Žena vs. Švalerka

Ko je upravu?

  • Žena

  • Ljubavnica

  • I jedna i druga

  • Ni jedna


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Nikada mi neće biti jasno zašto žene pate kad muž nađe drugu?
Zašto jednostavno ne ostave gada?
Zašto mu ne dozvoli slobodu? Jednostavno, zakoni biologije rade.
Ako on voli drugu, to je to, i stvarno mi nije jasno šta žene očekuju? Da muž ostavi onu u koju je zaljubljen da bi bio sa ženom?

kako bre ne znas?pa, kad se ozeni, on daje tapiju na sebe, krsi, bre zakon, ako pogleda drugu...da ne kazem nesto gore
 
To zasto pate, ni meni nije bas najjasnije.verovatno zato sto su povredjene-konkurencuja je pobedila! Pocinje da se oseca nesigurno i ugrozeno..Ali, to sto muz nadje svalerku, ne znaci da ne voli svoju zenu, a takodje ne znaci da voli svalerku. U pitanju moze da bude samo mala promena, da se oseti nesto drugo, nesto tudje(sladje). A ako dodje to toga da se rasturi kuca i porodica, onda to nije samo druga u pitanju, vec znak da brak nije funkcionisao i da se, verovatno ne bi ni odrzao, a svalerka je samo ubrzala stvari...tako ja vidim stvari.....
 
sto pate?
STO PATE?
na cemu ste rasli koje gljive jedete pa ste operisani i od ocaja, i od strahova, i od nesrece, i od ljubomore, i od sujete, od svega
samo niste od ljubavi i strasti!
a jelte molim vas lepo dragovici moji
kako uspevate da se kontrolisete kad vec toliko dajete i volite
i neko samo ode
jel i tada shtrumpfovanje radovanje
nema veze samo neka je on ziv i zdrav i zadovoljan
ja i onako imam ljubavi za izvoz
ajde sledeci kandidat
ja mogu da razumem da je neko manje emotivan
al da se cudite sto neko tek tako ode, a neko se osakati dusevno zbog toga i malo je reci pati!, i ostavi sve kao da ga se ne tice
kao da sa zivim dusama nije imao veze
e to nece moci da vam prodje
da se zemlja okrene naglavachke
 
Poslednja izmena:
eh, ovo me podseti da sam i ja nekada tako razmisljala....ali sta de se radi? Covek mora da se prilagodjava sitaciji, a prilagodjavati se znaci menjati se...a promene nekada i nisu na bolje...neki ljudi imaju energije, budu borci, bore se za sebe, za svoja shvatanja, za svoje snove, za svoje stavove, za svoje principe....a neki, jednostavno ne umeju da vode rat, pa i ako kernu i dozive poraz-povlace se i pokore.....svako ima svoju pricu i svoju sudbinu.
 
Nikada mi neće biti jasno zašto žene pate kad muž nađe drugu?
Zašto jednostavno ne ostave gada?
Zašto mu ne dozvoli slobodu? Jednostavno, zakoni biologije rade.
Ako on voli drugu, to je to, i stvarno mi nije jasno šta žene očekuju? Da muž ostavi onu u koju je zaljubljen da bi bio sa ženom?

eh zena oseca uvek subjektivno gleda tj. to je njihovnajveci problem ,nisam sreo neku da nije a da je chitava tooo ..ne moze niko da me razuveri
pah to treba pitati te zene zasto sve --razlozi su mnogi
pa to nije lepo da drnda druge a ona moze :D ako to radi neka ona ne zna :roll:
ebes muza koji ostavi zenu i decu da gladuju a sebe da spase ...sto mi je to odvratno,osecam ispljuvak ^#!$&!,..znaci nemoj horor mi vec z:((
zena je zena a ona je slobodna u svakom slucaju bila dobrovoljno se keresala sa njim ili sponzorisala .i to je to !praviti od jarca magarca :sanke:
 
