Dragi tinejdzeri, da vas cujemo...

A zašto želiš da prestaneš?

Све је то ОК, леп филинг, зајебанција и то али треба да се подвуче нека граница... Нећу да се претворим у навареног зомбија који мора сваки дан да вари... Имам превише негативних примера тога шта свакодневно варење уради од људи...
 
Све је то ОК, леп филинг, зајебанција и то али треба да се подвуче нека граница... Нећу да се претворим у навареног зомбија који мора сваки дан да вари... Имам превише негативних примера тога шта свакодневно варење уради од људи...

A šta misliš zašto ovi svakodnevni nisu ukapirali ranije šta im se dešava? Da li uopšte misle da imaju neki problem?

Hvala ti na iskrenosti ;)
 
A šta misliš zašto ovi svakodnevni nisu ukapirali ranije šta im se dešava? Da li uopšte misle da imaju neki problem?

Hvala ti na iskrenosti ;)

Више фактора утиче на то, барем у мом граду...
Ови ликови што су старији (значи 77-82), велика већина њих је на неким дрогама. Њих можда оправдава то што су одрастали у то сјебано време и реално нису имали неку перспективу на су утеху нашли у разним опијатима. У мом крају као и многим другима највише је пајдомана, али не бирају оно раде се чиме стигну ***... Док са друге стране ови млађи из мог краја, скоро нико чак ни не вари а камоли нешто друго, ваљда неће да прсну као ови старији...
Док на пример у неким другим крајевима града (Детелинара, Лиман...), млађи се угледају на старије и дувају сваки дан буквално, мозгови им пукли од вутре, спида, спирала, ексера, значи клинци раде све живо... Један мој познаник је пробао да дува лепак, када сам га питао зашто је то урадио рекао ми је: ''Какав би ја био Лиманац, да нисам никад пробао лепак?''. Ето то је њима изговор... И знам јако пуно ликова који су пре били нормални, сви су их ценили и готивили, варили су можда тек понекад, али што су они више варили и варили, то су падали ниже и ниже и сад кад неког питаш е јел знаш оног лика, он ти каже, то онај мали наркоман?
Све је то индивидуално, мислим никога не можеш да натераш да вари. Мој најбољи друг иде на утакмице стално ис ви из његове екипе варе али он никад није пробао, чак и ја сварим понекад али он никада није узео...
 
Poslednja izmena:

Back
Top