Žena koja prkosi muškarcu

Da baš ženi riknula veš mašina otišao ležaj bubnja ja kažem bacimo 15 god stara gorenje kupimo novu neeee saće majstor 12.000 din popravka. Ode majstor posle 5 pranja pukne nešto ode elektronika popravka još 12.000 dinara. Nova veš mašina sa 5 god garancije 24.000 din.
Žene ne rasuđuju bistro a svuda guraju nos.

I kupi žena vodeni usisivač koji je dosta komplikovaniji za korišćenje jer posle upotrebe mora lepo da se opere, a usisivač je uvek zatreba da se koristi, i muškarac svakog puta kada uzme taj isti usisivač se iznervira.

Наравно да се изнервирамо кад не умемо да користимо ни обичан усисивач, а не још и водени.

Закључио сам да у расправи не треба рећи да ућути, већ треба образложити мирно и сталожено своје становиште. Зачудио би се кад би схватио колико су разумне кад им се образложи одређени став.

"začudio bi se..." ahahahahaaaa
Pa jes, žena kada je razumna je za čuđenje :mrgreen:

Ali podržavam: mirno, staloženo i jasno. A može i "tako je" :D

Da baš ženi riknula veš mašina otišao ležaj bubnja ja kažem bacimo 15 god stara gorenje kupimo novu neeee saće majstor 12.000 din popravka. Ode majstor posle 5 pranja pukne nešto ode elektronika popravka još 12.000 dinara. Nova veš mašina sa 5 god garancije 24.000 din.
Žene ne rasuđuju bistro a svuda guraju nos.

Ja bih ti odmah trayila novu masinu !
Jel bi to bilo bolje?

Kad nekome nista ne valja sa yenama, ne valja bojler, ne valja sta hoce, ne valja komunikacija, ne valja jer yvocaju, ne valja kada su dosadne, ne valja kada varaju, pa kada ne varaju, kada traye novac i kada ga ne traye jer imaju puno, znači samo jedno.

Praznina ništavila:

IMG_20240521_131415.jpg

Наравно да се изнервирамо кад не умемо да користимо ни обичан усисивач, а не још и водени.
O to je već stvar iskustva - kada kažeš: "Ja to ne umem" i imaš radnu poštedu. Samo što to ne prolazi uvek jer ima žena sa većim iskustvom koje nikada ne izgovaraju: "Neka, ja ću!"

Back