Quantcast

ŽITNI KRUGOVI

YOF13

Primećen član
U karantinu
Poruka
637
Ja sam licno video krugove ali na travi . Pet krugova precnika po mozda 5-6 metara kako se secaju seljaci . Ja sam tad bio mali pa se jos manje secam . Znam da su krugovi bili masni - kao da je trava bila premasana nekim crnim gustim uljem ili tako nesto . Secam te slike kako su se okupili mestani oko tih krugova i gledaju taj neobican prizor - te se cudne slike dobro secam . Vecina tih ljudi nezivi vise na ovom svetu . Znam samo da su mi pricali da na mestima tih krugova trava nije rasla preko cele te godine . Krugove su rano ujutro primetili mestani i to im je odvuklo paznju - a niko nista cudno nije primetio noci pre "nastanka" tih krugova .

kako su nastali ti krugovi na travi ? ja zaista ne znam , niti ko zna . Objasnjenja da su to nekakve mahovine su meni smesna kao ona objasnjenja da je UFO ustvari loptasta munja . Da su se neki zajebanti tako nasalili , moguce , ali mislim da ni to nije . Mozda je to neki americki eksperiment ili neke druge high-tech drzave . A mozda se zaista spustila neka vanzamaljska letelica .

Medju mogucim resenjima treba izbrati ono najverovatnije , a ne najsenzacionalnije ili najpozeljnije !

Svabov

Buduća legenda
Poruka
25.310
dakle da rezimiramo.......

Ja sam licno video krugove ali na travi .

Pet krugova precnika po mozda 5-6 metara kako se secaju seljaci . Ja sam tad bio mali pa se jos manje secam .
[/qouote]

Znam samo da su mi pricali da na mestima tih krugova trava nije rasla preko cele te godine . Krugove su rano ujutro primetili mestani i to im je odvuklo paznju - a niko nista cudno nije primetio noci pre "nastanka" tih krugova .
dakle......
ti si LICNO video to, a tvoji stavovi se baziraju na secanjima tih seljaka.....
hm
vrlo verodostojno i "iz prve ruke"

Medju mogucim resenjima treba izbrati ono najverovatnije , a ne najsenzacionalnije ili najpozeljnije !

slazem se.
a to svakako nije spustanje vanzemaljske letelice.....

rokavec

Ističe se
Poruka
2.150
ja sam vec rekao svoje... kada sam video sliku znaka firefox-a na zitu shvatio sam da iza svega toga stoje ljudi , mislim cudno bi bilo da su vanzemaljci dosli sa neke druge planete samo da bi ostavili sliku tako neke beznacajne stvari kao sto je simbol programa za pretrazivanje interneta!!!

YOF13

Primećen član
U karantinu
Poruka
637
dakle......
ti si LICNO video to, a tvoji stavovi se baziraju na secanjima tih seljaka.....
hm
vrlo verodostojno i "iz prve ruke"
Da moji stavovi se baziraju velikim delom na secanjima tih mestana jer sam ja tada kada su se ti krugovi pojavili bio mali - imao sam nekih 7-8 godina ! A seljaci su vec tada bili matori ljudi i bolje se secaju nego ja .

Ja sam vec rekao da se dobro secam te slike tih krugova , ali ja tada nisam imao pojma sta bi to moglo da bude ... tek sam kasnije bio svestan o cemu se radi kada sam presao 15tu itd...

MirjanaZ

Elita
Poruka
15.261
cudno mi je da niko nije gledao onu emisiju o dva lika koji su valjcima namerno pravili te krugove i smejali se dok je javnost nagadjala da l su marsovci...
prvo su valjda poceli da prave najobicnije krugove pa kad su videli da to skrece paznju onda su poceli da se zezaju sa raznim figurama
cak je bio intervju s njima(zao mi je sto ne mogu da se setim imena)
nekako mi je najprihvatljivije da verujem u ovu verziju

rokavec

Ističe se
Poruka
2.150
cudno mi je da niko nije gledao onu emisiju o dva lika koji su valjcima namerno pravili te krugove i smejali se dok je javnost nagadjala da l su marsovci...
prvo su valjda poceli da prave najobicnije krugove pa kad su videli da to skrece paznju onda su poceli da se zezaju sa raznim figurama
cak je bio intervju s njima(zao mi je sto ne mogu da se setim imena)
nekako mi je najprihvatljivije da verujem u ovu verziju

ja se secam emisije u kojoj su dva lika uz pomoc daske i kanapa uspevali da naprave krugove nalik ovim kao marsovackim na zitu... postoje samo par problema , njima su se stabljike uglavnom lomile a i njihovi krugovi nisu ni izdaleka bili precizni kao ovi navodno marsovacki...

