Beosong i Eurosong 2013.

Za ljubitelje poredjenja, evo rezultata glasanja gledalaca 2007. kada je izabrana Marija sa "Molitvom":

1. Молитва - Марија Шерифовић 5638
2. Небо - Слободан Тркуља и Балканополис 4084
3. Права ствар - Негатив 1128

Ako znamo da je Svilar kada je pobedio dobio skoro 400.000 glasova a devojke iz PGS pre mesec dana priblizno toliko, bice vrlo neizvesno. Jedino je sigurno da niko od preostala 3 finalista nema sansu da ugrozi ovaj "dvoboj".
 
A, Maja ima prava da se ljuti i da sumnja u nameštaljku, svakako to ne bi bilo prvi put u Srbiji. A ima i pravo zato što je njena pesma bila sigurno za finale pre družine Winx vila, Moje 3, pa i Marije Mihajlović...

Winx :zcepanje:

Kada sam ja :rumenko: počinjala muzičku karijeru, Maja Nikolić i Nata Bekvalac su mi bile zakon, jer sam se palila na te sladunjave festivalske fore. Šta reći... Toliko godina kasnije, mogu samo konstatovati da mi je užasno krivo što su skandalima upropastile potencijalno fenomenalne karijere i da mi je neopisivo drago to sam batalila sve i nisam krenula njihovim stopama. Maja ima glasčinu, ali previše se krevelji. Marija ne uspeva da se probije, možda je vreme da odustane. Pesma je dosadna, nije za finale. Satensko odelo joj ne laska, nadam se da će promeniti autfit večeras kao i gospođice sa Prve :roll:
 
"Pozdrav svima. Sto se tice ovogodisnje Beovizije, mislim da je bila najgora do sada. Da li je moguce da vise nema kvalitetnih pevaca i pesama?
Pesma Marije Serifovic je po meni previse tugljiva i nije bas najbolji izbor za odlazak na Evroviziju. Ali u moru onih nazovi pesama, mozda je ovo jedini da kazem "normalan" izbor bio."

Ovo je komentar iz 2007. pa uporedite moze li nam se ugoditi!
 
Pobedice Mirna Radulovic :) !
Vec sam jednom uspesno prognozirao njenu pobedu ;) !
Pesme su sve manje-vise ...lose ,ali ova je nekako najvise "evrovizijska" a uz to imaju i finu koreografiju ,kostime ,bla ,bla ,truc !

A pomalo nevezano za temu ,moram da primetim da je Sara napredovala pomalo od finala pgs-a ,a da se sad odrzi finale ,Nevena bi ih oduvala ,eto koliko joj je malo nedostajalo u tom vokalnom progresu ...
 
Kad se podvuce crta - SKY's ili Moje 3. SKY's su se dosta popravile od juce. Ispeglale su koliko su mogle. Plavusa me i dalje nervira sa pevanjem, simpaticne su. Moje 3 isto bolje nego juce uz par kikseva Sare i Nevene. Marija je na mene ostavila dobar utisak i pesmom i pevanjem. Saska jedva odpevala. Svilar onako, mislim da je juce bio bolji.
 
A Svilar je potpuno u Zeljko Joksimovic fazonu ...inace .

Maja Nikolic ubedljivo najbolji deo "spektakla" ...

226877674.jpg
 

Prilozi

  • 226877674.jpg
    226877674.jpg
    38,8 KB · Pregleda: 0
Čini mi se da je Dušan bio lošiji nego sinoć i mnogo mi je žao zbog toga. Ni deseti deo onoga što može :-(

Nažalost... Izgleda mu je pucao glas u nekim trenucima i krajevima, što juče nije bio slučaj, izgleda ga potpuno savladala bolest, ali u pogrešno vreme... :(

Ali je opet na kraju bio fenomenalan!!! I baš zbog ovog gore, treba ga podržati, bolji je od svih večeras zajedno i bolestan. :worth:

1. Saška - malo se mučila u nekim tonovima, ali sve u svemu je super, kao i juče, ali pesma na ESC ne bi ni polufinale prošla.
2. Winx - lepa pesmica, pobednica dečjeg Beosonga. :mrgreen: Ali se ona plavušica vidno izdvaja nemanjem pojma u pevanju, ju, ju... :eek:
3. Dušan - slabiji nego juče, bolest ga je savladala, ali opet na kraju fenomenalan. ;)
4. Marija - katastrofa stajling... ok pesma, peva dobro, ali ništa vanserijski.
5. Moje 3 - Nevena još bolja nego juče, brilijantna! Mirna kao prateći vokal, Sara kao levo smetalo, grozno peva, a te rogove je mogla malo doterati, kad ih je već stavila, oba su joj na istoj strani... :lol:

Po rangu -
1, Dušan, 2, Saška, 3, Moje 3 (samo zbog Nevene, ovo bi strašno bilo bez nje), 4, Marija, 5, Vile.

Sve u svemu...



Napred, do pobede!!!
 

Prilozi

  • dusan-svilar.jpg
    dusan-svilar.jpg
    25,7 KB · Pregleda: 0
Poslednja izmena:

Back
Top