Vojvodina sve dalje od Srbije

Vojvodina ce:

  • ostati deo srbije

  • dobiti nezavisnost

  • postati deo hrvatske

  • postati deo madjarske


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Prevrcu se u grobu Zmaj,Radicevic,Jasa Tomic,Dositej...Malo je ostalo starosedeoca ciji su preci izborili ujedinjenje sa maticom i ocuvali kulturu i jezik u najtezim vremenima.Dosli neki Canci,Kostresi,Marasi...Nema tu prezimena poreklom sa Kosova ili iz Sumadije.Ideju ujedinjenja koju su stvorili oni sto su pod Carnojevicem dosli,pokusavaju da sruse oni kojima je Srbija ukazala gostoprimstvo pre 1-2 generacije.Jadno!

Апсолутно се слажем. Трагично је и апсурдно да у Војводини, која је некад важила за центар српског национализма и тежње за уједињењем свих српских земаља, данас постоји политичка струја која се бори за отцепљење од Србије... Баш ме занима да ли аутономаши знају које је било првобитно име Војводине?
 
Апсолутно се слажем. Трагично је и апсурдно да у Војводини, која је некад важила за центар српског национализма и тежње за уједињењем свих српских земаља, данас постоји политичка струја која се бори за отцепљење од Србије... Баш ме занима да ли аутономаши знају које је било првобитно име Војводине?

Pa verovatno za tako nesto postoje debeli razlozi.

ZASTO Predesdnik Srbije nikad nije bio Vojvodjan?

ZASTO od gomile ministarstava samo 2-3 ministra su iz Vojvodine?

ZASTO se ne vraca (ili placa) OTETA IMOVINA ?

ZASTO su se sve izbeglice nabila u Vojvodinu, sto ne idu u juznu Srbiju?

ZASTO se ne da ekonomska autonomija Vojvodini?

ZASTO se Vojvodina uvek lesi od nekoga?

Ima 1000 zasto Vojvodina zeli da se odcepi...
 
ZASTO Predesdnik Srbije nikad nije bio Vojvodjan?
A koji se to Vojvodjanin, a da nije Madjar, kandidovao za tu funkciju?

ZASTO od gomile ministarstava samo 2-3 ministra su iz Vojvodine?
A zasto je pola rukovodstva DSS-a iz Vojvodine kad za njih tamo glasa otprilike dvoje ljudi?

ZASTO se ne vraca (ili placa) OTETA IMOVINA ?
To je problem cele Srbije, pa i Vojvodine.

ZASTO su se sve izbeglice nabila u Vojvodinu, sto ne idu u juznu Srbiju?
Sve? 'Si ti bio skoro u Beogradu? Uostalom, kome smetaju izbeglice, taj treba da se stidi.

ZASTO se ne da ekonomska autonomija Vojvodini?
Daje se, ali nedovoljna. Kao uostalom i drugim regionima u Srbiji.

ZASTO se Vojvodina uvek lesi od nekoga?
Molim?

Ima 1000 zasto Vojvodina zeli da se odcepi...
Po poslednjoj anketi, samo 5% Vojvodjana zeli otcepljenje.
 
Vido sam taj sajt , to jest taj skup idiota , za kojima place svaka bandera .

Pa ja ne razumem od kud vama pravo da takve gadarije pisete . Pa ja sam bas iz Banata , i moj Banata , sigurno nece da se odvaja od Srbije . A Vojvodinu , kao neki subjekt treba odmah uknuti ... da je nikako nema vise .
Izvoltena referendum .
I da znate , da sve nase ( starosedelacke ) porodice, mise bas ovako kako je govorim .
A to bi otprilike znacilo da je sve moguce i da je cena manje vazna . Daklem samo jos neki korak napred , pa cu da izvadim cizme i oprtace .
 
Pa verovatno za tako nesto postoje debeli razlozi.

ZASTO Predesdnik Srbije nikad nije bio Vojvodjan?

ZASTO od gomile ministarstava samo 2-3 ministra su iz Vojvodine?

ZASTO se ne vraca (ili placa) OTETA IMOVINA ?

ZASTO su se sve izbeglice nabila u Vojvodinu, sto ne idu u juznu Srbiju?

ZASTO se ne da ekonomska autonomija Vojvodini?

ZASTO se Vojvodina uvek lesi od nekoga?

Ima 1000 zasto Vojvodina zeli da se odcepi...

1. Србија до сада није имала доброг председника, тако да мислим да је то за Војвођане само плус што ниједан од ових неспособњаковића са власти није из Војводине.
2. То да питаш твог Тадића и његовог другара Чанка.
3. То исто треба питати садашњу власт. Осим тога, ту имовину су отеле комуњаре које Чанак велича, а не Срби.
4. Прво питај Чанка, његова фамилија је дошла после 2. светског рата у Војводину, а данас Чанак фолира староседеоца и још се усуђује да по шовинистичким методама дели грађане Србије на староседеоце и дођоше.
5. Све аутономије треба укинути. Аутономије су комунистичка заоставштина и Србија треба да их укине, ако мисли да рашчисти са комунизмом. Слажем се да треба више развијати Војводину, Шумадију, Рашку и остале делове Србије, а не да се све слива у Београд.
6. Ово баш нисам баш најбоље разумео шта си хтео рећи.
 
Po poslednjoj anketi, samo 5% Vojvodjana zeli otcepljenje.

Ne da mi se da ti na sve odgovaram.

Samo da ti odgovorim na ovaj zadnji "podatak".

Tu anketu su svakao vodili radikali, zar ne?

Cak i ovde, na anketi je taj procenat mnogo, mnogo visi...

A javno mnjenje se sprema za referendum...

Svakako da ce se za odvajanje izjasniti preko 50% zitelja Vojvodine.

