Benzin 135 dinara

Ма не верујем ја ни себи.............. него да ове што обожавају ликове и дела гарнитуре на власти и нашег вође подсетим на још једну свињарију, коју нам због промаје у буџету сервирају ................. а искрено заболе ме ......... једино СНС да дође на власт ................... они би цене одмах вратили на старо:hahaha:


Каква свињарија? :mrgreen: :lol:

Ти обожаваоци ће од сада па надаље да шире оптимизам по форуму... по партиНској дужности.
smiley2915.gif
-"Има да платите беМзин још скупље, све смејући се!" :hahaha:

А за ово последње - јел' то озбиљно збориш? :lol:
 
Ваљда ће они силни немци који купују гориво на нашим пумпама због јефтиноће сада најзад престати да праве гужве и да купују наш јефтин бензин...шта? Није исти квалитет? Наш је бољи?
Е, ондак, добро...

:hahaha: :rotf: :hahaha: :super:
 
Каква свињарија? :mrgreen: :lol:

Ти обожаваоци ће од сада па надаље да шире оптимизам по форуму... по партиНској дужности.
smiley2915.gif
-"Има да платите беМзин још скупље, све смејући се!" :hahaha:

А за ово последње - јел' то озбиљно збориш? :lol:

Па видиш да се држим за стомак од смеха .................... то чисто да ми не залепе одмаК етикету СНС-овца :)
 
Само се ви зезајте господо.
Ал брез услађивања цијена и безпоговорног извшавања сваког задатака пријатеља нема ни будућности.
За порсрпског најљепшег и пратећу камарилу.
 
Ja auto vise i ne vozim,osim bas kad mi je neophodan.Ranije sam isao autom u grad,zadnjih godinu dana mozda sam 3-4 puta izasao istim.Sve pesaka obavljam.
A i vrsac nije nesto veliki pa da ne moze peske da se stigne svuda.Bg je vec druga prica
 

Back
Top