A ja jašem tankog svetla zrak....

a hbg i vi sad odoste u neke mastarije :lol:

ocu i ja azil za zivotinje da imam al aj ko ce finansira to, de je taj sponzor sa stotinama hiljda evrica
ocu da fotkam za ngm al nikako da me pozovu dusmani da kazu ima tamo jedna metla zamlata daj da joj placamo par hiljada dolara da juri zabe po barama i fotka
a tek sto zelim da sam naucnik i proucavam tigrove ihaaa
putopise da pisem i da mi neko placa da putujem svetom
posedujem lanac poslasticarnica i jedem torte dok me ne nadju mrtvu sa osmehom na licu ispod pulta sa tortama
 
al smarate sa tim zivotinjama qerovima posebno... dok nije onaj djika kreten poceo da ispira mozak ljudima se eu "vrednostima" gde su na prvom mestu qerivi, gejevi i cigani, svet bio normalno mesto za zivot...ceo svet danas polako skontava sta su mu podmetnuli j prvi ameri pocinju toga da se oslobadjaju ali jok srbija jedina zemlja u evropi gde kerovi na ulicama kroje zakon kakav njima odgovara i niko ne sme da ih takne pa ni shinteri... a gejevi i cigani se stidljivo guraju da budu sa njima u prvim redovima multikulturne sicijalizacije gde ce samo oni biti vazni pa onda svi ostali nebitni kao heteroseksualci i oni koji greskom prirode nisu garavi... bem ti tako debilno drustvo, nije ni cudo da vam je vaznije da se ebavate ko zivotinje no da pokazujete emocije
 
Ono sto volim da radim radim nezavisno od posla.
Posao je skoro pa ono sto sam zelela.
Bila sam karijerista postigla mnogo i sad sam tu gde jesam , dalje ne bih ...jer se ne gleda samo obrazovanje vec i stranacka orjentacija
Na decu nikad ne bih uticala,nema mojih neostvarenih snova, sto bi oni nadomestili
Kao i kod mene i kod njih postoji mogucnost da pored posla, ispune sebe onim sto vole
 
Divni ste ljudi :heart:
A ja sam odlučila, selim na Novi Zeland i postaću vlasnik svom malog restorana vanvejoranadar imaću svoje omiljeno mesto iz Frejinog posta
Dok se to ne desi eve vam jedna moćno emotivna pesma koja govori o ostvarenim snovima i hvala na učešću u emisiji

 
Naravno da tema niije o jahanju naročito ne o onom jahanju koje ima seksualnu konotaciju....
Slušala sam jutros pesmu neke grupe u kojoj Bajagin bariton pokušava da peva o jahanhu svetlosnog zraka...
I nije da se hvalim
pred okom mi sviće
iako sam perfect
ja sam ljudsko biće...

A evo kakvi me demoni nagariše od jutros

Uvek sam maštala o tome da budem vlasnik nekog malog restorana sa baštom u debeloj ladovini ispod olistalih platana u kome će se kuvati fini specijaliteti i ljudi uživati u svakom zalogajčiću, a ja sa velikom kuvarskom kapom sva uflekana od sosova biti neizmerno srećna i zadovoljna svojim životom, možda i debela od svog tog probanja hrane ali ajd sad :lol:...
ili da kad smo već kod jahanja
Uvek sam maštala o tome da podbodem nekog vranca i obiđem po pašnjacima svoja stada ovaca od čije vunice bih štrikala šarene đempere kao beneton, i prodavala svuda po svetu, ali znate šta braćo
ništa od svega toga nije mene čekalo iza ćoška.
Mene je čekao rad u kancelariji koji traje osam sati i svaki dan je ispunjen jednim te istim brojkama sa kojima ama baš ništa kreativno ne može da se uradi,
jer ako ste mnogo kreativni sa brojkama vaša ravnoteža može ozbiljno biti narušena u pravcu nekog minusa ili plusa koji nije realan.

Pitanje za vas je da li ste vi u potpunosti profesionalno ostvarena osoba i da li je ono čime se bavite bio svakako vaš prvi i jedini izbor?
Imate li vi svoje snove o nekom profesionalnom angažovanju, karijeri i finansijskom ostvarenju dostojnom čoveka dok radite neki tako prozaičan posao?

i bonus pitanje:
Da li ste vašoj deci poturali vašu profesionalnu neostvarenost ili ste poštovali njihov lični izbor i afinitete.




