Privlače me starije žene

Imam 24 godine i privlace me samo zene koje su starije od mene. Problem je sto te zene retko gde izlaze pa ne mogu cesto da ih upoznam. Da li imate neku preporuku za mesto gde izlaze zene 50+ godina, ili ako medju vama ima neka koja je slobodna a zeli upoznavanje, moze ovde da pise. 😁
Vikendom na pijacu idu, pre podne. Pomogneš im malo sa kesama, torbama,
ovo ono..

Imam 24 godine i privlace me samo zene koje su starije od mene. Problem je sto te zene retko gde izlaze pa ne mogu cesto da ih upoznam. Da li imate neku preporuku za mesto gde izlaze zene 50+ godina, ili ako medju vama ima neka koja je slobodna a zeli upoznavanje, moze ovde da pise. 😁
Pitaj u kojoj biblioteci i na kojoj polici da nađeš neku knjigu (baš onu što drži).

:pop::pop::pop:

Eno se na tiktoku jedna bosanka odrekla sina jer je napustio ženu i djecu i otiso kod jedne dosta starije kao voli je

Aj evo:
Vidi Miki, dodjes ovako na neki chat i samo zveras koja je najcinicnija i ponasa se kao nemoguca prepotentna diva.
E tu upri! Udri joj kontru! Spusti je na zemlju ali nikad ono godine- riba, izgled bla bla nego na karakter. Skeniraj je bajou.
Naleteces i na po koju zalutalu mladju koja je provalila foru, nju husni dalje i samo uporan.

mm da - poslednja sansa za "plati pice ili nista od razgovora" oglasi hehee uoglasi
A pazi ovo :D cena 4600e?

IMG_20240614_224941.jpg

Back