Na danasnji dan NATO pakt je pocinio strasan zlocin i ubio 16 novinara i radnika RTS-a

Nisam iz Beograda, ali cula sam za neko skloniste u Dobanovcima u to vreme, npr. A sigurno je bilo i drugih, zgodnih.
U pogledu Dobanovaca
https://www.politika.rs/scc/clanak/85028/podzemno-skloniste-u-dobanovcima-mit
Ne znam kako možeš biti sigurna da je bilo "zgodnih" atomskih skloništa koja bi mogla da posluže kao rezervni položaj RTS ?
Atomska skloništa sa velikim smeštajnim kapacitetima su izuzetno skupa i zahtevaju određena svojstva zemljišta i mnogo čega drugog.Takvih objekata u Srbiji sigurno nema mnogo i ako ih uopšte ima služe za neke druge namene.

Poslednja izmena:
Ne mozes emitovati tv program odatle. RTS je imao dve lokacije Takovska i Kosutnjak i to je to. Gde god da su bili NATO bi bombardovao i ubijao ljude. Jer NATO JE ZLO
Pa dobro on je zlo i gadao bi i dalje, to je sigurno, ali opet treba sve uciniti i da zrtve budu manje, sto je do tebe.
U pogledu Dobanovaca
https://www.politika.rs/scc/clanak/85028/podzemno-skloniste-u-dobanovcima-mit
Ne znam kako možeš biti sigurna da je bilo "zgodnih" atomskih skloništa koja bi mogla da posluže kao rezervni položaj RTS ?
Atomska skloništa sa velikim smeštajnim kapacitetima su izuzetno skupa i zahtevaju određena geološka svojstva zemljišta i mnogo čega drugog.Takvih objekata u Srbiji sigurno nema mnogo i ako ih uopšte ima služe za neke druge namene.
Nisam sigurna, samo pretpostavljam, tako sam napisala.

Nikad nisam ni usla u studio a kamoli radila na tome, ali pretpostavljam da neko skromnije skloniste moze da posluzi nekoj skromnijoj tehnici, u ratnim uslovima nebitan je kvalitet, cak je i samo radio dovoljan, ali i ako je slika u pitanju ne mora da bude ko zna kakav kvalitet, bitnije je ljude cuvati.

U tom smislu moglo je da bude sve skromnije ako bi se naslo neko adekvatno skloniste, samo da se ljudi koji rade sacuvaju.

Pa dobro on je zlo i gadao bi i dalje, to je sigurno, ali opet treba sve uciniti i da zrtve budu manje, sto je do tebe.

Nisam sigurna, samo pretpostavljam, tako sam napisala.

Nikad nisam ni usla u studio a kamoli radila na tome, ali pretpostavljam da neko skromnije skloniste moze da posluzi nekoj skromnijoj tehnici, u ratnim uslovima nebitan je kvalitet, cak je i samo radio dovoljan, ali i ako je slika u pitanju ne mora da bude ko zna kakav kvalitet, bitnije je ljude cuvati.

U tom smislu moglo je da bude sve skromnije ako bi se naslo neko adekvatno skloniste, samo da se ljudi koji rade sacuvaju.
Dobro važi

Pa bili bi sigurniji. Niko u takvom ratu tj, bombardovanju nije mogao da bude sasvim siguran iznad zemlje, ali na kraju krajeva postoje zato i atomska sklonista.
Uz današnju tehnologiju nisu baš i efikasna? Avion ispali raketu sa 100 km udaljenosti, niko nije stigao proglasiti vazdušnu opasnost! Nisu to više dani kada su stotine bombardera nadletali i sipali tone bombi...

Na danasnji dan NATO pakt je pocinio strasan zlocin i ubio 16 novinara i radnika RTS-a

Za taj zlocin niko nije odgovarao, niko nije osudjen.

Ubili su ih samo zato sto su Srbi.

Ubili su ih samo zato sto su voleli svoju zemlju i narod.

Ubili su ih samo zato sto su radili svoj posao kako treba.

Slava im.

Autorska tema.

Bombardovani_deo_RTS_2005.jpg
jok brate, ubili su ih da pokazu ko ce da vodi politiku sledeci vek, a to su mediji.

inace, ubio ih je britanski herier koji se spustio na 200 metara iznad aberdareve i pustio projektil kroz ulazna vrata. moj drugar je te noci poginuo.

Back