Sada se boje od kretena, pa ne smu da se pokazu, ali na referendumu bato moj....Iznenadices se.
 
Tu anketu su svakao vodili radikali, zar ne?
Haha, da, to sigurno.

Cak i ovde, na anketi je taj procenat mnogo, mnogo visi...
Cisto da znas, Krstine ankete vec godinama prognoziraju propast Amerike u narednih 10 godina.

A javno mnjenje se sprema za referendum...

Svakako da ce se za odvajanje izjasniti preko 50% zitelja Vojvodine.

Sada se boje od kretena, pa ne smu da se pokazu, ali na referendumu bato moj....Iznenadices se.
Haha, aj' kad ti kazes...
 
1.
3. То исто треба питати садашњу власт. Осим тога, ту имовину су отеле комуњаре које Чанак велича, а не Срби.

A tebi cu da odgovorim samo na ovo: NIKO, apsolutno NIKO u bivsoj Jugoslaviji nije bio veci komunista i ateista nego sto je to bio Srbin!

Pljuvali su po veri i pravoslavlju gde su i kako su vise mogli.

A danas ti kazes: "Imovinu su oteli komunjare, a ne Srbi!"

Pa NAJVECE KOMUNJARE su bili danasnji radikali!

Ti ne znas za autopistu: KPJ- SPS-SRS ....?

To ti nije poznato?

Da danas se napravi jedna anketa kod mladih, 95% nacionalista i radikala u Srbiji imaju roditelje komuniste!

Ostavi se gluposti, smesan si...
 
A tebi cu da odgovorim samo na ovo: NIKO, apsolutno NIKO u bivsoj Jugoslaviji nije bio veci komunista i ateista nego sto je to bio Srbin!

Pljuvali su po veri i pravoslavlju gde su i kako su vise mogli.
A danas ti kazes: "Imovinu su oteli komunjare, a ne Srbi!"

Pa NAJVECE KOMUNJARE su bili danasnji radikali!

Ti ne znas za autopistu: KPJ- SPS-SRS ....?

To ti nije poznato?

Da danas se napravi jedna anketa kod mladih, 95% nacionalista i radikala u Srbiji imaju roditelje komuniste!

Ostavi se gluposti, smesan si...


u pravu si i trend sa takvim prodanim srbima se nastvalja..eto na primer Srbi iz Vojvodine naravano ne svi koji zele da se otcepe od svoje drzave matice
svi narodi gravitiraju matici..samo srbi ne..vidis to je porazavajuce..zar ne vidish svoju slicnost sa onim srbima iz tvog posta koji si napisao a ja citirala
 
Vido sam taj sajt , to jest taj skup idiota , za kojima place svaka bandera .

Pa ja ne razumem od kud vama pravo da takve gadarije pisete . Pa ja sam bas iz Banata , i moj Banata , sigurno nece da se odvaja od Srbije . A Vojvodinu , kao neki subjekt treba odmah uknuti ... da je nikako nema vise .
Izvoltena referendum .
I da znate , da sve nase ( starosedelacke ) porodice, mise bas ovako kako je govorim .
A to bi otprilike znacilo da je sve moguce i da je cena manje vazna . Daklem samo jos neki korak napred , pa cu da izvadim cizme i oprtace .

Ja sam rekao da sigurno necu mirno prihvatiti da me neko odvoji od Srbije i naterati da se poklonim novosadskom caru!
 
A tebi cu da odgovorim samo na ovo: NIKO, apsolutno NIKO u bivsoj Jugoslaviji nije bio veci komunista i ateista nego sto je to bio Srbin!

Pljuvali su po veri i pravoslavlju gde su i kako su vise mogli.

A danas ti kazes: "Imovinu su oteli komunjare, a ne Srbi!"

Pa NAJVECE KOMUNJARE su bili danasnji radikali!

Ti ne znas za autopistu: KPJ- SPS-SRS ....?

To ti nije poznato?

Da danas se napravi jedna anketa kod mladih, 95% nacionalista i radikala u Srbiji imaju roditelje komuniste!

Ostavi se gluposti, smesan si...

Синко, данас су демократе наследници комуњара... Мићун се поноси тиме што је јахао попове '46, Чанак из свег гласа велича партизане као ''ослободиоце'', Дачић и компанија су проверене комуњаре, певају ''Интернационалу'' и куну се у Маркса и Лењина, целокупна демократско-социјалистичка власт одбија да рехабилитује четнике и Недића... Са друге стране имамо Шешеља који је нападао комунизам када се за то могла изгубити глава и робијао је због свог мишљења... Па сад ти види ко је ту комуњара...
 
Pazite samo da vi ne zavrsite u Juznoj Srbiji, na granici sa Kosovom, da tamo izrazavate svoj patriotizam.
To je realnija opcija.

Tamo sam bio 99 , kad je trebalo . Doduse jos juznije , na granici sa Albanijom . Ostavio sam tamo cerek mesa beloga. Sta msilis sta bi uradio za moj Banat .
A iz moje je familije 16 preslo Dunav 1914 godine , da se bori , da Banat bude Srbija . Vratilo se cetiri . Jel stvarno mislis , da ce te proci tek tako .?
 
Ako Vojvodina bude nezavisna drzava ui ako se niko ne bude grebao o njen dohodak.

Svakko da ce SVI u Vojvodini ziveti neuporedivo bolje.,

Pa sad vas kupuju na kilo ..malo Nemci , a malo Hrvati . E sad ako si Madjar , to sto govoris , to je razumljivo , al ne i dobronamerno . Mada nisam bas cuo od Madjara mnogo takvih prica . Vise od bivsih Srba , iz komunjarskih porodica , a najvise od licana , pristiglih 45 godine .
 

Back
Top