bez venca na tudjmanovom grobu

Ajoj kakvo drustvo na ovoj temi... sve sami "prijatelji" Srpskog naroda... Zapadni susjed, Adem, Blajbinger koji je u anketi o Srpskom narodu glasao da smo najgori na svetu... znaci nije bilo reci o Milosevicu, Tadicu... nego o "Srpskom narodu"... da li je potreban komentar...
 
Бранили људи своја огљишта ...своју дедовину...своје животе.
И они што сад живе у хрватској певају од драгости и радости :mrgreen:

Ma suza mi je iz oka krenula.

Slavi taj tvoj "maloumni" dan sa svojim domobranima i drzi se teme o Tudjmanu i Mesicu, a ovakve i slicne komentare sacuvaj za neki forum u "ljjepoj vasoj", i ne provociraj jer Milosevic o kojem pozitivno misli vecina u Srbiji nije tema... bok stari:bye:

Čemu jal u srcu tvom, nejači napaćena & cmizdrava?

Praznik sam najnormalnije čestitao, ali kako je za tebe samo prisustvo nesrba na forumu provokacija, onda ti pomoći - nema.

O Milosevicu samo Hrvati misle dobro, jer im je u ortakluku sa Tudjmanom napravio drzavu.

Evo recimo ja nemam dobro mišljenje ni o Miloševiću ni o Tuđmanu.

ajde nemoj da zezas...pa vidis li ti da ni jedan forumas nije rekao nesto slicno... oni su voleli sve narode, i zato su zeleli zajednicku nam lijepu

Da, da.... vole nas i dan-danas. :lol:
 
Koliko vas ovde ima sto pljujete sve sta ima veze sa SFRJ, mrzite je vise nego bilo ko drugi, a sad Mesic ne valja jer "stavio tacku na raspad" "najvece antisrpske komunjarske tvorevine"!

Ne bi li trebali da mu budete zahvalni bas zbog toga?

To je ono sta ja stalno govorim, kako god - ne valja - zato jer je Hrvat, pa nema veze ni sto mu je zena Srpkinja.

Toliko o licemerstvu.

Ti očigledno imaš neki problem, a nije ni čudo, obzirom da se izjašnjavaš kao komunista.

Ja sam lepo nagalasio reč "zajedništvo"... Mesić je bio komunista i nije rušio Jugoslaviju iz ideoloških, već nacionalističkih razloga.

Ideja ujedinjenja malih južnosloveskih balkanskih naroda, starija je od komunizma....

No, oni kojima istorija počinje od 1945 godine o tome nemaju poima.
 
Ti očigledno imaš neki problem, a nije ni čudo, obzirom da se izjašnjavaš kao komunista.

Ja sam lepo nagalasio reč "zajedništvo"... Mesić je bio komunista i nije rušio Jugoslaviju iz ideoloških, već nacionalističkih razloga.

Ideja ujedinjenja malih južnosloveskih balkanskih naroda, starija je od komunizma....

No, oni kojima istorija počinje od 1945 godine o tome nemaju poima.

Komunista a nacionalista, jel tu tebi ništa ne škripi?
 
Shta vam je to, dan kad ste se skinuli sa droge, kad ste prestali da budete ovisnici? :hahaha: :hahaha:

Ne nego dan kada je Hrvatska država proglasila neovisnost od SFRJ, izbacila iz Ustava i etnički očistila Srbe i postigla ono što je otprilike Pavelić zacrtao.
Eto taj dan se slavi u Hrvatskoj.

I da u ovoj našoj Srbiji postoje istinski domoljubi i patriote kao i kritička javnost danas bi svi izišli ispred hrvatske ambasade u Bg i ziviždanjem pokazali šta misle o tom činu.
 
Poslednja izmena:
Adem standardno svrsava na Mesica...

Mada, 'bes im mater, mozda bi mi kromanjonac i ove njegove neopartizanske zayebancije i bile simpaticne da ga ne vidim svakog Avgusta na HRT-u kako sa ostatkom hrvatskog drzavnog vrha proslavlja jedno od najvecih etnickih ciscenja posle Drugog svetskog rata.
 
Adem standardno svrsava na Mesica...

Mada, 'bes im mater, mozda bi mi kromanjonac i ove njegove neopartizanske zayebancije i bile simpaticne da ga ne vidim svakog Avgusta na HRT-u kako sa ostatkom hrvatskog drzavnog vrha proslavlja jedno od najvecih etnickih ciscenja posle Drugog svetskog rata.

ne svrsavam, ali mislim da je njegova politika ubedljivo najdelotvornija na ovim prostorima.
 
Stipe je legenda....


Nego pučanstvo, sretan Dan neovisnosti. :D

Cuj place Mjesec mlad i zut
Hrvatska slavi poslednji put!!!

Posle bankrota nece to biti ista Hrvatska.
Svet Vam je priznao neovisnost-ali Vreme je pokazalo da je Avnojevks Hrvatska finansijski neodrziva i da se mora traziti drugo resenje,
Usli ste u Ginisovu knjigu rekorda kao drzava koja se najbrze zaduzila u Istoriji,
 
npr. pre nekog vremena je izjavio:
drzava hrvata iz BiH je sama BiH. time je poslao poruku svima koji zele da je shvate.
ili... srbija treba prihvatiti realnost...

Verovao ili ne ti sad govoriš o granicama, a nema ni jednog Hrvata koji bi mogo biti nezadovljan AVNOJ-evskim republičkim granicama, ali to svakako ne znači da su one pravedno povučene... Zar ne? Samim tim ne doživljavaju svi te administrativne podele na isti način.

Primera o nepravednosti tih granica ima mnogo...
 
Poslednja izmena:

Back
Top