Današnji izlasci

Ја се одвалим да појма не знам где сам ауто паркирао, телефона једно брат брату сам педесет до сада изгубио, кад одем брате у излазак враћам се као са Косовског боја
Moderni junaci
Vi ste meni nejasni
Ubijete sami sebe, pravite partnerke kosovkama djevojkama

Ne razumijem
Što to
 
Mlad momak, proće ga 😄
FxT8NcnWIAEs5GC.jpg


Ја док покушавам да се сетим где сам га паркирао, али у исто време сам хепи што су ми ту кључеви и новчаник, због картица ебо лову, ко ће све опет вадити
 
Gledam danas, neki snimak iz devedesetih kruži internetom, snimak iz diskoteke. Svi plešu, u pozadini predobra muzika, svi prirodni i nasmejani. I onda sinoć izađem, posle dužeg vremena u lokal gde izlaze mlađi, mojih godina, zadržim se pola sata i shvatim da mi tu definitivno nije mesto. Zašto si izašao ako ćeš sve vreme da provedeš snimajući storije, ako ćeš sve vreme da se slikaš ili samo stojiš za stolom. A onda ujutru slike, svi lepi, nasmejani, sređeni, devojke potrošile na haljinu, šminku, nokte, štikle, taksi... A kako su se proveli? I ništa izađem ja tako iz tog lokala, odem u jednu šetnju i onda razmišljam kako smo mi jedna sjebana generacija
Nisi jedina koja se tako oseca
 
Gledam danas, neki snimak iz devedesetih kruži internetom, snimak iz diskoteke. Svi plešu, u pozadini predobra muzika, svi prirodni i nasmejani. I onda sinoć izađem, posle dužeg vremena u lokal gde izlaze mlađi, mojih godina, zadržim se pola sata i shvatim da mi tu definitivno nije mesto. Zašto si izašao ako ćeš sve vreme da provedeš snimajući storije, ako ćeš sve vreme da se slikaš ili samo stojiš za stolom. A onda ujutru slike, svi lepi, nasmejani, sređeni, devojke potrošile na haljinu, šminku, nokte, štikle, taksi... A kako su se proveli? I ništa izađem ja tako iz tog lokala, odem u jednu šetnju i onda razmišljam kako smo mi jedna sjebana generacija
izlazis na pogresna mesta i druzis se sa pogresnim ljudima
 
izlazis na pogresna mesta i druzis se sa pogresnim ljudima
Ne,
Do nje je.
Može se družiti sa istima,
Izlaziti na ista mjesta
I odlučiti da se provede i plesati

Ili se cimati i tražiti ljude nove koji će biti opušteni, plesati, i nju možda moljakati da pleše (nerealno, zar ne?)


Stvar je mijenjanja perspektive. Uvijek su samostalniji ljudi laganiji,
Jer oni sebe znaju i uradiće šta im štima da izvuku,
Nema kukanja
(Ja lično mrzim kukanje, ajde da uradimo nešto konkretno)
 
Ne,
Do nje je.
Može se družiti sa istima,
Izlaziti na ista mjesta
I odlučiti da se provede i plesati

Ili se cimati i tražiti ljude nove koji će biti opušteni, plesati, i nju možda moljakati da pleše (nerealno, zar ne?)


Stvar je mijenjanja perspektive. Uvijek su samostalniji ljudi laganiji,
Jer oni sebe znaju i uradiće šta im štima da izvuku,
Nema kukanja
(Ja lično mrzim kukanje, ajde da uradimo nešto konkretno)
dobro
 
izlazis na pogresna mesta i druzis se sa pogresnim ljudima
Opet kazem situacija je svuda slična, imam ja svoje drustvo koje je okej sa kojim kad sam tel mi je uvek u tasnici, komentariswm okolinu
Ne idem po tim klubovima retko kad odemo, uglavnom smo po pabovima, na svirkama i kvizovima i onda posle nekog vremena aj malo da promenimo i smorimo se tako da bolje pab nego Plitvice indjija
 
Gledam danas, neki snimak iz devedesetih kruži internetom, snimak iz diskoteke. Svi plešu, u pozadini predobra muzika, svi prirodni i nasmejani. I onda sinoć izađem, posle dužeg vremena u lokal gde izlaze mlađi, mojih godina, zadržim se pola sata i shvatim da mi tu definitivno nije mesto. Zašto si izašao ako ćeš sve vreme da provedeš snimajući storije, ako ćeš sve vreme da se slikaš ili samo stojiš za stolom. A onda ujutru slike, svi lepi, nasmejani, sređeni, devojke potrošile na haljinu, šminku, nokte, štikle, taksi... A kako su se proveli? I ništa izađem ja tako iz tog lokala, odem u jednu šetnju i onda razmišljam kako smo mi jedna sjebana generacija
Smeta ti snimanje storija?

A da li bi ti videla taj snimak iz devedesetih da ga neko nije snimio?
 

Back
Top