Quantcast

ŽITNI KRUGOVI

atari

Početnik
Poruka
8
moje je neko misljenje da kad i kao pojedinci i kao covecansvo postignemo neki nivo zrelosti po nekom njihovom merilu mozemo da se nadamo nekoj ful duplex komunikaciji :)
ovako nam ostaje samo da mozgamo I probamo da shvatimo sta se servira, a mozda fali cela slika ko zna koliko poruka takvih postoje a niko ih nije uocio ili jeste a nije uzeo za ozbiljno jer postoje dosta i laznih a neko i ne verije u to

The_Night_Hawk

Veoma poznat
Poruka
12.609
Нема теорије у сљедећих 500 година да се мрднемо са овог нивоа...
Сам на једном форуму колико лети увреда и омаловажавања...
А тек ратови и пљачке...
Ја, да сам ејлијен, макар и са нижом интелигенцијом, не бих контактирао са људима...

gost 300092

Primećen član
Poruka
729
Niste culi za IC laser na satelitima . ne vidi se , a susi i lomi stabljike biljaka sa preziznoscu od 3 do 9 milimetara .Bas se oni u komandi lepo zabavljaju , i prave svoje figurice po zitnim polima sirom sveta.

WIBU

Poznat
Poruka
7.631
MA sve je to lepo ti složeni oblici geometrija simbolika itd.

Ali, nešto se mislim, koliko god naoko bili pametni ti vanzemljaci toliko mi deluju glupi kao ćuskija.

Šalju tamo preko pola univerzuma neke poruke u geometrijskim šiframa koje apsolutno niko na polaneti ne može da rastumači.

U čemu je poenta? Da se neka poruka jasno i nesvosmisleno prenese sigurno nije. Ako su toliko napredni pa nek nauče bar srpski da ih ceo svet razume pa napišu tako u polju.

A možda ta poruka i nije upućena nama? :think: