Današnji izlasci

Види матори, нико никога не вуче за рукав. Ја кажем ебеш рејв без ксера или мдме, али добро. То сам ја.
ne

Види матори, нико никога не вуче за рукав. Ја кажем ебеш рејв без ксера или мдме, али добро. То сам ја.
ali da
 
Gledam danas, neki snimak iz devedesetih kruži internetom, snimak iz diskoteke. Svi plešu, u pozadini predobra muzika, svi prirodni i nasmejani. I onda sinoć izađem, posle dužeg vremena u lokal gde izlaze mlađi, mojih godina, zadržim se pola sata i shvatim da mi tu definitivno nije mesto. Zašto si izašao ako ćeš sve vreme da provedeš snimajući storije, ako ćeš sve vreme da se slikaš ili samo stojiš za stolom. A onda ujutru slike, svi lepi, nasmejani, sređeni, devojke potrošile na haljinu, šminku, nokte, štikle, taksi... A kako su se proveli? I ništa izađem ja tako iz tog lokala, odem u jednu šetnju i onda razmišljam kako smo mi jedna sjebana generacija

Имала си лош дан, иначе живот је све лепши и лакши.
Понекад је и то неиздрживо !

Шта фали овима:

Alpha Portal @ Boom Festival 2022 [Full Set Movie] (Astrix & Ace Ventura)​

Иди преко наслова, линк не ради, из не знам ког разлога.
 
Iskreno jedino što mi smeta, a što ste u suštini naveli do sada, je što se ljudi ne znaju opustiti. To ne mogu razumjeti. Kontam da je nekom neugodno da pleše itd. nije mu ćeif, ali druže mrdni makar malo ramenima. Ljudi dodju kao da ih je neko natjerao. Namrgodjeni, tmurni. Ne razumijem, ja sam znao raditi po 10 sati i izaći (ako mi se izlazi) i da budem u najboljem moguce raspoloženju.
 
Iskreno jedino što mi smeta, a što ste u suštini naveli do sada, je što se ljudi ne znaju opustiti. To ne mogu razumjeti. Kontam da je nekom neugodno da pleše itd. nije mu ćeif, ali druže mrdni makar malo ramenima. Ljudi dodju kao da ih je neko natjerao. Namrgodjeni, tmurni. Ne razumijem, ja sam znao raditi po 10 sati i izaći (ako mi se izlazi) i da budem u najboljem moguce raspoloženju.
Onda snimaju i kače nas vesele
I svi misle kako su se super proveli,
A ono se mi dobro proveli, a oni dobro snimili :manikir:
 

Back
Top