Steroidi?

Pilgrim

Poznat
Poruka
9.166
Pozdrav!
Da li je neko sa foruma koristio steroide? Ili znate nekog ko ih koristi?
Kakva su vasa iskustva?
Da li je istina da se od steroida postaje sterilan i da covjek celavi?
Gledao sam malo po youtubu o upotrebi ali najcesce mi iskace Nixa Zizu koji je debil i kojem nista ne vjerujem...
 
Pozdrav!
Da li je neko sa foruma koristio steroide? Ili znate nekog ko ih koristi?
Kakva su vasa iskustva?
Da li je istina da se od steroida postaje sterilan i da covjek celavi?
Gledao sam malo po youtubu o upotrebi ali najcesce mi iskace Nixa Zizu koji je debil i kojem nista ne vjerujem...
Bilderi koji su koristili u teretani koju sam posećivao su svi bili ćelavi i agresivni.

Steroidi se koriste danas za lečenje svih bolesti i često ljudi polude od njih. Dugoročne posledice su iskrivljena i agresivna psiha i uništenje unutrašnjih organa.

Dakle nedaj bože nikome.
 
Pozdrav!
Da li je neko sa foruma koristio steroide? Ili znate nekog ko ih koristi?
Kakva su vasa iskustva?
Da li je istina da se od steroida postaje sterilan i da covjek celavi?
Gledao sam malo po youtubu o upotrebi ali najcesce mi iskace Nixa Zizu koji je debil i kojem nista ne vjerujem...
Učinak steroida na ćelavost ovisi o vrsti steroida i, primarno, genetici. Ako imaš obiteljsku predispoziciju za ćelavost, većina steroida ubrzava taj proces. Dakle, umjesto da počneš gubiti kosu desetak godina kasnije, to će se dogoditi ranije. Također, i da, pogotovo ako ne znaš što radiš, vrlo lako možeš privremeno ili doživotno izazvati probleme sa sterilitetom.
 
Pa da se nabildujes? Da iskleses svoje tijelo kad prirodni trening dostigne maksimus
Gle, oni koji treniraju prirodno i znaju što rade, izgledaju dobro.
za postizanje dobrih rezultata, steroidi nisu neophodni osim ako ne planiraš profesionalnu karijeru u bodybuildingu.
A ako ne znaš kako prirodno ostvariti dobar progres, onda ti ni steroidi neće biti od koristi. Dobar dio njih koji to troše i ne izgledaju nešto impresivno.
 
Pošto znam da napomene vezano uz rizike konzumacije steroida, kao što su problemi s krvnim tlakom, s kolesterolom, jetrom, srčani i moždani udari itd. i nisu se nešto pokazali kao mjera koja će zastrašiti one koji su se nakanili to uzimati, najbolje je skrenuti pažnju na estetiku.

Znači, uz sve to navedeno, vrlo je vjerojatno da će doći do pojave akni, kod nekog u većoj ili manjoj mjeri, moguća je ginekomastija, problemi s kožom, ćelavost. Dakle, svaka čast kome je prihvatljiv rizik da se pretvori u prištavog ćelavog lika sa solidnim dojkama (dvojkama). Ako j e to cijena rizika, svaka čast. I ne, ne pomišljaj, ali kako onaj lik iz teretane, kako onaj poznati bilder. To su ljudi obdareni izvrsnom genetikom, koji pripadaju izuzetno maloj skupini čiji organizmi mogu mnogo bolje podnijeti steroide u usporedbi s većinom ostalih.
1714581305978.png
 
Pozdrav!
Da li je neko sa foruma koristio steroide? Ili znate nekog ko ih koristi?
Kakva su vasa iskustva?
Da li je istina da se od steroida postaje sterilan i da covjek celavi?
Gledao sam malo po youtubu o upotrebi ali najcesce mi iskace Nixa Zizu koji je debil i kojem nista ne vjerujem...
Generalno su svi u manjoj ili većoj mjeri štetni, postoje navodno oni neki od kojih ti ne poiskaču prištevi i nakon završenog ciklusa nema drastičnog pada u snazi, ali moje pitanje je - čemu?
Zbog čega si narušavati zdravlje ako nisi profesionalni body builder i ne živiš od toga?
Mislim da ti od jednog ciklusa ne bi bilo ništa, ali ne znam što bi me natjeralo da tako nešto uzimam.
Koliko sam shvatio, top stvar u svijetu bodybuildinga je HGH, odnosno ljudski hormon rasta, navodno manje štetan od ostalih stvari, ali skup kao dragi kamen i običnim smrtnicima nedostupan.
Idi u teretanu, uzimaj redovito whey, ako te baš dodatno svrbe pare u džepu uzmi i kreatin, pij vitamine, jedi kvalitetnu hranu.
Pročitao sam negdje da se 90% treninga događa u kuhinji.
 
