Amerika, kakva je to danas drzava?

Nesto ne kapiras najosnovnije, mi imamo i vjekovima imali drzavu. Mozemo bit i Srbi i afrikanci po porijeklu to sve nije vazno. Nijesmo za srbiju vec CG, zato smo Crnogorci.
Državu imate lepi moj i niko vam je ne dira. Imali ste je i ona je uvek bila jedna od srpskih država. Niko neće ni da vam je gasi. To ne bi hteli ni Srbi iz Crne Gore. To ne znaći da ste zato druga nacija. To ne znači da ne govorite srpski jezik. Jer tako su vam svi preci govorili da ste Srbi i da govorite srpski.

A sad što ste ušli u par decenija poricanja samih sebe jer je tako Milu odgovaralo da šverca cigare to je glupo. Ok ovladao je, plašili ste se. Pljuvali ste. Ok. Zabranjivali srpski jezik. Ustaški model. Podelili ste se na Mila i protiv. Neki su bili za pa pristali da izigravaju nekakve budale.

1695098153931.jpeg


Ali sada je tome valjda došao kraj. Nisi valjda još usranih gaća da se plašiš povratka miloustaša?

Opusti se brate i razvij srpsko srce i zastavu i nastavi da živiš u svojoj državi...

PS Nikola Samardžić se izražava kao Srbin. Njegoš je bio Srbin Crnogorac i u Crnoj Gori do komuinističke anti-srpske hrvatske kulturne politike se nikad u istoriji nije govorio nekakav nepostojeći crnogorski.


AJ živ bio, neću više da komentarišem tvoje gluposti, jak je transfer blama.
 
Državu imate lepi moj i niko vam je ne dira. Imali ste je i ona je uvek bila jedna od srpskih država. Niko neće ni da vam je gasi. To ne bi hteli ni Srbi iz Crne Gore. To ne znaći da ste zato druga nacija. To ne znači da ne govorite srpski jezik. Jer tako su vam svi preci govorili da ste Srbi i da govorite srpski.

A sad što ste ušli u par decenija poricanja samih sebe jer je tako Milu odgovaralo da šverca cigare to je glupo. Ok ovladao je, plašili ste se. Pljuvali ste. Ok. Zabranjivali srpski jezik. Ustaški model. Podelili ste se na Mila i protiv. Neki su bili za pa pristali da izigravaju nekakve budale.

Pogledajte prilog 1412560

Ali sada je tome valjda došao kraj. Nisi valjda još usranih gaća da se plašiš povratka miloustaša?

Opusti se brate i razvij srpsko srce i zastavu i nastavi da živiš u svojoj državi...

PS Nikola Samardžić se izražava kao Srbin. Njegoš je bio Srbin Crnogorac i u Crnoj Gori do komuinističke anti-srpske hrvatske kulturne politike se nikad u istoriji nije govorio nekakav nepostojeći crnogorski.


AJ živ bio, neću više da komentarišem tvoje gluposti, jak je transfer blama.

Ne kapiras kako drzave i identiti funkcionisu. Kad narod ima svoju drzavu onda ima svoje interese i ide svojim putem od druge drzave.

Amerikanci mogu da budu cistog engleskog porijekla ali oni nijesu englezi vec Amerikanci. Kapiras li mozgiću
 
Zemlja koja oborila toliko vlada u celome svetu, koja je vodila toliko drzavnih udara u celome svetu, zemlja koja je izvrsila toliko atentata, to jest ubila svetskih lidera, drzava koja je vodila toliko ratova do danas - nema prava da drzi lekcije nikome o demokratiji.

Drzava koja je izgradjena na nikad vidjenoj brutalnoj sili i genocidu nad Indijancima, na brutalnoj i nikad vidjenom porobljavanju i robovlasnistvu nad Afrikancima, ponizavanju Afrikanaca i Meksikanaca i ostalih Juznoamerikanaca, eksploataciji Afrikanaca i juznoamerikanaca, nema prava nikome da drzi lekcije o demokratiji.

Drzava koja nema postovanje prema dostojanstvu drugih drzava, koja nema postovanje za suverenitet drugih drzava, ne moze da za sebe kaze da je demokratska drzava.

Amerika nije demokratska drzava, amerika nema veze sa demokratijom, amerika nema prava nikome da drzi lekcije o demokratiji i amerika je danas najveca i jedina pretnja svetskom miru. Amerika je danas najveci problem covecanstva.

origin-93.jpg


Prema KGB standardima: Pu... još jedan "korisni idijot".

Pa kolko vas bre to ima?

Jasno je svima nama da smo nadojeni propagandom "mrzim zapad" i sad kao papagaji ponavljamo sve jedno te isto, sve jedno te isto. Kao pokvarene mašine na navijanje. Mozak ispran, novčanik prazan. Frižider pun parizera i salame. Sve smrdi na propalu hranu koju su lokalni tajkuni kupili jeftino iz EU kojoj je istekao rok trajanja i sad je ovde prodaju nama a Aca Srbin nas ubeđuje da je to malte ne luksuz i svakako novi standardi na koje treba da se naviknemo.

Nema tu šta da se priča. Amerika je za sve kriva.

Amerika je kriva što umesto prasetine sad ćeš da jedeš ustajali parizer kome je istekao rok trajanja. Amerika je kriva što nas Aca Srbin ćera da gutamo sendviče i taj ustajali parizer podrigušu.

U Srbiji i kad podrigušu imaš, to je zato što nam Amerika i Zapad to namerno protiv nas rade i oće nas satru.

Amerika je kriva i što imamo ovaj internet i ove kompjutere, ova sokoćala prokleta. Ovi internet forumi, ove društvene mreže, Fejs i Instagram, to je sve isto Amerika i Zapd gneralno kriv. Mobilni telefoni isto, pa sad samo u to buljimo. Dupe, sisse, koja kurvva je šta jela i pila u kom restoranu i tako. Da toga nema, ne bi bilo ni ovoliko "korisnih idijota", možda. Ipak je to neizlečiva bolest prema KGB standardima.

Jednom korisan idijot, zauvek korisan idijot.
 
Takvih terorista kakva je Amerika,nema nigde. Rade zločine po celom svetu, sve im nosi ime“demokratije”, nikada za ništa ne odgovaraju, još im se klanjaju...
Kakva je Amerika zemlja usta im se poserem, zamisli das populaciji sa najmanjim prosecnim IQ-om na svetu arsenal nuklearnog oruzja ikad, e pa
Sad to reci svim forumskim prvosrbijancima koji žive u USA, priređuju, plaćaju poreze itd.
 
Nesto ne kapiras najosnovnije, mi imamo i vjekovima imali drzavu. Mozemo bit i Srbi i afrikanci po porijeklu to sve nije vazno. Nijesmo za srbiju vec CG, zato smo Crnogorci.

Ne mogu oni to da razumeju.

To je ova kvazi srpska nacionalistička struja. Ona razlupana, propala kobajagi nacionalistička struja, što ne zna đe bije, ni da li je pošao nit da li je došao.


To su oni što sebe zovu Prvo Srbijanci. Prva Srbija šta već. Sve to ide u jednom paketu, a zajednički imenilac im je ispran mozak a često i bez mozga.

Ne može on nikad shvatiti da si ti Crnogorac.

Za sada Crnogorci to koriste samo tako. Crnagora jeebbe Srbiju i u dupe i u mozak, i od napred i od pozadi, pa jedno 50 godina. Sa jedne strane, ja kao Srbin se veoma protiv tome i zgražavam do ekstremnih granica, sa druge strane moram da čestitam i pozdravim tu lukavu i iskvarenu igru jer šta god da Crnagora uradi to će joj biti ne samo oprošteno već pozdravljeno i nahvaljeno.

Crnogorac stavi K u usta Srbinu, Srbin mu ze zahvali.

Crnogorac se isere u usta Srbinu, Srbin posle priča kako je ukusno govvno iz Crnegore.

Jedinu trezvenost sam video kod Beograđana, gde inače živim pa znam, i Beograđani znaju ko su Crnogorci i preziru i ne vole Crnogorce i ne gledaju ih kao Srbe, već kao stoku iskvarenu iz Crnegore koja je došla u centar Beograda da sere i piša po Srbiji i Srbima. Ali to malo Beograđana je mali procenat naspram horde budala koji vape i traže da ih Crnagora hebava na sve strane.
 
To su sve trabunjanja nekakva rasna. Amerika funkcioniše kao korporativni konglomerat. Potpuno je nebitno ko je koje vere ili rase, nacije u SAD.
Njima je crnac bio predsednik. Kako se ponašao crnac? Kao crnac ili kao Predsednik?

Kraj priče.
Idi jedi parizer.
Ako živiš u Americi (i ikako si normalan), Amerikanac si. Ebe se njima jesi li stigao iz Srbije ili iz Moldavije.
 
Ne mogu oni to da razumeju.

To je ova kvazi srpska nacionalistička struja. Ona razlupana, propala kobajagi nacionalistička struja, što ne zna đe bije, ni da li je pošao nit da li je došao.


To su oni što sebe zovu Prvo Srbijanci. Prva Srbija šta već. Sve to ide u jednom paketu, a zajednički imenilac im je ispran mozak a često i bez mozga.

Ne može on nikad shvatiti da si ti Crnogorac.

Za sada Crnogorci to koriste samo tako. Crnagora jeebbe Srbiju i u dupe i u mozak, i od napred i od pozadi, pa jedno 50 godina. Sa jedne strane, ja kao Srbin se veoma protiv tome i zgražavam do ekstremnih granica, sa druge strane moram da čestitam i pozdravim tu lukavu i iskvarenu igru jer šta god da Crnagora uradi to će joj biti ne samo oprošteno već pozdravljeno i nahvaljeno.

Crnogorac stavi K u usta Srbinu, Srbin mu ze zahvali.

Crnogorac se isere u usta Srbinu, Srbin posle priča kako je ukusno govvno iz Crnegore.

Jedinu trezvenost sam video kod Beograđana, gde inače živim pa znam, i Beograđani znaju ko su Crnogorci i preziru i ne vole Crnogorce i ne gledaju ih kao Srbe, već kao stoku iskvarenu iz Crnegore koja je došla u centar Beograda da sere i piša po Srbiji i Srbima. Ali to malo Beograđana je mali procenat naspram horde budala koji vape i traže da ih Crnagora hebava na sve strane.

Ovo istinu zboris coce, kad sam zivio u Beograd đevojke su skidale gacice kad bi cule moj crnogorski naglasak. Ipak Crna Gora je brend u Srbiji poput Italije u svijetu mode
 

Back
Top