ŽITNI KRUGOVI

Lepe su sve ove slike sto ste ih postavili. :) . Cast za trud!

Ne verujem da bi ljudi mogli da naprave takve slike na povrsinama useva. Suvise je slozeno. I nema razloga.
Ako bi neko hteo da uveri ljude u nesto onda bi to bio pokusaj uverenja u ne-postojanja vanzemaljaca.
Kakva korist u dokazivanju ne-postojeceg. Nije logicno.
 
uvek ce biti budala koji ce po mrklom mraku da vuku daske po zitu...i uvek ce biti budala koje ce verovati da su to vanzemaljci...
prosto ko` pasulj..

nisu farmeri tolike budale da unistavaju svoje plodno zemljiste

od tolikih farmera na svetu nacice se barem 100 njih koji ce to uraditi, i nacice se jos 100 000 ljudi koji ce to raditi po tudjem polju ;)

Lepe su sve ove slike sto ste ih postavili. :) . Cast za trud!

Ne verujem da bi ljudi mogli da naprave takve slike na povrsinama useva. Suvise je slozeno. I nema razloga.
Ako bi neko hteo da uveri ljude u nesto onda bi to bio pokusaj uverenja u ne-postojanja vanzemaljaca.
Kakva korist u dokazivanju ne-postojeceg. Nije logicno.

deluje slozeno ali su to u stvari kombinacje obicnih geometriskih figura..swe sto ti treba j daska i konopac...
i nema sta da ne vewrujes jer su to ljudi radili po danu i sve je snimano da bi dokazali koliko se brzo to moze uraditi...a da nema razloga..hehe..
 
cropETb.jpg


pogledajte....zar je to alien..mislim oblik kad bolje pogledate


a sta ako vanzemaljci ne izgledaju tako.....zar se niste ljudi malo zapitali
ovo je oblik vanzemaljca onako kako ga ljudi zamisljaju,a ne kako stvarno izgleda(verujem da postoje 100%)ovakav njihov izgled je samo zacrtan u svest ljudi jer su oduvek tako predstavljani
i 100% sam sigurna da su ovi zitni krugovi dela ljudi(iako veoma verujem u natprirodne sile)mislim....stvarno treba imati mentalni nivo petogodisnjaka da bi poverovao u ovo.......
 
a sta ako vanzemaljci ne izgledaju tako.....zar se niste ljudi malo zapitali
ovo je oblik vanzemaljca onako kako ga ljudi zamisljaju,a ne kako stvarno izgleda(verujem da postoje 100%)ovakav njihov izgled je samo zacrtan u svest ljudi jer su oduvek tako predstavljani
i 100% sam sigurna da su ovi zitni krugovi dela ljudi(iako veoma verujem u natprirodne sile)mislim....stvarno treba imati mentalni nivo petogodisnjaka da bi poverovao u ovo.......

ja se slazem sa tobom u potpunosti ali moras da znas jednu stvar , ti crtezi u zitu su gigantskih dimenzija i covek u odnosu na njih je samo mala tackica...
 
deluje slozeno ali su to u stvari kombinacje obicnih geometriskih figura..swe sto ti treba j daska i konopac...
i nema sta da ne vewrujes jer su to ljudi radili po danu i sve je snimano da bi dokazali koliko se brzo to moze uraditi...a da nema razloga..hehe..

normalno.
svako ko je nekad uzeo sestar i lenjir u ruke, pa konstruisao trougao, tangentu na kruznicu ovo ili ono moze to da nacrta.....
 
Masolino_Miracolo_Neve.jpg


Ova freska je iz neke katolicke crkve i ne znam koje ... ali se odprilike nazire gomila "letecih tanjir" koji pokrivaju nebo ...

i papa koji igra kriket?

ufojesus.jpg


Evo jos jedne freske ... takodje misteriozne ... takodje katolicka crkva ...