Generalno su svi u manjoj ili većoj mjeri štetni, postoje navodno oni neki od kojih ti ne poiskaču prištevi i nakon završenog ciklusa nema drastičnog pada u snazi, ali moje pitanje je - čemu?
Zbog čega si narušavati zdravlje ako nisi profesionalni body builder i ne živiš od toga?
Mislim da ti od jednog ciklusa ne bi bilo ništa, ali ne znam što bi me natjeralo da tako nešto uzimam.
Koliko sam shvatio, top stvar u svijetu bodybuildinga je HGH, odnosno ljudski hormon rasta, navodno manje štetan od ostalih stvari, ali skup kao dragi kamen i običnim smrtnicima nedostupan.
Idi u teretanu, uzimaj redovito whey, ako te baš dodatno svrbe pare u džepu uzmi i kreatin, pij vitamine, jedi kvalitetnu hranu.
Pročitao sam negdje da se 90% treninga događa u kuhinji.
I HGH je anabolik, ali i on ne deluje ciljano , naprimer kosti će rasti u širinu , ko će da titrira nivoe, on ima pulsno oslobađanje , a svi hormoni su plus međusobno povezani na neki način. U' ereš metbolizam i vitalne organe zarad mišića, napraviš sebi problem - ne vidim poentu.
 
Pozdrav!
Da li je neko sa foruma koristio steroide? Ili znate nekog ko ih koristi?
Kakva su vasa iskustva?
Da li je istina da se od steroida postaje sterilan i da covjek celavi?
Gledao sam malo po youtubu o upotrebi ali najcesce mi iskace Nixa Zizu koji je debil i kojem nista ne vjerujem...
Samo brate synthol ulje

1714587097114.png

Kakvi steroidi kakvi bakraci i ovo za synthol nikako, ovaj umalo da izgubi ruke pa mu operisali.
 
I HGH je anabolik, ali i on ne deluje ciljano , naprimer kosti će rasti u širinu , ko će da titrira nivoe, on ima pulsno oslobađanje , a svi hormoni su plus međusobno povezani na neki način. U' ereš metbolizam i vitalne organe zarad mišića, napraviš sebi problem - ne vidim poentu.
Ma nemoj misliti da kažem da je zdrav, tek manje štetan, bogatuni poput Stallonea ga koriste, on ga već otvoreno reklamira unazad 15 godina, u Australiji ga zbog ampula zadržali na carini.

:mrgreen:

Nedaj bože da bi uzimao, samo kažem da je od svih tih anaboličkih govana najmanje štetan.
 
Mislim da ti od jednog ciklusa ne bi bilo ništa, ali ne znam što bi me natjeralo da tako nešto uzimam.
Dovoljno mu je da izazove supresiju HPG osi. A s obzirom na način na koji pita i kako piše, nisam siguran da je nešto dublje zašao u temu. Tako da, može imati dovoljno štete i od samo jednog ciklusa, pogotovo ako ne zna ništa o steroidima i njihovoj primjeni.
Koliko sam shvatio, top stvar u svijetu bodybuildinga je HGH, odnosno ljudski hormon rasta, navodno manje štetan od ostalih stvari, ali skup kao dragi kamen i običnim smrtnicima nedostupan.
To uglavnom koriste zbog bržeg oporavka, zaštite zglobova, a manje za hipertrofiju... ali to za profesionalne bildere nije zamjena za steroide...
Pročitao sam negdje da se 90% treninga događa u kuhinji.
To su suvremeni mitovi yt gurua.
 

Back
Top