Žene, da li ste nekad

Dirljiva pricica.
Realna priča
Bilo je jasno da ciljas na tu temu i da ti uopste nije „preruzno“ (citiram tebe) da se rugas drugim zenama i prozivas ih da su pick me i da traze validaciju od penisa
Ali vi ste prve počele da se rugate.
I nepotrebno si se uvredila, napisala sam da je takvo ponašanje pick me. I jeste, šta sad...ali, nije kasno da se promeni.
Možeš da počneš npr. tako što ćeš da skineš zelenka sa Krompirove doskočice.
Jos ako preko njihovih ledja uspes da istaknes sebe kao suprotnost i pick me not (:D), pa to je onda cista lepota.
Jeste, istakla sam sebe. 🤭

Realna priča

I nepotrebno si se uvredila, napisala sam da je takvo ponašanje pick me. I jeste, šta sad...ali, nije kasno da se promeni.

Ljudi su se opusteno zezali dok ti nisi dosla i sve pogresno shvatila i pocela da prozivas, rugas se i vredjas.

Svoje probleme resavaj na drugom mestu.
I manje ogorcenosti, zavisti i ljubomore.

Ljudi su se opusteno zezali dok ti nisi dosla i sve pogresno shvatila i pocela da prozivas, rugas se i vredjas.
Ali nisam ja došla kod vas nego ti kod mene. 🤭 Slobodno nastavi tamo da se zezaš, šta te briga šta ja pišem o nekom tamo ponašanju koje me (priznajem 🫢) nervira. 🤷‍♀️
Svoje probleme resavaj na drugom mestu.
I manje ogorcenosti, zavisti i ljubomore.
Ljubomorna što ne znam da smislim foru žulja-bulja. 🙄 Dobro.

Nisam ja „dosla kod tebe“. :lol:
Ovo je forum. Procitala sam ovu tvoju rugaliciju i prozivanje i evo tu sam.
Sta si ti htela? Da pljuckas, rugas se, omalovazavas, a da oni koje si pikirala cute?

Pre nego sto pocnes druge da patroniziras i savetujes ih kako da se ponasaju i kako da razgovaraju - pozabavi se sobom. Cini se da tu ima puno posla.

P.S. I znas sta - ne mogu ti pomoci.
Meni je vec poceo vikend. Steta je da ga trosim na budalastine.

Poslednja izmena:
Realna priča

Lepo je kada bilo koga spominjes da i tagujes
ovako po nekom nepisanom pravilu kao da ogovaras
u ovom slucaju mene.

Zaista sam iznenadjen vasim pisanjem jer sam smatrao da se moderna zena savremenih shvatanja
kao i @kapetanmark ali izgleda da se tesko prilagodjavate "novim vremenima" i humorom koji je
trenutno aktuelan.

I to "pick me" asocira da je vecina zena koje postuju po temama na LjiSu kao u izlog nekog lokala
u ulici crvenih fenjera tj deluje da u rukavicama pojedine forumasice smatrate za bludnice i sta ti ja znam.

Zasto sebe mucite ?

Licno ne pisem na mnogim temama gde me pojedinci nerviraju , preciznije njihovi stavovi
ili sama tema da mi je odbojna.

i tako ...

Al dobro, surova su to bila vremena i zatucana jbga. Isto i s muske strane, calac utripuje neku hijerarhiju sa sinovima: kao ja sam glava stariji je desna ruka a mladji leva. ko neki transformers. I kao sad cemo sve da radimo tako. Kao e bre cale, nisam ja ruka, ja sam Srboje, tvoj sin. Shut tamo i zamahao sam.

Realna priča

Да је у питању само та тема...
Недавно си мене у пар наврата окарактерисала као глупачу која се додворава мушкарцима због лајка ( вероватно и због валидације пениса) што је тотални нонсенс обзиром на све моје поруке, дискусије и расправе са мушкарцима уназад годинама, а све то јер имам своје мишљење које се теби не допада. Али допало се неколицини мушкараца (ето повода!) а допало се и већини жена ( пик апице одреда?) и ниси се запитала зашто ми имамо заиста такво мишљење, покушала да разумеш, него си одмах етикетирала.

Сад се понавља, па логично да делујеш само завидно или просто огорчено јер се не сналазиш у комуникацији.

Да је у питању само та тема...
Недавно си мене у пар наврата окарактерисала као глупачу која се додворава мушкарцима због лајка ( вероватно и због валидације пениса) што је тотални нонсенс обзиром на све моје поруке, дискусије и расправе са мушкарцима уназад годинама, а све то јер имам своје мишљење које се теби не допада. Али допало се неколицини мушкараца (ето повода!) а допало се и већини жена ( пик апице одреда?) и ниси се запитала зашто ми имамо заиста такво мишљење, покушала да разумеш, него си одмах етикетирала.

Сад се понавља, па логично да делујеш само завидно или просто огорчено јер се не сналазиш у комуникацији.
Znači nisam te okarakterisala kao glupaču, izmislila si proizvoljno.
Istina je da sam na tvoj poziv da dođem u neku vašu kafanu na temi o mizoginiji ili ne znam kojoj, odgovorila da mi ne pada na pamet, znači meni, da im se dodvoravam.
Odgovor je bio ironičan, a ja ti nisam kriva što ga zbog nedostatka smajlija i izmotavanja nisi shvatila. 🤷‍♀️
(I što si se učitala da im se ti dodvoravaš 🤷‍♀️)
Ostalo si nadodala i proizvoljno interpretirala, a poslednji pasus neću ni da komentarišem osim da ni malo ne govori o meni.

Znači nisam te okarakterisala kao glupaču, izmislila si proizvoljno.
Istina je da sam na tvoj poziv da dođem u neku vašu kafanu na temi o mizoginiji ili ne znam kojoj, odgovorila da mi ne pada na pamet, znači meni, da im se dodvoravam.
Odgovor je bio ironičan, a ja ti nisam kriva što ga zbog nedostatka smajlija i izmotavanja nisi shvatila. 🤷‍♀️
(I što si se učitala da im se ti dodvoravaš 🤷‍♀️)
Ostalo si nadodala i proizvoljno interpretirala, a poslednji pasus neću ni da komentarišem osim da ni malo ne govori o meni.
Хахахаха, озбиљна си?
Па остало је све записано.

Back