A ovako izgleda uvelicao ... i malo izphotoShopirano :D
sideways.jpg


Onda evo ga jos nesto , valjda neka freska nemam pojma :D ... googlanje *** ... sami odlucite :rolleyes:

baptism-christ.jpg


Jos jedna ...

newart.jpg


Za vise informacija ... google !

A evo vam i jedan link koji sam upravu nasao ... mrzelo me da citam ... ali skoro sve ove freske se nalaze i tamo ... uzivajte i googlajte

www.ufodigest.com/news/0707/sacredart2.html

ova druga slika sto je kao izfotoshopovana jer se to vidi lice u letelici?A?

stade mi mozak sta sam teo... a tteo sam ovom maskiranom da odgovorim :P [YOF13] :D

setih se
a jeste li razmisljali da su oni daleko ispod nas [alien]:? a da smo mi za njih Visokointeligentna bica?
 
i papa koji igra kriket?



ova druga slika sto je kao izfotoshopovana jer se to vidi lice u letelici?A?

stade mi mozak sta sam teo... a tteo sam ovom maskiranom da odgovorim :P [YOF13] :D

setih se
a jeste li razmisljali da su oni daleko ispod nas [alien]:? a da smo mi za njih Visokointeligentna bica?

mozda ali u tom slucaju sigurno nije bilo kontakta izmedju nas i njih!!!
 
Mnogima ovde nisu poznate stvari koje su o ne-ljudskom poreklu žitnih krugova odavno dokazane, zato se ova diskusija vodi vrlo naivno.
Ipak, poklanjam vam ovu stranu
http://www.ivantic.net/nlo.htm
na kojioj se nalazi puno slika i snimaka o tome, čak je snimljeno i kako nastaju.
Naravno, oni koji razmišljaju nekritički i na nivou dece od 10 godina, jer imaju unapred stvorene predrasude i stavove koji su oblikovani od njihovih psiholoških predispozicija i strahova, a ne od činjenica i argumenata, uvek će reći da je to varka i da to prave ljudi sa štapom i kanapom.
Oni jednostavno na smeju da menjaju svoju malu sliku sveta - zato im ove slike izgledaju lažne.
 
Hoćeš da nam kažeš da nisi ništa ni pogledao, a ipak si doneo sud o svemu što tamo ima?
Na raspravi o natprirodnim pojavama i misterijama namećeš nekakve racionalne pirncipe i svoju patološku nevericu u iste.
To bi bilo isto kao kada bi otišao na raspravu o nauci i kritikovao nauku, ili na raspravu o modi i samo kritkovao modu, kako samo pomodari prate modu.
Ovde se raspravlja o misterijama i poštedi nas svojih kvaziracionalnih ////, tj. skretanja sa teme. Trebalo bi da odeš na diskusiju koja ti odgovara.
Ako nešto od ovoga hoćeš da kritikuješ bar prvo otvori oči pa pogledaj o čemu se radi. Mučno je raspravljati se sa nekim ko iz svojih psiholoških potreba kritikuje neku objektivnu činjenicu.
Posebno je mučno meni jer ja ne verujem u NLO - ja sam to čudo lepo video svojim očima. Zato mi opada prag tolerancije kada mi neko ko nije video govori da to ne postoji. Bar da kaže 'ne znam', ili 'nisam siguran dok ne vidim', nego nameće svoje subjektivne zaključke.
 
da...i piramide na Marsu :lol: mada,kad Bosanci imaju piramide,što ne bi i marsovci ;)
back to topic
krugovi u žitu nisu delo elijena nego ljudi...postoje organizovane grupe koje se time bave i priznaju da je većina tih "komplikovanih" slika njihovo maslo.
a ove freske su gomila gluposti...da li postoji dokaz da je autor tih freski/slika imao nameru da prikaže NLO? naravno da ne.
 
