Zene vozaci

ja vozim dobro, sigurno i jaaako brzo...
i pizdim od žena koje ne mogu da uparkiraju smarta na prostor gde spakuješ kombi ceo...

i stalno urlam na te žene, i bem im majku, i kažem im da su glupače...

a jednom sam izletela iz kola, da sam muško pobila bih se sa njom da je i ona muško, ali tada, ona ne bi napravila takvu grešku...

ovako sam joj samo pokazala koliko ima mesta da se mimoiđe samnom...

joj, kad god neko spomene žene vozače ja se naježim...

i, NARAVNO da ima puno dobrih vozača žena...

i NARAVNO da se meni desilo par puta da frajeru kažem zaustavi vozilo, odavde idem taksijem...

al kada je žena loš vozač to je stvarno loš vozač...

i pizdim kad gnjave, gnjave... joooj
 
ja vozim dobro, sigurno i jaaako brzo...
i pizdim od žena koje ne mogu da uparkiraju smarta na prostor gde spakuješ kombi ceo...

i stalno urlam na te žene, i bem im majku, i kažem im da su glupače...

a jednom sam izletela iz kola, da sam muško pobila bih se sa njom da je i ona muško, ali tada, ona ne bi napravila takvu grešku...

ovako sam joj samo pokazala koliko ima mesta da se mimoiđe samnom...

joj, kad god neko spomene žene vozače ja se naježim...

i, NARAVNO da ima puno dobrih vozača žena...

i NARAVNO da se meni desilo par puta da frajeru kažem zaustavi vozilo, odavde idem taksijem...

al kada je žena loš vozač to je stvarno loš vozač...

i pizdim kad gnjave, gnjave... joooj

kad zena ne bi pljuvala zenu ne bi bila zena ;)
 
ja vozim dobro, sigurno i jaaako brzo...
i pizdim od žena koje ne mogu da uparkiraju smarta na prostor gde spakuješ kombi ceo...

i stalno urlam na te žene, i bem im majku, i kažem im da su glupače...

a jednom sam izletela iz kola, da sam muško pobila bih se sa njom da je i ona muško, ali tada, ona ne bi napravila takvu grešku...

ovako sam joj samo pokazala koliko ima mesta da se mimoiđe samnom...

joj, kad god neko spomene žene vozače ja se naježim...

i, NARAVNO da ima puno dobrih vozača žena...

i NARAVNO da se meni desilo par puta da frajeru kažem zaustavi vozilo, odavde idem taksijem...

al kada je žena loš vozač to je stvarno loš vozač...

i pizdim kad gnjave, gnjave... joooj

To sto si krenula taksijem je zato sto si imala viska kesha ili ti se nije torbalo sa njim.

A zasto se derati na osobu koja je nova u saobracaju??? Koja mozda nema osecaj ili je uplasena... pa si ti kao faca njoj izasla van pokazati kako se vozi... :roll: treba imati vise razumevanja za ljude, taj sto se ne zna uparkirati je manja opasnost od jako puno idiota koji iz cista mira pri dosta velikoj brzini prelaze u tvoju traku ili voze na dve trake, uglavnom ne drze se svoje trake, ili oni koji ulete ispred tebe pa gnjave kao da su oslobodili tu ulicu i samo oni imaju pravo tu se kretati-e to je balkanski bezobrazluk.
 
To sto si krenula taksijem je zato sto si imala viska kesha ili ti se nije torbalo sa njim.

A zasto se derati na osobu koja je nova u saobracaju??? Koja mozda nema osecaj ili je uplasena... pa si ti kao faca njoj izasla van pokazati kako se vozi... :roll: treba imati vise razumevanja za ljude, taj sto se ne zna uparkirati je manja opasnost od jako puno idiota koji iz cista mira pri dosta velikoj brzini prelaze u tvoju traku ili voze na dve trake, uglavnom ne drze se svoje trake, ili oni koji ulete ispred tebe pa gnjave kao da su oslobodili tu ulicu i samo oni imaju pravo tu se kretati-e to je balkanski bezobrazluk.

to ti pricam ;). i to sve muski reli-manijaci :D:p
 
To sto si krenula taksijem je zato sto si imala viska kesha ili ti se nije torbalo sa njim.