e sada sto se tice ovih komplikovanih krugova sirom sveta postoje dva stava, jedan je da su ih napravili marsovci nekom njihovom tehnologijom, a druga je da su ih napravili ljudi nekom postojecom geodetskom napravom ili napravama za merenje zemljisnih parcela ili mozda cak nekim GPS uredjajem koji bi mogao vrlo mnogo da im pomogne u snalazenju u prostoru, ljude najvise buni komplikovanost slika ali zapitajmo se ko je napravio monalizu , COVEK... kao sto je covek umeo da napravi mona lizu i tajnu veceru tako verovatno moze i te komplikovane slike...

Svabov

Buduća legenda
Poruka
25.310
a druga je da su ih napravili ljudi nekom postojecom geodetskom napravom ili napravama za merenje zemljisnih parcela ili mozda cak nekim GPS uredjajem koji bi mogao vrlo mnogo da im pomogne u snalazenju u prostoru, ljude najvise buni komplikovanost slika ali zapitajmo se ko je napravio monalizu , COVEK... kao sto je covek umeo da napravi mona lizu i tajnu veceru tako verovatno moze i te komplikovane slike...
pa pazi, nije to toliko komplikovano koliko izgleda.
ako se svi crtezi pazljivije pogledaju, primetice se susta geometrija. Dakle, sve sto treba uraditi je konstruisati takav crtez na papiru, uz pomoc sestara i lenjira (bukvalno), a onda isto to preneti na veci format, uz pomoc stapa i kanapa....i metra (opet bukvalno)

YOF13

Primećen član
U karantinu
Poruka
637
ljude najvise buni komplikovanost slika ali zapitajmo se ko je napravio monalizu , COVEK... kao sto je covek umeo da napravi mona lizu i tajnu veceru tako verovatno moze i te komplikovane slike...

Slike na platnu se laksi deo posla . Postoje slike na zemlji koje mogu da se vide ( da se uoci njihova forma ) tek kada se pogledaju iz aviona ( sa velike visine ) ... a neke od tih poticu iz praistoriskog doba . Cim ponovo nadjem linkove , kacim ih ovde ..

YOF13

Primećen član
U karantinu
Poruka
637
Uostalom ovo pitanje je usko povezano sa pitanjima : Da li postoji intaligentan zivot van nase planete ? Da li postoji bog ? Sta je bog ? Da li se radi o bogovima a ne o bogu ? Sta je uopste zivot ?

Danasnja nauka ( kamoli lokalni tipovi sa foruma ) ne moze da da precizan odgovor na sva postavljena pitanja ...

Ali ako mi zaista nismo sami u svemiru onda je mnogo , mnogo velika verovatnoca da su zemlju posecivala inteligentna bica iz beskonacnosti univerzuma jos mnogo pre nego sto je covek uopste nastao .

YOF13

Primećen član
U karantinu
Poruka
637
Kao naprimer pitanje : Da li je Univerzum beskonacan ?

Ako je Univerzum zaista beskonacan ... onda u njemu svega ima beskonacno . Onda u njemu ima beskonacno mnogo planeta koje su potpuno indenticne nasoj planeti gde isto zive ljudi kao na ovoj planeti , a da ne govorimo o drugacijim oblicima zivota ! Verovatnoca za toje 1 tj. 100% !

Kada ovde spominjem beskonacno - onda zaista mislim na nesto sto nigde nema kraj , a ne na nesto veliko kao npr. neki ogroman broj koji se u matematici oznacava kao plus beskonacno ( tezi beskonacnosti , al zapravo nije beskonacan - negde ima kraj tj. ogranicen je ) .

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.