Samo nemojte da pišete o tome koje je vaše omiljeno jelo molim vas :lol:

jesam...reko sam mu pol.akademiju znači da zaboraviš odma
i to ne zbog svojih nekakvih frustracija povodom toga, nego ne želim detetu da bude upropašten život, ispran mozak, da bude sluga kojekakvih režima itd da ne kenjjam previše
 
Poslednja izmena:
molim te mi reci koji su to nacini ako je za javnost uopste
kakav razgovor o cemu ti,tako se ne dobija posao tu se upravo dobija posao od 200 300 eur
ono sta ti nudis u ovom drustvu se ostvaruje ispod zita,znaci podmetanjem noge nekome ili klizecim startom,rodbinskim vezama i burazerskim klanovima
pa na tom principu funkcionnise i ovaj forum covece kolko su me puta saplitali i zaebavali a jos te posle gledaju ko idiota a ti im pravis pare jer drndas ovde dzaba
kakva borba brate,prvo dobijes vaspitanje pa obrazovanje
ako je sistem postavljen da se svi vaspitavaju kao nekakvu borbu na zivot i smrt onda ce se tako ljudi i gledati ko zveri

Objasnio.
 
Poslednja izmena:
Ja sam imala tri sna i sva tri sam iz lenjosti odbacila.a sva tri su mi bila ponudjena na tanjiru
Sad vise nemam snova sto se tice posla,sad samo sanjam penziju

u kom smislu pemziju
legalnu budzetsku
pa recimi kad ces je docekati ako ti teko staz mozda za 15 god
ako mislis ilegalnu pemziju ja sam vec u njoj neam staz niti prijavu sta god mu to dodje
 
Naravno da tema niije o jahanju naročito ne o onom jahanju koje ima seksualnu konotaciju....
Slušala sam jutros pesmu neke grupe u kojoj Bajagin bariton pokušava da peva o jahanhu svetlosnog zraka...
I nije da se hvalim
pred okom mi sviće
iako sam perfect
ja sam ljudsko biće...

A evo kakvi me demoni nagariše od jutros

Uvek sam maštala o tome da budem vlasnik nekog malog restorana sa baštom u debeloj ladovini ispod olistalih platana u kome će se kuvati fini specijaliteti i ljudi uživati u svakom zalogajčiću, a ja sa velikom kuvarskom kapom sva uflekana od sosova biti neizmerno srećna i zadovoljna svojim životom, možda i debela od svog tog probanja hrane ali ajd sad :lol:...
ili da kad smo već kod jahanja
Uvek sam maštala o tome da podbodem nekog vranca i obiđem po pašnjacima svoja stada ovaca od čije vunice bih štrikala šarene đempere kao beneton, i prodavala svuda po svetu, ali znate šta braćo
ništa od svega toga nije mene čekalo iza ćoška.
Mene je čekao rad u kancelariji koji traje osam sati i svaki dan je ispunjen jednim te istim brojkama sa kojima ama baš ništa kreativno ne može da se uradi,
jer ako ste mnogo kreativni sa brojkama vaša ravnoteža može ozbiljno biti narušena u pravcu nekog minusa ili plusa koji nije realan.

Pitanje za vas je da li ste vi u potpunosti profesionalno ostvarena osoba i da li je ono čime se bavite bio svakako vaš prvi i jedini izbor?
Imate li vi svoje snove o nekom profesionalnom angažovanju, karijeri i finansijskom ostvarenju dostojnom čoveka dok radite neki tako prozaičan posao?

i bonus pitanje:
Da li ste vašoj deci poturali vašu profesionalnu neostvarenost ili ste poštovali njihov lični izbor i afinitete.




Samo nemojte da pišete o tome koje je vaše omiljeno jelo molim vas :lol:

Ja sam neostvaren u svakom pogledu, half way od svakog cilja, valjda zbog lenjosti i hedonisticke prirode uzrokovane pogresnim pristupom odgoju mojih roditelja :(
 
Kad krenu sa lazima ''da radis zaradio/la bi'' a plate 400+€ ima ko ima debelu zaledjinu dok nam pametni,obrazovani/vrhunski obrazovani ljudi rade na pijaci ili sede na birou jer od onih sa zaledjinom ne mogu da dodju do posla jadni su.

Bahate plate su nedostizne obicnim ljudima.

