Žene, da li ste nekad

Onda pitaš na originalnoj temi. A ne odmah kontru. Jer ne verujem da si se sablaznila zbog izvesne reči.
Ova tema nije jedina, zato. i na drugim temama, recimo neke na ptf Žene sam to isto susrela. ali zaista nikad van foruma. Osim toga, ovo i ne razumem šta pitaš. mislim u prvom postu.

Što ne bih postavila celu temu sa objašnjenjem pojma?
 
Poslednja izmena:
Ova tema nije jedina, zato. i na drugim temama, recimo neke na ptf Žene sam to isto susrela. ali zaista nikad van foruma. Osim toga, ovo i ne razumem šta pitaš. mislim u prvom postu.

Naravno da su sve teme na forumu već otvarane, ali ova tvoja je išla odmah posle moje, tkd nemoj sad...

Što ne bih postavila celu temu da objašnjenjem pojma?
Zato što je moj izbor način na koji ću da postavim temu i kojeg bi bilo licemerno sablažnjavati se (posle one zaebancije na račun ženskih khm 🫢)

A ako te stvarno zanima da objasnim šta nisi razumela, bilo bi dobro da kopiraš uvodni post sa tvoje teme, jer moram da citiram (msm red je da ti to uradiš, zar ne.)
 
Nisam primetila da je onu saljivu temu bilo ko, osim tebe i kapetana, shvatio ozbiljno i da se bilo ko direktno bavio bilo cijim supkom osim tebe.

Sta te tacno zulja?
Ali...znam da se šalite, samo je takvo šaljenje preružno...Kako da ti objasnim...Zaebavaju se tako neki na račun Cigana i njihovih...nebitno čega. I onda u njihovu ekipu dođu drugi, malo emancipovaniji Cigani, pa i oni dobace foru, baš se lepo uklope, prihvate ih ovi Necigani jer oni nisu tako zadrti, razumeju da je to šala i da se ne odnosi na njih i konkretno njihove organe nego uopšteno ciganske organe nekih drugih Cigana. A ja sam još jedan Ciga koji vidi sve to jer je javno, vidljivo i iznervira ga ne zaebancija Necigana, koliko njegovih Ciga izdajnika.
 
Ali...znam da se šalite, samo je takvo šaljenje preružno...Kako da ti objasnim...Zaebavaju se tako neki na račun Cigana i njihovih...nebitno čega. I onda u njihovu ekipu dođu drugi, malo emancipovaniji Cigani, pa i oni dobace foru, baš se lepo uklope, prihvate ih ovi Necigani jer oni nisu tako zadrti, razumeju da je to šala i da se ne odnosi na njih i konkretno njihove organe nego uopšteno ciganske organe nekih drugih Cigana. A ja sam još jedan Ciga koji vidi sve to jer je javno, vidljivo i iznervira ga ne zaebancija Necigana, koliko njegovih Ciga izdajnika.
Dirljiva pricica.

Bilo je jasno da ciljas na tu temu i da ti uopste nije „preruzno“ (citiram tebe) da se rugas drugim zenama i prozivas ih da su pick me i da traze validaciju od penisa.

Jos ako preko njihovih ledja uspes da istaknes sebe kao suprotnost i pick me not (:D), pa to je onda cista lepota.
 

Back
Top