A zasto se derati na osobu koja je nova u saobracaju??? Koja mozda nema osecaj ili je uplasena... pa si ti kao faca njoj izasla van pokazati kako se vozi... :roll: treba imati vise razumevanja za ljude, taj sto se ne zna uparkirati je manja opasnost od jako puno idiota koji iz cista mira pri dosta velikoj brzini prelaze u tvoju traku ili voze na dve trake, uglavnom ne drze se svoje trake, ili oni koji ulete ispred tebe pa gnjave kao da su oslobodili tu ulicu i samo oni imaju pravo tu se kretati-e to je balkanski bezobrazluk.

e, ne znaš me i zato tako misliš...

ta riba, je napravila celu kolonu iza mene jer se plašila da se mimoiđe samnom u dvosmernoj ulici...

i prvo sam joj rukom dala znak da može uz osmeh na licu

ona je mahala glavom levo desno,

onda sam joj pokazala gde može da se skloni da ja prođem, ona viče onako isfolirano

****** pa ne mogu

u međuvremenu, iza mene već desetak automobila...

a ona se prenemaže i vrhunac

JAVLJA SE NA JEBENI MOBILNI...

MRTVA LADNA!!!!

pa znaš šta...

a taksijem sam krenula od tog tipa i jer sam imala pare i jer mi se nije torbalo sa njim i jer nema pojma da vozi a qrči se...

e, tako je bilo... :lol:
 
e, ne znaš me i zato tako misliš...

ta riba, je napravila celu kolonu iza mene jer se plašila da se mimoiđe samnom u dvosmernoj ulici...

i prvo sam joj rukom dala znak da može uz osmeh na licu

ona je mahala glavom levo desno,

onda sam joj pokazala gde može da se skloni da ja prođem, ona viče onako isfolirano

****** pa ne mogu

u međuvremenu, iza mene već desetak automobila...

a ona se prenemaže i vrhunac

JAVLJA SE NA JEBENI MOBILNI...

MRTVA LADNA!!!!

pa znaš šta...

a taksijem sam krenula od tog tipa i jer sam imala pare i jer mi se nije torbalo sa njim i jer nema pojma da vozi a qrči se...

e, tako je bilo... :lol:

to je stvar principa. sto ona da uradi sta joj ti kazes makar i sa tim smeskom o kome pricas?????? :D
 
preziveces sigurno, jer ja nisam prostakusa i ne igram na kvarno...
i forum mi ne sluzi da vredam ljude, iz bolesne razonode...
....naravno,prihvatam takve stavove....
.....i mislim da oni treba da budu model ponašanja,radi podizanja kulturnih vrednosti našeg sveobuhvatnog nacionalnog bića....
 
E konacno mogu pohvaliti i to yebeno pohvaliti zenu vozaca (ustvari cura). Danas na semaforu smo se drapali ona i ja, ona u belom, a ja u crvenom yugu... i mogu vam reci da sam odusevljen kako zenska vozi... i cudi me da se nalozila na utrkivanje (to obicno mi muski smo paljevine), jer ja sam je samo pretekao, pogledao, ali ne na nacin ono "kao sporo vozis" nego mi se ucinilo da je poznajem, i ona odmah po gasu i na drugom semaforu pocinje ganjanje... nije me stigla, ali bila mi je stalno iza i mogu vam reci da me je to odusevilo, jer ja sam bas presao kilometara i kilometara a ona sigurno nije jer se verovatno ne bavi poslom vozaca... i sve mi se cini da zene koje tako dobro voze da se torbaju vrhunski... po logici stvari ako ima osecaj za brzinu i menjac ima i za kitu.... i da dodam, super izgleda, bar koliko sam video... bilo je na blic pogled...

Sta mislite jel teorija skroz kul?

S' obzirom da zenski rod nauci prvo da se yebe pa onda da vozi....po logici stvari bi trebalo da se gleda-koja se dobro yebe bice dobar vozac :lol::lol::lol:
 

Back
Top