Vučić se sastao sa Fon der Lajenovom: Još jednom sam ponovio čvrstu opredeljenost Srbije za nastavak i ubrzanje svog evropskog puta

... То је процес ,а ако падне Русија ...
O Bože!!! ... Rusija da padne?! ... Najveća država na svetu sa 11 časovnih zona, 8000 N bojevih glava, najveći svetski izvoznik žitarica, NAJBOGATIJA ZEMLJA na svetu po prirodnim bogatstvima, NAJ OD NAJ!!!

I sve to u odnosu na eu u recesiji, bez energije, sirovina ... Čoveče jel si toliko neuk, prirodno neinteligentan ... ili su ti ovi mediji Kolektivnog zapada toliko isprali mozak???
 
Ne znam stvarno dokle ćemo na tom "evropskom putu"?!
Niti mi tamo hoćemo, niti oni žele da nas prime, ... dokle ćemo da se lažemo!?

Mi nismo na EU putu, jer da jesmo, već bi bili tamo. EU put je ono što su Hrvati uradili: kandidat 2003. godine, članstvo 2013. godine. Tako izgleda kad si na EU putu. Ovo što mi imamo nije nikakav EU put već napredna farsa. Prodavanje magle. Moramo da čekamo promenu vlasti pa tek onda da krenemo EU putem.
 
Mi nismo na EU putu, jer da jesmo, već bi bili tamo. EU put je ono što su Hrvati uradili: kandidat 2003. godine, članstvo 2013. godine. Tako izgleda kad si na EU putu. Ovo što mi imamo nije nikakav EU put već napredna farsa. Prodavanje magle. Moramo da čekamo promenu vlasti pa tek onda da krenemo EU putem.
:pop:

Koliko često pereš mozak?
 
Mi nismo na EU putu, jer da jesmo, već bi bili tamo. EU put je ono što su Hrvati uradili: kandidat 2003. godine, članstvo 2013. godine. Tako izgleda kad si na EU putu. Ovo što mi imamo nije nikakav EU put već napredna farsa. Prodavanje magle. Moramo da čekamo promenu vlasti pa tek onda da krenemo EU putem.
Kakva dirljiva samokritika. :D
 
Poslednja izmena:

VUČIĆ SE SASTAO SA FON DER LAJENOVOM: Još jednom sam ponovio čvrstu opredeljenost Srbije za nastavak i ubrzanje svog evropskog puta​

"Sa predsednicom @europeancommission @ursulavonderleyen sam nakratko razgovarao o važnim regionalnim i svetskim temama po pitanju bezbednosti i spoljne politike. Još jednom sam ponovio čvrstu opredeljenost Srbije za nastavak i ubrzanje svog evropskog puta", napisao je Vučić na svom zvaničnom Instagram nalogu.

Pogledajte prilog 1499635

Pogledajte prilog 1499636

https://www.novosti.rs/vesti/politi...tm_campaign=push-date-2024-02-16-vest-1334095

Ljubav Vučića i Ursule još uvek traje. Izgleda neće biti velikog pritiska oko izbora.
A jel si joj uvalio :think:
 
Mi nismo na EU putu, jer da jesmo, već bi bili tamo. EU put je ono što su Hrvati uradili: kandidat 2003. godine, članstvo 2013. godine. Tako izgleda kad si na EU putu. Ovo što mi imamo nije nikakav EU put već napredna farsa. Prodavanje magle. Moramo da čekamo promenu vlasti pa tek onda da krenemo EU putem.
Kako bi politicari zloupotrebljavali polozaj kad bi vazili zakoni?
Kako bi bilo ovoliko korupcije i nepotizma?
Vecina naroda isto nije za pravila, svi kao jesu ali kad se odnosi na njih onda bi da izvrdaju.
Da smo hteli jos pre 10 god bi ispunili sve uslove, laz je da ne znamo ili ne mozemo da radimo odjednom na svih 35 *tacaka*
Slovenija je jos 2004 usla, sredila je uslove bez kontrola i nadgledanja i mesanja eu
 
Nas put u EU je lazan i iz koristi koje sam put donosi. Nas predsednika,sluzba i narod ne zele u EU, ali je iz koristi potrebno da evropska administracija to ne prepozna...U poslednje vreme predsednik sve vise istice pred evropljanima nas "put" i nasu opredeljenost, to nam ostavlja otvorene fondove,donacije,pozajmice,povoljne kredite,strana ulaganja,sigurnost u stabilnost i mir...Opstajemo uz pomoc te lazi evropljanima nedokucive... Jer sa njihove strane je administracija, a sa nase prevarant i svita hohstaplera...
 
Nas put u EU je lazan i iz koristi koje sam put donosi. Nas predsednika,sluzba i narod ne zele u EU, ali je iz koristi potrebno da evropska administracija to ne prepozna...U poslednje vreme predsednik sve vise istice pred evropljanima nas "put" i nasu opredeljenost, to nam ostavlja otvorene fondove,donacije,pozajmice,povoljne kredite,strana ulaganja,sigurnost u stabilnost i mir...Opstajemo uz pomoc te lazi evropljanima nedokucive... Jer sa njihove strane je administracija, a sa nase prevarant i svita hohstaplera...
Ma daj ostavi tu samokritiku, nije to u pitanju.
 

VUČIĆ SE SASTAO SA FON DER LAJENOVOM: Još jednom sam ponovio čvrstu opredeljenost Srbije za nastavak i ubrzanje svog evropskog puta​

"Sa predsednicom @europeancommission @ursulavonderleyen sam nakratko razgovarao o važnim regionalnim i svetskim temama po pitanju bezbednosti i spoljne politike.

On je razgovarao o vaznim svetskim temama..

Citat iz psihijatriskog udzbenika: "Međutim, postoje ljudi kojima je laganje u krvi. Oni lažu ne zato što ih je okolnost na to naterala, već zato što im je takvo ponašanje prešlo u naviku. Čak i kada budu uhvaćeni da govore neistinu nastavljaju sa tim, te ne čudi što za njih postoji izreka: “laže čim zine”... Da bi prekrio manjak samopouzdanja koji je prisutan izmišlja priče o neverovatnim uspesima, poznanstvima sa javnim ličnostima ili događajima kojima nije prisustvovao. Patološki lažov se najlakše prepoznaje po olakom davanju obećanja koja nikad ne ispuni...."
 
Mene zanima zašto nismo imali Referendum o EU? Mogao je da bude i pre dolaska SNS-a na vlast i u prvim godinama njihove vlasti, dok još nije bilo ovakvih ucena i manipulisanja kada su izbori u pitanju.

Zaista me zanima mišljenje svih građana Srbije..povremene ankete na Tviteru nisu relevantne.
 
Mene zanima zašto nismo imali Referendum o EU? Mogao je da bude i pre dolaska SNS-a na vlast i u prvim godinama njihove vlasti, dok još nije bilo ovakvih ucena i manipulisanja kada su izbori u pitanju.

Zaista me zanima mišljenje svih građana Srbije..povremene ankete na Tviteru nisu relevantne.
Јесте, па да народ помисли да се стварно за нешто пита? :namcor:
 

Back
Top