Žene, da li ste nekad

naprotiv, meni je ova tema bas draga

srecna uskoro nova godinica

1702079383940.png

P.S. hajdi ho!

Какав хејт аман жено..
Ја покушавам да ти објасним зашто је тема наишла на отпор.
Nisam ti tražila da mi objašnjavaš zašto je naišla na otpor jer me baš briga.
Није проблем да кажеш да ти се не допада нека тема али ти етикерираш све на теми као махачице дупетом јер ти се не свиђа начин комуникације.
Ја те нигде нисам заебавала, и сад озбиљно покушавам да ти објасним.
Није исто када кажеш да ти се не свиђа начин на који се шалимо и када просудиш да се тако шалимо да би добиле ,,валидацију пениса"...постоји разлика.
Opet iskarikirala i nadodala. Sledeći put citiraj post na licu mesta, jer neću više da kopam postove i dokazujem šta sam rekla i šta nisam rekla, ovo je za mene kvaran metod.
И пусти ти еурус, она је прича за себе..
I ja sam priča za sebe. Kao i ti.

Nisam ti tražila da mi objašnjavaš zašto je naišla na otpor jer me baš briga.

Opet iskarikirala i nadodala. Sledeći put citiraj post na licu mesta, jer neću više da kopam postove i dokazujem šta sam rekla i šta nisam rekla, ovo je za mene kvaran metod.

I ja sam priča za sebe. Kao i ti.
Ок, ти си се укапала у ров и браниш форму, не желиш да видиш суштину, хваташ се за реч а не за цео утисак.
Извињавам се што сам уопште реаговала.

Ок, ти си се укапала у ров и браниш форму, не желиш да видиш суштину, хваташ се за реч а не за цео утисак.
Извињавам се што сам уопште реаговала.
Ono što je tebi zaebancija, meni je usiljena šala i kao takva neiskrena i toksična pojava. Ti ne razlikuješ (kao ni mnogi) reakciju na ponašanje u nekom trenutku na nekoj temi od karakterizacije forumaša.

Videla je i @letnjekiše a možda i još neko, ali neće da se izjasni. Uostalom neka sam i samo ja, to ništa ne znači. Tema je odvratna kao i svaka na kojoj se zaebavaju žene po nekom osnovu (njihovog dupeta, rekla sam chmara, da, ali šta sad - problem odjednom moja reč) od strane muškaraca, a žene dodaju. Imam pravo da mi je to ponašanje grozno i da prokomentarišem na svojoj temi. Ako misliš da je tema neprimerena prijavi modovima. Ja prihvatam zauzvrat vašu zaebanciju mene, karakterizaciju, retroaktivni hejt itd.

povodom čega? rekla sam da mi je, uopšteno i inače, odvratno kad žene učestvuju u sopstvenom izrugivanju da bi bile zabavne muškarcima. i jeste.
ne volim ni kad žene koriste
npr: mi žene smo ____ (pa sad neka inferiorna osobina koja bi trebalo da naglasi ženski grupni [obavezno infantilni] karakter, npr brbljive ili ne umemo da parkiramo). iste one stvari zbog kojih ih ponižavaju se koriste kao neko dodvoravanje, valjda da bi se ublažila oštrica, okrene se ka sebi. pritom, pričaj u svoje ime, ja sam recimo mutava i parkiram bicikl sasvim ok.

a tvoju temu nisam propratila dovoljno nakon prvih par postova, ne mogu ništa više reći.
ako te neko uvredio, a ti vrati, budi u svojoj kučka eri, vreme srednjevekovnog uzdržavanja i bivanja boljom osobom je prošlo. i preporučujem da se ne potresaš oko 'hehe hihi choose me pick me love me' ponašanja inače ovako u životu, samo ne učestvuj u njemu.

a tvoju temu nisam propratila dovoljno nakon prvih par postova, ne mogu ništa više reći.
🤭 Ok.
ako te neko uvredio, a ti vrati, budi u svojoj kučka eri, vreme srednjevekovnog uzdržavanja i bivanja boljom osobom je prošlo. i preporučujem da se ne potresaš oko 'hehe hihi choose me pick me love me' ponašanja inače ovako u životu, samo ne učestvuj u njemu.
A ne potresam se, ako pričamo o emocijama. Mada me poneki slučaj iznervira.

Back