda treba da organizuju brak između Srbije i Evropske komisije!

- Pa, tada bi svadba bila u Briselu ili Beogradu?

- Mislim da bi bila u Beogradu, da bi Ursula mogla da upozna Vučićevu mamu.

- Aha, i da proba ajvar!

- Da, ali samo ako ne gleda kako se pravi!

- Dobro, a ko bi bio kum?

- Verovatno Federika Mogerini, da dodatno ojača veze.

- Onda će svakako biti političko venčanje, bez obzira na ljubav!

- Pa, to je uvek slučaj u politici, zar ne?
 
osim što je potpisao briselski sporazum, onda predao sudstvo, gazivode, policiju i onda dao im da postave granicu, na kraju je i priznao tablice, pa sad ništa kad menjaju dinar
Sudstvo, granicu i tablice su predali Borko i Boris. Dinar im niko nije dao već ga nasilno ukidaju.
 
Sudstvo, granicu i tablice su predali Borko i Boris. Dinar im niko nije dao već ga nasilno ukidaju.
Па, брате, шта ово причаш? Какво судство, границе и таблице? Јеси ли се изгубио у причилима? Не ми причај баш такве глупости.

Ни Борко, ни Борис не мож да укине динар, нити има било какву моћ да ради такве ствари.

Мора да имаш неко наум да си такве глупости замишљаш. Ајде да се фокусирамо на оно што је заиста битно, а не на овакве умисле.
 
Sudstvo, granicu i tablice su predali Borko i Boris. Dinar im niko nije dao već ga nasilno ukidaju.
dada, RKS tablice na severu za vreme "Borka i Borisa", takođe granica koja se nije mogla postaviti 2011e (pokušali su, govorio ruski ambasador tada), sudstvo takođe na severu sve naše.
 

Back
Top