cak i da je to delo vanzemaljaca hoce li mi neko reci koju bi oni svrhu imali od toga da nam ostave slike u zitu.....mislim,ako su tako mocni sto ne naprave slike na kamenju,slike od drveca ili tako nesto.......slike na vodi mozda.....
ovo sam vec pisala na nekoj temi,ali cu da ponovim:
1.vanzemaljci su verovatno veooooma udaljeni od nas i zivotni vek bi trebao da im bude veooooma dug da bi u nekom svemirskom brodu stigli do nas i vratili se nazad....
2.a i zasto bi jedan vanzemaljac procerdao citav svoj zivotni vek na obletanje oko neke tamo planete zemlje,pa valjda ima on kuci zenu,decu...porodicu.....:lol:
3.nesto su na zemlji ucestale pojave vanzemaljaca i njihovih dela,kao da svaki vanzemaljac ima svoj svemirski brod...pa nije to auto majku mu.....to je SVEMIRSKI BROD:roll:
4.oni verovatno imaju svoje naucnike i svoje svemirske stanice koji vrse lansiranje letelica u svemir...pa ne moze to da radi bilo koji vanzemaljac,propala bi im planeta da se svi bave letenjem po svemiru......:roll:
 
Mnogima ovde nisu poznate stvari koje su o ne-ljudskom poreklu žitnih krugova odavno dokazane, zato se ova diskusija vodi vrlo naivno.
Ipak, poklanjam vam ovu stranu
http://www.ivantic.net/nlo.htm
na kojioj se nalazi puno slika i snimaka o tome, čak je snimljeno i kako nastaju.
Naravno, oni koji razmišljaju nekritički i na nivou dece od 10 godina, jer imaju unapred stvorene predrasude i stavove koji su oblikovani od njihovih psiholoških predispozicija i strahova, a ne od činjenica i argumenata, uvek će reći da je to varka i da to prave ljudi sa štapom i kanapom.
Oni jednostavno na smeju da menjaju svoju malu sliku sveta - zato im ove slike izgledaju lažne.

budalastine , sve te slike su ili fotomontaza ili opticka varka ili delo ljudi , sve do jedne!!!

veruj meni ja kada ti kazem!!!
 
cak i da je to delo vanzemaljaca hoce li mi neko reci koju bi oni svrhu imali od toga da nam ostave slike u zitu.....mislim,ako su tako mocni sto ne naprave slike na kamenju,slike od drveca ili tako nesto.......slike na vodi mozda.....
ovo sam vec pisala na nekoj temi,ali cu da ponovim:

pa da....
a da ne govorimo o tome da bi mogli da nam emitiju nesto na nasim radio i tv freknvencijama, pa da svi lepo to vidimo.
i to iz satelita koji bi postavili u nasu orbitu.
i to da bude neki satelit velicine nase ISS (internacionalna svemirska stanica), pa da ga SVAKO moze videti kad hoce....
a ovaj sto je poslao onaj link je smesan.....pogledati samo snimak o navodnom svemirskom brodu na Mesecu :):)
 
A od ovoga ćeš tek da umreš od smeha:
http://www.ivantic.net/%93Billy%94_Eduard_Albert_Meier.htm
Majer je imao ličan kontakt sa vanzemaljcima i oni su mu se lepo najavljivali kada će da dođu, on postavi kameru i oni poziraju.
Samo, to su snimci iz sedamdesetih godina (kao i snimak NLO-a na Mesecu), mnogo pre pojave fotošopa i sličnih programa, i negativi su dobro ispitani i dokazani da nisu montaža.
Pazi da se ne zagrcneš od smeha u pokušaju da izmisliš neko objašnjenje. :oops:

Eto, ja vam dajem informacije, a vi nama samo svoje subjektivne nebuloze. Nije lepo od moderatora da to dopušta. Ovde se raspravlja o 'natprirodnim pojavama i misterijama' i oni koji raspravu o njima kvare napadajući svaku takvu pojavu kao laž i ljudsku prevaru trebalo bi da budu banovani.
 
