Feministi opet napadaju muskarce bez dokaza, samo rekla kazala

Ono sto je nemoguće trenutno dokazati nažalost ne znači da se nije zaista desilo...

..nije mi simpatičan kao glumac, arogantan je..
Не значи, али није поштено нападати човека и осуђивати га, а кривица му није доказана или није још.
Без обзира о коме се радило.

Што се тиче њега као глумца, мало је то и ствар укуса, али мислим да је он добар глумац.
 
Ne razumem zašto neko ne bi imao pravo da odbije da sarađuje sa bilo kim? Nakon toga ima rukovodstvo te serije koje odluči koje od to dvoje im je bitnije i to je to.

Čak i da zanemarimo opšti utisak koji imam o ovom čoveku, a on uopšte nije dobar, ne vidim što bi bio problem da neko nešto jednostavno ne želi.

Takođe, mislim da Lečić nije toliko bitna figura u Beogradu ili Srbiji da se baš njemu toliko montira i da baš on bude taj na koga će neko da se okomi.
 
Према броју оних који подржавају А.Јовановић, чини се да је Лечић сексуално узнемирио пола српског глумишта.
Поприлично сте информисани о случају Лечић, а о случају Палма не знате ништа.
Да нисте другарица чланица било би чудно.
 
Не значи, али није поштено нападати човека и осуђивати га, а кривица му није доказана или није још.
Без обзира о коме се радило.

Што се тиче њега као глумца, мало је то и ствар укуса, али мислим да је он добар глумац.
Ono njegovo ponasanje , one njegove izjave *leka leci ...*
su izuzetno bljutave i pokazuje da je grozna osoba.
Tako da verujem devojkama cak i ako one ne dokazu.
 
Ono njegovo ponasanje , one njegove izjave *leka leci ...*
su izuzetno bljutave i pokazuje da je grozna osoba.
Tako da verujem devojkama cak i ako one ne dokazu.
Веруј ти у шта год хоћеш, док суд не докаже кривицу, Лечић је невин човек.

А то што се теби он не свиђа као особа, ме значи да је он монструм или шта већ. То је само твоја лична перцепција. ;)
 
Веруј ти у шта год хоћеш, док суд не докаже кривицу, Лечић је невин човек.

А то што се теби он не свиђа као особа, ме значи да је он монструм или шта већ. То је само твоја лична перцепција. ;)
лечић је урадио оно што многи политичари би требали али не смеју

по оптужбама, које су почеле да се нижу једна за другом у доба када је био на прагу преузимања демократске странке , он је једноставно отишао у полицију , инсистирао на детектору лажи, и прошао детектор без икаквих проблема.

полиција ниакда није поднела кривичну пријаву. јер је чивјек доказао да је чист.

а ове нове сцене које му се пласирају преко тобож '' глумица'' које имају неку споредну ролу неке глушаче у надри серији радио милева, није ништа него последњи трзај и онако пропалог покушаја да дискредитују лечића...

лечић је што се тиче тих оптужби лепо све доказао, полиграфом.

шта кажете да ђилас и вучић оду на полиграф ?

вучић је причао како је спреман да иде... наравно , причао је само, на чему је и остало...
 
лечић је урадио оно што многи политичари би требали али не смеју

по оптужбама, које су почеле да се нижу једна за другом у доба када је био на прагу преузимања демократске странке , он је једноставно отишао у полицију , инсистирао на детектору лажи, и прошао детектор без икаквих проблема.

полиција ниакда није поднела кривичну пријаву. јер је чивјек доказао да је чист.

а ове нове сцене које му се пласирају преко тобож '' глумица'' које имају неку споредну ролу неке глушаче у надри серији радио милева, није ништа него последњи трзај и онако пропалог покушаја да дискредитују лечића...

лечић је што се тиче тих оптужби лепо све доказао, полиграфом.

шта кажете да ђилас и вучић оду на полиграф ?

вучић је причао како је спреман да иде... наравно , причао је само, на чему је и остало...
Детектор лажи није меродаван и не рачуна се у доказе.
 
Ne razumem zašto neko ne bi imao pravo da odbije da sarađuje sa bilo kim? Nakon toga ima rukovodstvo te serije koje odluči koje od to dvoje im je bitnije i to je to.

