Današnji izlasci

Ma, jesam.
Pun je internet takvih sto misle da su bolji od ostalih pa ih osudjuju zbog nekog ponasanja, a onda naglase da su oni bolji od tih ostalih.
Hahaha, i mene to nervira kad uživo prepoznam.
Ali i sama to znam raditi nekad kad sam shitty raspoložrna pa tako kao morališem
I mi svi sebe lažemo, samo da bismo se bolje osjećali
Kad bismo stvarno znali kakvi smo smradovi, pitanje je bismo li to podnjeli i dan izgurali

Mislim da trebamo ptihvatiti ljudske slabosti
Kao način njihovog nošenja sa sobom i životom
 
Hahaha, i mene to nervira kad uživo prepoznam.
Ali i sama to znam raditi nekad kad sam shitty raspoložrna pa tako kao morališem
I mi svi sebe lažemo, samo da bismo se bolje osjećali
Kad bismo stvarno znali kakvi smo smradovi, pitanje je bismo li to podnjeli i dan izgurali

Mislim da trebamo ptihvatiti ljudske slabosti
Kao način njihovog nošenja sa sobom i životom
Niko ovde ne morališe nego samo priča istinu svidelo se to nekome ili ne
 
Znaš kako, ja kad izađem cirkam, zezam se, igram, provodim se i ne izbacim niti jedan story ili sliku jer nemam kad da gubim vreme po telefonu, a nisam neko od 21 godinu. U izlasku imaš od 15 do 55 otprilike, uživaš kako misliš da treba.

Lično mislim da se niko ko je proveo noć snimajući storije da odabere koji mu je najbolje ispao da ispadne kako se super proveo nije super proveo, ali ti nemoj biti takva i nađi sebi srodno društvo.

Zapravo telefone obično uvalim nekome ko ima torbicu (pošto imam dva) i veselim se celo veče :D
 
Небројено пута сам слушао како је некада било боље, како су људи знали да живе и да "ми" данас не знамо ништа. @marija288 помиње 90-те, мени су помињали 60-те, 70-те, а неки још старији и 50-те. Свако је мислио да је његово време било добро, а опет се јављају ови који тврде да је раније било боље.

Ја нисам могао да мењам "своје време", нити да мењам људе у њему. Морао сам и морам да живим у чему сам живео и у чему живим и да ту тражим место за провод. Лепо је то што ја знам за места која више не постоје, за музику која се више не пушта, као и за људе који су се раније понашали другачије.

Могу да разумем Марију, када каже да јој је атмосфера лоша, да људи гледају у телефоне, а не једни у друге итд. Све је то на месту, али мора да се тражи даље, ако то не ваља и да се ради оно што ти оћеш и што теби одговара, како је рекла @Samsonight јер време иде и гадно је ако све прође у негодовању.

Постоје људи који не гледају у телефон, постоје људи који немају паметан телефон, постоје људи који слушају другачију музику и треба ићи за тим и не губити време.
 
Небројено пута сам слушао како је некада било боље, како су људи знали да живе и да "ми" данас не знамо ништа. @marija288 помиње 90-те, мени су помињали 60-те, 70-те, а неки још старији и 50-те. Свако је мислио да је његово време било добро, а опет се јављају ови који тврде да је раније било боље.

Ја нисам могао да мењам "своје време", нити да мењам људе у њему. Морао сам и морам да живим у чему сам живео и у чему живим и да ту тражим место за провод. Лепо је то што ја знам за места која више не постоје, за музику која се више не пушта, као и за људе који су се раније понашали другачије.

Могу да разумем Марију, када каже да јој је атмосфера лоша, да људи гледају у телефоне, а не једни у друге итд. Све је то на месту, али мора да се тражи даље, ако то не ваља и да се ради оно што ти оћеш и што теби одговара, како је рекла @Samsonight јер време иде и гадно је ако све прође у негодовању.

Постоје људи који не гледају у телефон, постоје људи који немају паметан телефон, постоје људи који слушају другачију музику и треба ићи за тим и не губити време.
Sviđa mi se sve kako si objasnio i hvala ti za savet
Možda su nam neka starija vremena lepša samo zato što ih nikad nismo doživeli.
 
Sviđa mi se sve kako si objasnio i hvala ti za savet
Možda su nam neka starija vremena lepša samo zato što ih nikad nismo doživeli.
Молим и други пут.

Ми у тим временима нисмо живели и можемо о њима само да слушамо приче. Људи који су излазили 40-тих и 50-тих су ми причали како су у њихово време биле игранке и како су се тада облачили и плесали до бесвести. Људи који су излазили 60-тих и 70-тих су причали углавном или о хипицима или о дискотекама, дугим косама, Битлсима и неким старим бендовима попут ЈУ групе или Бјелог дугмета. Људи из 80-тих помињу и величају панк и нови талас, хвале ЕКВ, говоре о неким свиркама и местима, која више не постоје или не раде, као што су некада радила, причају о концертима, о путовањима по бившој СФРЈ. Људи из 90-тих говоре о техну, о јуроденсу, о Бакију Б3, Енергији, шушкавцима и осталим стварима из тог доба, као о нечему најјачем икада. Онда долазе ови из 2000-тих са својим местима, са својим бендовима, са својим начином одевања и ту има гомила неких праваца, који данас нису присутни. Данас долазе људи који сматрају да је садашња музика најбоља и да не постоји ништа јаче од тога, као и да све мора да иде на мреже.

Колико сам ја пута слушао прво о соколанама (људи ни не знају данас шта је то), о домовима културе, о неким кафанама, дискотекама, клубовима, СКЦ-у, Академији, КСТ-у, сплавовима, певачима,... Никад краја.

Ако будеш само негодовала и жалила се, време ће да прође, нећеш ништа лепо доживети. Тражи то што желиш, труди се, иди за тим. Ја сам био на 1000 места која ми се нису свидела и нисам се враћао назад тамо. Одеш једно, не ваља, одеш други пут, не ваља, не идеш више.

Ако будеш само слушала људе како је раније било најјаче и како је сада лоше и ако само будеш мислила како је теби лоше и ако будеш жалила што се ниси родила раније, нећеш ништа урадити за себе.
 

Back
Top