Benzin 135 dinara

da se neko od proamerikanera ne raduje sto americke berze idu gore jer se radi o inflaciji.
kad wall street ide gore, a main street dole, deflatorni proces je zavrsen, inflacija u toku.
zesca odstampana lova bez pokrica iz centralne banke je ubrizgana u berze, dolara ima za grejanje narednih 100 godina

Ako misliš da je glupo da se na temi s nasloviom "Cena benzina" priča o ceni benzina, onda ok. :lol: A zaključio si ono u prvoj rečenici jer nisam pominjao ništa o tome? :lol: Da li je moguće da ste svi na isti kalup pravljeni? :mrgreen:

ajde lepo napisi "zabole me za evrodizel koji je poskupeo za 6 dinara,ja pricam o benzinu a za moj žuti mozak je evrodizel jestivo ulje,kao vital ili dijamant:)",pa nastavi da isterujes svoje:)

Ah, što se tiče kukuruza, Srbija je ove i pretodnih godina odlično pazarila. To nam ide na ruku, treba isforsirati i ovo sa pšenicom.

kako nam ide na ruku? kukuruz izvezen preko svake mere pa je sad deficitaran, seljaci opljackani, stoka pobijena, sbija se sprema da uveze kukuruz, psenicu, stoku, mleko itd...

totalna propast, pa ti nisi glup, mozes da mislis svojim mozgom itekako, sta si se stavio u tabor i pustas da stetochinski rezim govori kroz tebe?
imas klikera da shvatis o cemu se radi bre, potencijal da budes nezavisan tinker postoji :) iskoristi to

Ide na ruku dobra cena, pa se može dobro zaraditi. A sad što se prodalo više nego što je trebalo (ako je tako kako kažeš), to je problem neke druge prirode. Yebote, ispada da ne valja ni kada je niska ni kada je visoka cena nekog izvoznog proizvoda ako tako gledaš. Zapamti, pričamo samo o ceni koja nam se plaća za robu, a ove i proteklih par godina je veoma povoljna za prodavce kukuruza.

ti si malo bezobrazan a?
ili se pravis mutav samo..
Čekaj sad... Napisao sam da nisam srećan i da ne likujem što je poskupeo eurodizel i D2 (kao što neki ovde zadovoljno trljaju ruke poskupljenjima goriva - vidi samo znak pored naslova teme, kao i celu temu), a na to mi ti kažeš da sam bezobrazan ili se pravim mutav? :think: Jesam li trebao da kažem da sam presrećan što poskupljuju goriva? :lol: Kakav je to iskrivljeni rezon?

Ide na ruku dobra cena, pa se može dobro zaraditi. A sad što se prodalo više nego što je trebalo (ako je tako kako kažeš), to je problem neke druge prirode. Yebote, ispada da ne valja ni kada je niska ni kada je visoka cena nekog izvoznog proizvoda ako tako gledaš. Zapamti, pričamo samo o ceni koja nam se plaća za robu, a ove i proteklih par godina je veoma povoljna za prodavce kukuruza.

hej, nemo si partijas, aj se malo self rispektuj, pusti mozak na slobodu i dobro nam doso u opozicioni tabor slobodnih mislioca :)

Back