Eto, ja vam dajem informacije, a vi nama samo svoje subjektivne nebuloze. Nije lepo od moderatora da to dopušta. Ovde se raspravlja o 'natprirodnim pojavama i misterijama' i oni koji raspravu o njima kvare napadajući svaku takvu pojavu kao laž i ljudsku prevaru trebalo bi da budu banovani.
Kad se počne priča o nekoj čudnoj pojavi, misteriji ili nečemu sličnom, ljudi se podijele u tri grupe: Jednu čine oni kojima je svejedno pa o tome i ne razgovaraju, u drugu spadaju oni koji automatski vjeruju a u treću oni koji automatski ne vjeruju. E, ja spadam u tu grupu koja automatski ne vjeruje i tražim stvaran i čvrst dokaz - tražim da me ubijedite neoborivim činjenicama a ne čistim vjerovanjem. Raznorazni dokazi i 'dokazi' veoma različito izgledaju u očima vjernika i u očima nevjernika, to je odavno poznato.
Zbog toga ću nastaviti i dalje da 'kvarim' svaku raspravu o tim stvarima tražeći dokaze i izvrgavajući poruzi sve tvrdnje zasnovane samo na vjerovanju u te pojave. I dozvoliću i drugima da tako rade, u granicama onoga što je pravilnikom krstarice i normama kulturnog ljudskog ophođenja dozvoljeno. Jer, na tvoju žalost, ja sam urednik na ovom podforumu.
I molim te da se ubuduće uzdržiš od davanja savjeta urednicima šta i kako da rade. To je, prema već pomenutom pravilniku, miješanje u rad urednika i kažnjivo je.
Pišem ovo javno a ne na PP, čisto kao upozorenje i ostalima. Moraćete se prilagoditi raspravama s neistomišljenicima jer to i jeste svrha postojanja ovog podforuma. A ako neko želi diskutovati samo s istomišljenicima, neka se uključi na neki od tematskih foruma. Samo, nema nikakve koristi raspravljati o nečemu s onima koji misle jednako. Izazov leži u raspravi s onima koji misle drugačije.
 
A od ovoga ćeš tek da umreš od smeha:
http://www.ivantic.net/%93Billy%94_Eduard_Albert_Meier.htm
Majer je imao ličan kontakt sa vanzemaljcima i oni su mu se lepo najavljivali kada će da dođu, on postavi kameru i oni poziraju.
Samo, to su snimci iz sedamdesetih godina (kao i snimak NLO-a na Mesecu), mnogo pre pojave fotošopa i sličnih programa, i negativi su dobro ispitani i dokazani da nisu montaža.
Pazi da se ne zagrcneš od smeha u pokušaju da izmisliš neko objašnjenje. :oops:

ovaj, jel ti to spominjes snimke koje je napravio Apollo 20?


Eto, ja vam dajem informacije, a vi nama samo svoje subjektivne nebuloze. Nije lepo od moderatora da to dopušta. Ovde se raspravlja o 'natprirodnim pojavama i misterijama' i oni koji raspravu o njima kvare napadajući svaku takvu pojavu kao laž i ljudsku prevaru trebalo bi da budu banovani.


bilo bi lepo da potkrepis te informacije......
a i sad videh

ti OVO

f0066.jpg


zoves snimkom NLO-a???? :roll::roll::roll:
 
Da, to je lep snimak NLO-a. Dokaži da nije - inače je za mene takav tvoj odgovor kao da si ovde došao da pljuneš.
Kako je nastao imaš opisano od Majera pri vrhu strane.
Naravno, nećeš mu verovati jer već imaš svoj stav o tome. Toliko o tvojoj kritičnosti.
Kakve dokaze uopšte mogu da vam dam ovde, osim pukih reči koje ćete vi da primite ili odbijete ne na osnovu njihovih sadržaja, već na osnovu vaših unapred stvorenih stavova i predrasuda. Imate kao dokaze fotografije, snimke i svedočenja ljudi. Već sam rekao da sam to video svojim očima i da je to stvarno, i to za vas nije bilo dovoljno, čak vam izgleda nije ni doprlo do mozga. Nečije svedočenje na sudu o nekom zločinu se uzima u obzir kao verodostojno, a kada je u pitanju NLO onda su i stotine svedoka lažovi kojima se priviđa a snimci falsifikati.
Ovde uopšte nema diskusije neistomišljinika već samo detinjastih prepucavanja.
 
