Zene vozaci

e, ne znaš me i zato tako misliš...

ta riba, je napravila celu kolonu iza mene jer se plašila da se mimoiđe samnom u dvosmernoj ulici...

Mogla si i ti sa strane, to ti je pola minute, ali ovo mo nije bas jasno ona iza tebe a kolona, znaci i ti si ta koja je pravi

i prvo sam joj rukom dala znak da može uz osmeh na licu

A sto joj dajes znak rukom, nisu to zaprezna kola? i Jos se smejes? :shock: mogla si joj onda i sendvic napraviti pa da ga cvaka usput... to se da desni migavac i onda ona kad te pretekne upali na kratko sva 4 kao znak zahvalnosti...no nebitno to nasi selje nece nikad nauciti, ali mahati:shock::shock::shock: to pothitno izbaci iz upotrebe
ona je mahala glavom levo desno,

Jel sad pricas o kobili koja vuce zaprezna kola ili o toj curi?

onda sam joj pokazala gde može da se skloni da ja prođem, ona viče onako isfolirano

****** pa ne mogu

u međuvremenu, iza mene već desetak automobila...

a ona se prenemaže i vrhunac

JAVLJA SE NA JEBENI MOBILNI...

MRTVA LADNA!!!!

pa znaš šta...

a taksijem sam krenula od tog tipa i jer sam imala pare i jer mi se nije torbalo sa njim i jer nema pojma da vozi a qrči se...

E to si dobro napravila, i trebala si mu reci, ae yebi se papak jedan tu si sa tatinim autom dosao nesto istorbat i umesto da budes fin i povucen da se ne vidi koliko si glup i sirov... i dodati mislila sam se sa tobom istorbat da ti ucinim uslugu, ali osusio si picu prvom krivinom.
e, tako je bilo... :lol:

E tako se to radi
 
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
i ostavi mi papuce pored kreveta, znas da idem nocu u WC pa da mi ne bude `ladno..

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Al si se ti probahatila :shock: papuce da ti stavi kraj kreveta?, ma tebe treba istorbat zguza i ispljeskat ti guzu dok se ne zacrveni kao jastog... pazi ti nju, jos ga nije ni primila kako treba a vec bi da komanduje...
 
ne. srednjevekovne paucinaste tamnice sa sve tarantulama i slepim misevima mi nisu inspirativne ;).


Kad bi se mi spojili (a to je nemoguce, takav promasaj ne bi napravio ni da mi izvade mozak) sve te tarantule bi bile nula u odnosu na zivotinje koje ti imas... to bi bilo otkrice veka... otisla bi ti pi,ca u muzej.
 
Ja sam opaki vozac,bez lazne skromonosti.Bilo da je u pitanju motor ili auto.....obozavam brzu voznju,imala sam dva jako nezgodna udesa u zivotu.Oduvek me je to palilo,pa sam jos sa nepunih 17 godina prvi put sela za volan.Voznja motorm je za mene nesto najlepse,ponekad mi je taj osecaj bolji od orgazma.E sad...ako cemo tako,onda sam opasna i u krevetu(po sinnketovoj tezi),da li zbog toga sto sam skorpija u horoskopu ili sto sto voznju ispod 100-tke ne smatram voznjom i malo o tome znam,ko ce ga znati.
 
Jutros je bilo zanimljivo gledati zenu kako pokusava da se uparkira....bio sam ispred nje i posmatrao....zakrcila je celu ulicu....odusevljeno sam posmatrao te graciozne pokrete za volanom i izraze lica.....steta trajalo je kratko....samo 20 min....a kisa lagano pada....svuda pozutelo lisce....milina jedna....
 
sve mi se cini da zene koje tako dobro voze da se torbaju vrhunski... po logici stvari ako ima osecaj za brzinu i menjac ima i za kitu.... i da dodam, super izgleda, bar koliko sam video... bilo je na blic pogled...

i koje uparkiravaju iz prve........to je pokazatelj vrhoonskog potencijala torbanja............i žene koje voze bicikle, a ne zakljoočvaju ih........i rolere..........pazi sad teoriju.....žene ne voze sk8-ove..jer su im uglavnom sastavljene noge prilikom vožnje...........to sam sad smislio...........uopšte....žene su sooper...ima nešto u toj brzini vožnje auta...sa temperamentom...tako da....mogooće sasvim da ti je teorija tačna...ja sam bio smo sa 1 koja je opak vozač i uparkirava iz prve...i sva je bila strava...ostale su bile prosečni vozači...al nisam ja baš nešto iskoosan....tako da bolje pitaš koolundžića....ili pavlovića....
 

Back
Top