Dragi tinejdzeri, da vas cujemo...

Probala vutru jednom, nisam rekla svojima... niti bih im rekla. Ne znam, glupo mi je. Isto tako i za cigarete. Moji pushe, oboje, vecj dvadesetak godina; meni je dim smetao oduvek (josh uvek mi smeta dodushe...:?), oduvek sam govorila (i mislila!) da nema shanse da propushim, ali, eto, jesam pre par meseci... I necju da im kazhem. Nekako mi bzvz. Majka sumnja, ne zato shto smrdim :mrgreen: or something (ionako su gotovo svi iz mog drushtva pushachi), nego zato shto neshto u poslednje vreme pricham o cigaretama... o tome kako sam sanjala da pushim pred tatom i sl... :shock: ja joj nisam ni potvrdila, ni opovrgnula sumnje, a ona se samo smeshkala :| Ne znam shta to treba da znachi, ali ne zhelim ni da saznajem. Nekako bi me bilo blam da moji znaju da pushim. Shta znam... Nije to za ovako finu devojchicu :p
E sad... kako bi roditelji mogli da me odvrate od vutre... pa nikako, verovatno. :|
Manje-vishe, sve shto bi mi rekli, znam i sama. Smatram sebe dovoljno pametnom (disqtabilno :mrgreen: ) da odluchim shta mozhe da 'prodje', a shta ne.
Kad bi saznali (da eventualno varim, poshto rekoh, samo sam jednom... ovo 'kad bi saznali' verovatno vishe mozhe da se odnosi na moje alkoholisanje), verovatno bi mi zabranili izlaske. Da li bi time neshto postigli? Ne. Mnogo puta su mi zabranjivali razne stvari. Ja ocjutim, otrpim kaznu, pa o5 po starom. I tako... Dakle, pretrpela bih dve nedelje/mesec dana/dva meseca ( :shock: ) bez izlazaka, a onda na prvom izlasq popila onoliko sangrije koliko mi stane. :p
E, da... kad bih chula od svojih da su varili to bi mi bilo strashno simpatichno. Ne bih potezala argument 'kad si mogla ti, mogu i ja', jednostavno bih bila odushevljena da chujem tako neshto. Ali za majq znam (valjda :p) da nije, a za oca... ma, nije ni on. :p
 
ima vremena za tebe samo se drzhi pravog drushtva!

shto se mene tiche, bio video pobeg'o.
ma kol'ko bilo kul, ipak je vutrenje stvar klinaca, tripera i narkomana.
ne nalazim se u dotichnim grupacijama.
dajte vi meni havanu, pivo/vino pa da vidite shta je "letenje". ;p
 

Back
Top