Feministi opet napadaju muskarce bez dokaza, samo rekla kazala

Па психићима нису занимљиве оне које се саме нуде.

Него још једном ако може да ме не мешаш са ким ме год мешаш.
cenis da je leka psihic :lol:

znas ga mozda, sa njim si odrasla, profesionalno saradjujes, poznajes mu suprugu?

ili samo plamudis citajuci sve iz zute stampe :lol:

ma ne mesam te, nego ovde nema nijednog muskarca koji je ortodoksni feminista :hahaha:
 
prvo pravilo kad se prica o nekome, moras da ga poznajes iz reala...to naucite, jer ako samo blenete i slusate ogovaranja dokonih debilki koje su videle kako se potkiva u holivudu pa umislile da to moze i ovde, onda je to nakaradno bas kao ovo.

a ko sto rekoh, covek treba da joj skine kozu s ledja jer je nevin i to je sud odlucio. tako da onaj ko je tu lujku navukao da se kompromituje tako prizemno, ne misli joj dobro.

mogu i referat o miki aleksici i ko mu je napakovao sve i zasto, al me zabole...niste bili dobri.
 
..ma da, ti ih sigurno sve tako na gomilu poznajes licno pa kao znas sta pricas, mozda si im svecu drzao?...
Lecic nije sigurno u vinklu sto se zena tice i tacka...
draga moja barb, sa lekom studirao kao klasici al na drugom odseku, izlazio nocom i vodio ga po bg jer je bio iz sapca pa nije znao prava mesta na senjaku i dedinju, znaci znamo se privatno, glumio mi plus u filmu gde sam bio producent, znam ga odlicno dok je bio ministar kulture koji je ucinio vise za ministarstvo kulture nego iko pre njega i u koga se u tom ministsrtvu oni preostali sto su jos tamo kunu kao najsposobnijeg.

a dve nase glumice, jedna koja je igrala ofeliju sa serbedzijom i njena dugarica takodje glumica sa iste klase, su mi bile najbolje drugarice sa kojima je on bio nerazdvojan.

a sta ti znas o njemu?
ili o skoli mike aleksica? i kakav je mika bio jos dok nije ni otisao na fdu a vodio skolu?

si cuvala ovce sa njima jos dok su bili u opancima?

a sto se tice winkla, najmanje neko iz moderacije ovog propalog foruma moze da mi prica o tome, samo toliko.
 
O Maki...:D
Ne bih ja tako lako stavljala ruku u vatru ni za svoje sapatnike a kamoli poznanike.

Setio si me na jednu detinjastu debatu koja se odigrala davnih dana na temu Sesir profesora K.V.
..gde sam ja u svojoj mladalackoj gluposti produbila temu u smislu -tajni zivot Sesira prof. K.V....
Kakve su tad fantasticne zveri izletale iz sesira, samo da znas...:D
 
O Maki...:D
Ne bih ja tako lako stavljala ruku u vatru ni za svoje sapatnike a kamoli poznanike.

Setio si me na jednu detinjastu debatu koja se odigrala davnih dana na temu Sesir profesora K.V.
..gde sam ja u svojoj mladalackoj gluposti produbila temu u smislu -tajni zivot Sesira prof. K.V....
Kakve su tad fantasticne zveri izletale iz sesira, samo da znas...:D
ko stavlja ruku u vatru?

kazem da znam nekog i znam da nije zver kakvim ga pravite. konacno i sud je presudio. ko opet muti istu vodu? ti? znas bolje na osnovu levih stvari iz stampe?

kazu neki na osnovu face mozes da ocenis dal je neko fiju fiju :lol:...pa samo pogledaj one dve sto su miki alksicu namestile igranku...to je za poslednji sprat laze a ne da je angazujes za bilo koju ulogu kao sto ih ni nemaju.
 
problem kada je neko okruzen zenama i na neki nacin je pozeljan bilo zbog imidza, statusa, love ili ako je samo leva javna licnost, sto ce kad tad naleteti na lujku koja ce mu zaprziti corbu pa makar je sexualno ne_kusao. to je konstanta i to svaki iole normalan muskarac zna.

siluju dileje koju onu zensku stvar ne mogu normalnim putem da dobiju... ili kompletni bolesnici kojima je to opsesija. a ta opsesija se vuce iz kasnog adolescenstva. da je nas dragi leka to sto mu prisivaju imao bi dosije. a nema.

tako da mrsenje je cela prica. zene inace vole status... bio admin tri dana na jednom forumu.. :lol: za ta tri dana sam dobio srca i poziva na kafu da sam morao da pravim rokovnik koliko ih mi se javilo, a da ih nisam uospte znao ko su :rotf:
 
Sutra će onaj sa lažnim doktoratom da te tuži jer nećeš sa njime da piješ ispred dragstora :mrgreen:
To jeste vrlo zaeban problem..
Znaci ajd ovo sto te optuze bez ikakvog smisla i razloga, vec se trazi rec i kontekst u recenici koji moze da se nategne da si npr pedofil, takodje omiljena igra zaludnih usamljenih zena, obicno sa dijagnozom, nego sto se desava aftertejst, pa te posle tuze za diskriminaciju sto nces da se druzis sa tim kao vrednim clanovima drustva...

Ja licno sam imao bas problema sto necu da se druzim sa tracarama , muskim i zenskim, sa blentavim i povrsnim ljudima, sa seljoberima i slicno....a hocu sa poluobrazovanim kasirkama u marketu...ako vidim da ne potkrada musterije...

Imao sam problema naravno kao i svi kulturni ljudi i sa pokusajima da budem otpuzen kao pedofil, dovoljno je da sedis sam na klupi u parku i da ti pridje dete i proceni da si simpatican i da hoce da se igra u blizini , ili bilo koji kontakt sa tobom i odmah si pedofil u ocima deda baba i redje majki, majke su mlade i umeju da procene da li je tvoj pogled predatorski prema detetu ili prema njima....
Ili se bar nadaju da umeju....

Naravno imao sam problem i sa cuvenom srpskom mentalitetnom logikom, tipa , a sto bas ti , moja cerka dobila diplomu ekonomskog, nista ne zna ali ti je nauci pa ce da zna, ali sto bas ti....kad moze da radi ona, samo je ti nauci...
Ebi ako hoces ali je nauci...

I obavezno vazi pravilo ako ebes nema problema, ali ako odbijas to je kao da si hteo da ebes pa si odbijen pa si onda bio nasilan.....pakovanje.....
 

Back
Top