Čak i da zanemarimo opšti utisak koji imam o ovom čoveku, a on uopšte nije dobar, ne vidim što bi bio problem da neko nešto jednostavno ne želi.

Takođe, mislim da Lečić nije toliko bitna figura u Beogradu ili Srbiji da se baš njemu toliko montira i da baš on bude taj na koga će neko da se okomi.
alo nije problem da odbijes saradnju problem je sto javno aludiras na seksualno zlostavljanje.
 
Био си присутан па знаш?
Ја нисам и не знам.
Znam ja raznorazne *dzukele*
Prepoznam ih izdalje

Веруј ти у шта год хоћеш, док суд не докаже кривицу, Лечић је невин човек.

А то што се теби он не свиђа као особа, ме значи да је он монструм или шта већ. То је само твоја лична перцепција. ;)
Nije on monstrum, nekad je to bilo normalno *smekersko* ponasanje, nema * necu *
Nego je *moras* bio pokazatelj muskosti, uz 2 usputna samara
*Ako ti neda udri da boli jer ko se bije taj se i voli*
*Ona mrsava i slaba a ja mnogo jak*
su neki stihovi iz ultrapopularnih pesama pre 30-ak god
 
Жена није у Србији.
Како волите да лупате неповезано.
di god da je.......... u ovom pokvarenom svetu, ovaka afera moze samo korist da joj donese.
Pa ko je jos cuo za Pamelu Anderson i Severinu.................dok nisu u javnost ubacile svoje po.rno snimke.
Ne branim Leku, sacuvaj Boze, al mi se gadi kada ovako prljave stvari izlaze iz sudskih dvorana. Stajnfeldova je bez problema mogla traziti anonimnost sudskog procesa, ipak nije, .........zasto? Da Leka "plati" za to nedelo? Tesko da je to razlog. Pre ce biti da Leka nije ispunio dato obecanje Stajnfeldovoj pa ga ova sada ganja. A da je to uradio , sigurno da jeste...............cim je video "sansu"........sami znamo sta podrazumeva to "sansa".
Inace , i vrapci znaju cime se sve sluze mlade pocetnice u svetu kinematografije, mode.................ka bi ostvarile karijeru.
 
Према броју оних који подржавају А.Јовановић, чини се да је Лечић сексуално узнемирио пола српског глумишта.
ne primaj se na "konfrontaciju" stavova vune i taba :hahaha:

a na temu... covek je oslobodjen presudom sto svakome sa gramom mozga kaze ko je ta debilka koja hoce popularnost na tudjoj muci. 99 posto vas koji ste pisali nemate pojma ko su glumice, 1 na 50 je normalna. svaki set novog filma je kompletan yebarnik za koji je krstin ljis matine. tu se ne zna ko koga natacinje. a svaki muskarac napravi gresku i poebe neku ludu pa posle cupa kosu...il jos gore, ne yebe je a ona mu se namesta na izvolte, pa onda skroz ocelavi zbog njenog shiza.

leka nije nikad imao potrebe da ikog siluje...ribe su ga opsedale jos na fdu. nije znao kako da se odbrani. plus ima 5 dan crni pojas u karateu a to ne moze da ima covek koji je impulsivan i ide q za pich koji ga tera u nesrecu.
 
Poslednja izmena:
pa pazi to sto on proba i pridje ne znaci da je manijak koji naskace.

takodje cela ta prica oko glumica je meni bas cudna

kako imamo samo zgodne glumice?
nadji mi jednu glumicu novije generacije koja je debela i ruzna?
kako bas samo lepe i zgodne imaju talenat?
ma manipulant, psihopata i sociopata,polomi se da dodja do ****** jer je nije video 100 godina pa ce ako treba i na silu :hahaha:
 
leka nije nikad imao potrebe da ikog siluje...ribe su ga opsedale jos na fdu. nije znao kako da se odbrani. plus ima 5 dan crni pojas u karateu a to ne moze da ima covek koji je impulsivan i ide q za pich koji ga tera u nesrecu.
Па психићима нису занимљиве оне које се саме нуде.

Него још једном ако може да ме не мешаш са ким ме год мешаш.
 

Back
Top