A ja jašem tankog svetla zrak....

pa da... al mozes da se zaebes ko niko da te se oni odreknu iz nerazumevanja tvog china pa si ispusio za eshov milion koji ce da ostave u dobrotvotne svrhe...

Nece, vec su po jedan stan upisali na moju decu, tj otecu im ako mi zafali :rotf:

- - - - - - - - - -

ako je tako onda mu pali svaki dan svecu za zivota...
tis najbolji primer nezahvalnog derista :lol: samo na pare mislis...

Bez zeze, stari je Bog, celi zivot ustaje u 6 sati i radi, otisao u penziju pre 5 godina, i sve vreme radi za nekog investitora ovde, nije neka plata al moze se, 700-800€ na ruke
 
To bi dakako bila ogromna šteta.
Čitam ovo dok je tvoj tata ustajao u šest i sticao sigurnu budućnost za svoj naraštaj
moj tata je šeretski držao pljugu u ustima i pikao preferans sa svoja dva pajtosa
i tako od kad znam za njega...

Morala sam da smislim svoj san da me ne bi ubila rutina.
 
To bi dakako bila ogromna šteta.
Čitam ovo dok je tvoj tata ustajao u šest i sticao sigurnu budućnost za svoj naraštaj
moj tata je šeretski držao pljugu u ustima i pikao preferans sa svoja dva pajtosa
i tako od kad znam za njega...

Morala sam da smislim svoj san da me ne bi ubila rutina.

Ima nesto japansko germansko u njemu, a ja to ne nasledih ni 1%
 
Sebi ne želim više ništa,a ni mojoj deci-koji će im kerec više -i ovo je bolesno od viškova...
Možda poneki veći smuđko i somče tek da ne idem bezveze na reku kad krenem...
E ali vama želim! ! !:

-da s pojebete s kim ste to oduvek čeznuli.
-da napišete par priča i (dužine malo duže poruke na forumu:zstidljivko:) i da njima steknete svetsku slavu!
-da vas pukne premija na nekoj igri na sreću
-da posetite nekoliko svetskih žurki i tamo se odate razvratu i ostalom po bar dva dana,
-da posetite desetak najegzotičnijih i najlepših destinacija sveta,
-da se vinete i u svemir ,onako čisto turistički,
i još nekoliko stvari po vašem izboru!

O da...I da vam se ne desi ni vašim milima neko zlo i da ste živko i zdravko!z:)

- - - - - - - - - -

Jer:
z;)
 
To bi dakako bila ogromna šteta.
Čitam ovo dok je tvoj tata ustajao u šest i sticao sigurnu budućnost za svoj naraštaj
moj tata je šeretski držao pljugu u ustima i pikao preferans sa svoja dva pajtosa
i tako od kad znam za njega...

Morala sam da smislim svoj san da me ne bi ubila rutina.

Moj ni toliko....ali me je zato vodao u duge setnje dok mi jos noge nisu izrasle kako treba, pa sam posle kao Forest Gump nosio shine. Ali ko zna zasto je to dobro, eto, i ja sad mogu da trcim kao Forest....nikada se ne umorim.....
 
ja se ne usudjujem vise ni da nesto pozelim,
svaka zelja mi se ispuni:(
Ovo je i moj problem.a cudno je,novac nikad nije bio na listi mojih zelja
u kom smislu pemziju
legalnu budzetsku
pa recimi kad ces je docekati ako ti teko staz mozda za 15 god
ako mislis ilegalnu pemziju ja sam vec u njoj neam staz niti prijavu sta god mu to dodje

Muzevljeva naravno :malav:
Ma ne penzija u smislu love,vec znas ono,deca se osamostalila i odselila,muz i ja pecamo na moru osam meseci...te fore...
 
Moj ni toliko....ali me je zato vodao u duge setnje dok mi jos noge nisu izrasle kako treba, pa sam posle kao Forest Gump nosio shine. Ali ko zna zasto je to dobro, eto, i ja sad mogu da trcim kao Forest....nikada se ne umorim.....


Jedan niški doktor je imao običaj da kaže
neko od roditelja nasledi kuću a neko hočkina :lol:

ja nisam nasledila nijedno od ta dva
ali su računali da imaju žensku decu
izdržaće do 25-26 godine dok nas ne uvale nekom
nesretniku i tako zatvore poglavlje sa brigom o deci.....
 
Evo na primer neki ljudi imaju previše mašte kad je u pitanju posao iz snova pa me tako jutros podsetiše
na to koliko čoveku život u Srbiji može da aktivira kreativnost.
Momci koji stoje u Tiršovoj ulici i mašu rukama onima koji ulaze u ulicu da im pokažu prazan parking očekujući 50 do 100 dinara za svoje angažovanje i pruženu uslugu....
Čovek se misli
ebi ga ja vozim kola ako imam za benzin i pljuge šta mi znači još sto kinti gore dole a on može bar nešto da pojede sa tim parama u džepu....

Kako se ja samo toga nisam setila.


Ili preduzetnik koji stoji ispred onkološke klinike u istoj toj Tiršovoj i svakome ko uđe ili izađe iz te zgrade nudi plastificiranu ikonu Svete Petke uz sasvim prigodan komentar
Da će čarobno dejstvo ozdravljenja da te snađe jer će Bogorodica i Sveta Petka učiniti svoje i uslišiti sve molitve te ovoj naciji doneti pre svega zdravlje a onda i prosperitet i bogatstvo..
bogatstvo duha naročito
dovoljno je samo da kupite plastificiranu ikonicu za 100-150 dinara koja može da vam stane u dlan i da počnete molitvu braćo!
 
Jedan niški doktor je imao običaj da kaže
neko od roditelja nasledi kuću a neko hočkina :lol:

ja nisam nasledila nijedno od ta dva
ali su računali da imaju žensku decu
izdržaće do 25-26 godine dok nas ne uvale nekom
nesretniku i tako zatvore poglavlje sa brigom o deci.....

Haha, mozda cinicno, sarkasticno ili saljivo, no svakako svojstveno nasem mentalitetu i kulturi. Volio bih da ima pravih stranaca ovde, koji bi razumeli ovu diskusiju, pa da mi kazu da li i kod njih racunaju da se udajom rese zenskog deteta :lol:
 

Back
Top