У чему смо добри а у чему лоши

Dobar sam slušač i rame za plakanje a loša sam u dijeljenju svojih osjećanja i ne znam tražiti pomoć ako mi treba, stisnem zube, guram dok ne puknem i vrisnem ne mogu više (loša osobina, znam) Dobro đuskam ali užasno loše pjevam i nemam sluha ali me to ni malo ne sprečava da na svakom slavlju prva zapjevam.
 
Не сналазим се у тимском раду, нисам добар члан групе, штрчим, буним се. Ништа што је групно не волим - ни спортове, ни хорове, ни послове, ништа.

Лака сам за дружење, ако треба изаћи и наћи се, нешто урадити за другог - увек могу и хоћу.
 
Dobar sam slušač i rame za plakanje a loša sam u dijeljenju svojih osjećanja i ne znam tražiti pomoć ako mi treba, stisnem zube, guram dok ne puknem i vrisnem ne mogu više (loša osobina, znam) Dobro đuskam ali užasno loše pjevam i nemam sluha ali me to ni malo ne sprečava da na svakom slavlju prva zapjevam.
Krenula sam se otvarati i trenutno sam u toj nekoj početnoj fazi, gdje učim o tome (kome, kada i šta reći)
I već osjetim ogromne blagodeti toga.
Samo otvaranje kada kažem nekome "imam problem" čini mi puno dobroga.
Prije ništa nikome, a imala sam ogromne probleme. Pomagala sam svima oko sebe za neke sitnice u idnosu na ono sa čime sam se ja nosila, a sebe zanemarivala skroz. Sada sam baš postala svjesnija sebe, pazim kako se osjećam, učim se sada baš puno toga o samoj sebi. Kada mi nešto smeta, trudim se odmah lijepo reći, a i to je proces upoznavanja sebe i samokontrole.
Vidim da su mi svi odnosi postali prelijepi, a neke sam odnose završila.

Otvaranje mi je bio nulti korak.
 
Kad mi zapjevamo 😂😂😂
200w.gif
 
Већ сам рекла - глупа сам за карташке игре, банкарске трансакције и прорачуне камата, у кримићима губим нит ко је ко и шта ради итд итд...

Добра сам у вербалним доскочицама, сналажењу у простору, комуникацији са непознатима.
posto je na podforum zene , jel davanje licnih podataka o nama vazi i za nas, muskarce ?
 
Preteče me
I ja isto! (sad će imbox da krene🤣)
nego sta.
u zivotu pa i u seksu najbitniji je marketing.

koja ce ti se javiti ako napises da ti je mek ko dusa i da sa jajima ima 10 santima? - nijedna

ali zato brate nabrijes marketing i kad vidi 10 santima mislice da je 20 :mrgreen:
nije nista u oku posmatracice nego u onome sta si joj usadio u glavu :mrgreen:
 
nego sta.
u zivotu pa i u seksu najbitniji je marketing.

koja ce ti se javiti ako napises da ti je mek ko dusa i da sa jajima ima 10 santima? - nijedna

ali zato brate nabrijes marketing i kad vidi 10 santima mislice da je 20 :mrgreen:
nije nista u oku posmatracice nego u onome sta si joj usadio u glavu :mrgreen:
Eto vidiš kako je moja podsvest izabrala broj i nick🤣
 

Back
Top