Feministi opet napadaju muskarce bez dokaza, samo rekla kazala

izuzetan

Aktivan član
Poruka
1.543
Opet se blati muski rod, BEZ IKAKVIH DOKAZA. Sve stantcke televizije staju na stranu ljudi koji blate druge ljude bez dokaza. Ako neko javno kaze da ne zeli sa tobom da radi poso jer je imao lose iskustvo u proslosti aludirajuci na musko zenske odnose onda je to blacenje bez presedana javno. A kako je glumac javna licnost takvo blacenje direktno utice na njegov poso. Dokle ce fmenst da vrsljaju po Srbiji?

Evo o svemu tome kako njihove tv prenose

 
Где има дима има и ватре, на страну што ми се гаде закаснеле реакције оштећених жена.
Не да има дима него гори. Погледај му изјаве, човек је психопата, а и то што је друг члан је показатељ.
 
Не да има дима него гори. Погледај му изјаве, човек је психопата, а и то што је друг члан је показатељ.

Не знам да ли је сад некакав члан али знам да је био део жуте банде. То што гостује по Информер тв је више знак очаја.
 
Не знам да ли је сад некакав члан али знам да је био део жуте банде. То што гостује по Информер тв је више знак очаја.
Био део жуте сад је део ове банде премазане свим бојама. Као што рекох показатељ какав је човек.
 
Био део жуте сад је део ове бамде премазане вим бојама. Као што рекох показатељ какав је човек.

Ипак ми га је некако жао. Не волим кад руља наседне на једног.
 
Види, за разлику од ове Анђеле из породичне мануфактуре Јовановић/Пујић/Бенчина/Драгићевић, он уме да глуми и то добро.
Па какав је то сад одговор? Жао ти је јер је добар глумац? Добар глумац = исправан човек?
 
Па какав је то сад одговор? Жао ти је јер је добар глумац?

Иза њега нешто стоји и то се мора поштовати. Ако је нешто лоше урадио, нека докаже да није или нека одговара.

Не бих се даље удубљивала.
 

Back
Top