Stranci ljude u Srbiji gledaju kao sirotinju i za dzabe radnu snagu.Mnogo manje para dobije neko ovde nego sto bi svog tamo morali da plate.

Plate u Srbiji su ug. do 200€ ljudima bez zaledjine.Sta god da pise u ugovoru moze da se okaci macku o rep jer je praksa nesto drugo.
 
Poslednja izmena:
Kad krenu sa lazima ''da radis zaradio/la bi'' a plate 400+€ ima ko ima debelu zaledjinu dok nam pametni,obrazovani/vrhunski obrazovani ljudi rade na pijaci ili sede na birou jer od onih sa zaledjinom ne mogu da dodju do posla jadni su.

Bahate plate su nedostizne obicnim ljudima.

Stranci ljude u Srbiji gledaju kao sirotinju i za dzabe radnu snagu.Mnogo manje para dobije neko ovde nego sto bi svog tamo morali da plate.

Plate u Srbiji su ug. do 200€ ljudima bez zaledjine.Sta god da pise u ugovoru moze da se okaci macku o rep jer je praksa nesto drugo.
naravno zna se stranka tata mama burazer rodjak kum
fals diploma i ti si presiso hiljadarku u startu a tenderi ispod zita su dodatni prihodi
plus naknade za putovanja,sluzbeni troskovi i ostali fiktivni ti za taj mandat moras dobro da zalegnes ako ne mislis da preleces
a mozes i da preletis ako oces i nastavis po starom lagano
ako si klasican budzetlija dozvoljeni i cepaj dodju izbori kazu ti glasaj za njega i nas i zadrzis sljaku i to ti je to
nema tu mnogo matematike
naravno,ne bih o izuzecima sportisti,starlete,programeri tu vaze drugi zakoni i nesto me preterano ne tangiraju jer me ni ne zanimaju to se obrati ovima sto mastaju
a mafija ti je tek posebna prica i to naravno ne ocekujes da pricamo ovde...

- - - - - - - - - -

e zaboravih ove gastose,tek me za njih libu racku i njihova porsseravanja:hahaha:
 
Naravno da tema niije o jahanju naročito ne o onom jahanju koje ima seksualnu konotaciju....
Slušala sam jutros pesmu neke grupe u kojoj Bajagin bariton pokušava da peva o jahanhu svetlosnog zraka...
I nije da se hvalim
pred okom mi sviće
iako sam perfect
ja sam ljudsko biće...

A evo kakvi me demoni nagariše od jutros

Uvek sam maštala o tome da budem vlasnik nekog malog restorana sa baštom u debeloj ladovini ispod olistalih platana u kome će se kuvati fini specijaliteti i ljudi uživati u svakom zalogajčiću, a ja sa velikom kuvarskom kapom sva uflekana od sosova biti neizmerno srećna i zadovoljna svojim životom, možda i debela od svog tog probanja hrane ali ajd sad :lol:...
ili da kad smo već kod jahanja
Uvek sam maštala o tome da podbodem nekog vranca i obiđem po pašnjacima svoja stada ovaca od čije vunice bih štrikala šarene đempere kao beneton, i prodavala svuda po svetu, ali znate šta braćo
ništa od svega toga nije mene čekalo iza ćoška.
Mene je čekao rad u kancelariji koji traje osam sati i svaki dan je ispunjen jednim te istim brojkama sa kojima ama baš ništa kreativno ne može da se uradi,
jer ako ste mnogo kreativni sa brojkama vaša ravnoteža može ozbiljno biti narušena u pravcu nekog minusa ili plusa koji nije realan.

Pitanje za vas je da li ste vi u potpunosti profesionalno ostvarena osoba i da li je ono čime se bavite bio svakako vaš prvi i jedini izbor?
Imate li vi svoje snove o nekom profesionalnom angažovanju, karijeri i finansijskom ostvarenju dostojnom čoveka dok radite neki tako prozaičan posao?

i bonus pitanje:
Da li ste vašoj deci poturali vašu profesionalnu neostvarenost ili ste poštovali njihov lični izbor i afinitete.




Samo nemojte da pišete o tome koje je vaše omiljeno jelo molim vas :lol:

Odgovoricu samo na bonus pitanje: na deci bih realizovao sve svoje frustracije i komplekse, da budu glumci, pevaci itd:zaljubljena:
 

Back
Top