A od ovoga ćeš tek da umreš od smeha:
http://www.ivantic.net/%93Billy%94_Eduard_Albert_Meier.htm
Majer je imao ličan kontakt sa vanzemaljcima i oni su mu se lepo najavljivali kada će da dođu, on postavi kameru i oni poziraju.
Samo, to su snimci iz sedamdesetih godina (kao i snimak NLO-a na Mesecu), mnogo pre pojave fotošopa i sličnih programa, i negativi su dobro ispitani i dokazani da nisu montaža.
Pazi da se ne zagrcneš od smeha u pokušaju da izmisliš neko objašnjenje. :oops:

Eto, ja vam dajem informacije, a vi nama samo svoje subjektivne nebuloze. Nije lepo od moderatora da to dopušta. Ovde se raspravlja o 'natprirodnim pojavama i misterijama' i oni koji raspravu o njima kvare napadajući svaku takvu pojavu kao laž i ljudsku prevaru trebalo bi da budu banovani.

kao sto rekoh , sve su to namestaljke...

ti moras da znas da su i tih 70tih postojale tehnike za fotomontazu i da su bile poprilicno verne...
 
Pošto ovde nema dijaloga, evo vam slike.
Sve ovo je nastalo odjednom, samo jednom je snimljeno kako nastaju i snimak je na mom gornjem linku o NLO. On je detaljno laboratorijski analiziran i potvrđen kao autentičan.
http://www.ivantic.net/nlo.htm

Stabljike su povinute i nisu prelomljene, seme tih stabljika mnogo brže sazreva i njihov plod je znatno veći od stabljika koje nisu tretirane u krugovima, na mestu krugova radio signali su poremećeni kao i rad kompasa.
To su sve ustanovili naučnici koji su bii tamo, a vi niste.


20000722knolldownnravebwh8.jpg


windmillhg9.gif


crop2xc5.gif


crop34dq7.jpg


crop51rj3.jpg


crop59qp7.jpg


crop89wq8.jpg


crop90hy4.jpg


crop95xe7.jpg


crop125vp2.jpg


crop135ar1.jpg


crop154us4.jpg


crop156rj2.jpg


crop195tl0.jpg


cropc213wl4.jpg


croptrusloe7242es7.jpg


p7195335ed5.jpg


p03at8.jpg


p04ah9.jpg



Moj odgovor onima koji i dalje misle da je ovo napravljeno pomoću štapa i kanapa: vi ne biste nikada mogli ne da smislite ovakve figure, a kamoli da ih napravite.
 
cak i da je to delo vanzemaljaca hoce li mi neko reci koju bi oni svrhu imali od toga da nam ostave slike u zitu.....mislim,ako su tako mocni sto ne naprave slike na kamenju,slike od drveca ili tako nesto.......slike na vodi mozda.....

a zašto bi uopšte ostavljali slike? zašto bi uopšte neka mnogo naprednija civilizacija želela kontakt sa nama?
uzmimo za primer randika koji asfaltira put i nailazi na mravinjak. da li će radnik ostvariti kontakt sa mravima i pitati ih da li se slažu da se njihov mravinjak uništi za dobrobit čovečanstva? naravno da neće. umesto toga će najnormalnije uništiti mravinjak.
 
A od ovoga ćeš tek da umreš od smeha:
http://www.ivantic.net/%93Billy%94_Eduard_Albert_Meier.htm
Majer je imao ličan kontakt sa vanzemaljcima i oni su mu se lepo najavljivali kada će da dođu, on postavi kameru i oni poziraju.

od ovoga stvarno treba umreti od smeha jer svi normalni ufolozi znaju da je Majer prevarant...pored ovih metalnih frizbija postoje i slike dinosaurusa koje je on napravio kada se vratio nazad u prošlost :lol: i šta,sad trebam da poverujem u to?
 

Back
Top