spolja gladac,a unutra jadac

NastyNensy

Domaćin
Poruka
3.777
Situacija je sledeca:
Decko savrseno izgleda, a kada je pokazao svoja DIGNUTA 4 cm,vrlo je tesko fokusirati se i ostati pribran,ne zasmejati se....surovo zvuci,ali desava se.
Da li vam se desilo da ocekujete nesto perfektno,kao sto izgleda spolja,pa da se naprsno slogirate?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Situacija je sledeca:
Decko savrseno izgleda, a kada je pokazao svoja DIGNUTA 4 cm...

Kakve to veze ima sa izrekom "spolja gladac, unutra jadac?"
Tu se pre svega misli na raskorak u necijoj savrsenoj lepoti, i neprevazidjenoj gluposti.
Mala kita, zadnji put kad sam proveravao ne spada u karakterne osobine vec u fizicke karakteristike. A sta raditi? Pa reci mu da si pusila vecu cigaretu od toga :D
 
Situacija je sledeca:
Decko savrseno izgleda, a kada je pokazao svoja DIGNUTA 4 cm,vrlo je tesko fokusirati se i ostati pribran,ne zasmejati se....surovo zvuci,ali desava se.
Da li vam se desilo da ocekujete nesto perfektno,kao sto izgleda spolja,pa da se naprsno slogirate?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

nije mi se desilo da
"ocekujete nesto perfektno,kao sto izgleda spolja,pa da se naprsno slogirate?"
ali mi se desilo da me je centrimetraza neprijatno iznenadila, ne bas tako kao tebe, ali tu negde :mrgreen:
doduse, meni je vise bilo do plakanja, nego do smejanja, jer sam zaista, zaista bila zaljubljena u doticnog gospodina.....
 
Situacija je sledeca:
Decko savrseno izgleda, a kada je pokazao svoja DIGNUTA 4 cm,vrlo je tesko fokusirati se i ostati pribran,ne zasmejati se....surovo zvuci,ali desava se.
Da li vam se desilo da ocekujete nesto perfektno,kao sto izgleda spolja,pa da se naprsno slogirate?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dogodilo mi se da očekujem da je neko sjajna osoba, jer njegovi prijatelji i poznanici tako misle o njemu, a ustvari je iskompleksirani gmaz.... Disharmonija između onoga kakav se neko trudi da bude i onoga što zaista jeste, ume da me šokira i ostavi bez texta.... To sa 4 cm me ne potresa, niti je preduslov za loš sex i lošu vezu....
Po takvim aršinima bi i tip trebalo da izbaci napolje devojku koja nema grudi...
Ako vam je jedini preduslov za dobar sexualni odnos veličina, šta reći.....blago vama...očekivanja su vam mizerna...:roll:
 

Back
Top