Privlače me starije žene

Imam 24 godine i privlace me samo zene koje su starije od mene. Problem je sto te zene retko gde izlaze pa ne mogu cesto da ih upoznam. Da li imate neku preporuku za mesto gde izlaze zene 50+ godina, ili ako medju vama ima neka koja je slobodna a zeli upoznavanje, moze ovde da pise. 😁
Imas ovde na forumu, ali su teske ko zemlja za bilo sta.

Evo ja sam je okrenuo vrh mačka

IMG_20240616_162517.jpg

Imam 24 godine i privlace me samo zene koje su starije od mene. Problem je sto te zene retko gde izlaze pa ne mogu cesto da ih upoznam. Da li imate neku preporuku za mesto gde izlaze zene 50+ godina, ili ako medju vama ima neka koja je slobodna a zeli upoznavanje, moze ovde da pise. 😁
Њих имаш на фејсу по групама за упознавање, проверено. Ја ту тражим девојку али ту скоро да нема девојака, али дешавало ми се да ми се јаве старије жене које иначе не тражим.

ovu si temu vec otvarao..............al pod drugim "nikom".
Al ajd, da nas podsetis. Najbolje loviste ti je komsiluk. Pogledaj ponudu, prouci, ispitaj.............pa nagazi.

Back