Pa meni to nije nenormalno...mislim to..zaljubish u drugu drugog..desava se..mislim smrt i ljubavi ne dolaze kad hoces vec jednostavno dodju...ja bih samo volela da mi kaze da voli drugu...lagala bih kad bih rekla da mi ne bi bilo tesko ako ga volim..ali brate mili nek ide...pa ne mogu ga ja zadrzati...ja bih mu olaksala..ozbiljno...ne bih mu rekla ni da je skot ni djubre ni lazljivac..samo bih mu rekla da ide...verovatno bih patila...ali..vreme leci sve....ko zna zasto je to dobro...mozda bih i ja onda mogla da ponovo nekog volim...sta ja znam...ni meni nije jasno zasto ostaju u braku a partner voli drugu....koji ce ti to da gleda tebe a misli na drugu
 
Nikada mi neće biti jasno zašto žene pate kad muž nađe drugu?
Zašto jednostavno ne ostave gada?
Zašto mu ne dozvoli slobodu? Jednostavno, zakoni biologije rade.
Ako on voli drugu, to je to, i stvarno mi nije jasno šta žene očekuju? Da muž ostavi onu u koju je zaljubljen da bi bio sa ženom?

Zato što imaju decu...na koju je on u svojoj zaljubljenosti (čitaj "tuđa mu...miriše bolje) potpuno smetnuo s uma. A iz brojnih primera svi dobro znamo koliko često i rado bivši muževi plaćaju alimentaciju i brinu o deci iz prethodnog braka..posebno ako sa tom novom dobiju potomstvo...
Kada bi se sve svelo na "ne volim te, puj pike ne važi sve"....bilo bi super....Ali nije tako.
Teško je kada si sa nekim nešto gradio, ulagao, žrtvovao se, vukao Boga za rukav da vam bude bolje i lepše a onda on na sve to pljune i ode.....
A zaljubljenost je trenutna...ljubav traje mnoogo duže....
 
Alo Kiseli bombon gde si da te cujemo sta imas reci?
U potpunosti se slazem sa prethodnom forumasicom.Kada bi zivot bio tako jednostavan,ne volis vise i ajd CAO, a one koje si doneo na svet da ih volis i pazis ko sisa.Ali ako ne ide,bolje svako na svoju stranu nego da ta ista deca slusaju svakodnevne svadje.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nikada mi neće biti jasno zašto žene pate kad muž nađe drugu?Zašto jednostavno ne ostave gada?
Zašto mu ne dozvoli slobodu? Jednostavno, zakoni biologije rade.
Ako on voli drugu, to je to, i stvarno mi nije jasno šta žene očekuju? Da muž ostavi onu u koju je zaljubljen da bi bio sa ženom?
Jao bre :D pa zensko-zenska konkurencija i zena i ljubavnica se bore preko tog lika da dokazu koja je sada tu bolja, umesnija, lepsa itd..svaka ga hoce za sebe i da pobedi tu drugu. :)
 
Jao bre :D pa zensko-zenska konkurencija i zena i ljubavnica se bore preko tog lika da dokazu koja je sada tu bolja, umesnija, lepsa itd..svaka ga hoce za sebe i da pobedi tu drugu. :)

To ti kazhem. Boli ih vagina za muzheve. Samo da bude bolja i dominantnija od druge zhenke.
Mu$karci su vremenom prepoznali i definisali ovaj zhenski nagon i potrebu i sada niti haju za zhene niti za $valerke.. To chak nije ni kobasica.. to je neka.. rupa :)
 
Nikada mi neće biti jasno zašto žene pate kad muž nađe drugu?
Zašto jednostavno ne ostave gada?
Zašto mu ne dozvoli slobodu? Jednostavno, zakoni biologije rade.
Ako on voli drugu, to je to, i stvarno mi nije jasno šta žene očekuju? Da muž ostavi onu u koju je zaljubljen da bi bio sa ženom?

Kad bi to bilo tako lako i kad ne bi bilo mnogo drugih pratećih detalja, tako bi i radili...kako žene, tako i muškarci...
 

Back
Top