Razvedena žena / razveden muškarac

E, jbt a zato je bolje biti sa onima koji su imali više dužih i propalih veza a bez braka? Ili koji su sami godinama? Ili koji su imali dosta kombinacija i ni jedan brak?

Mislim da nemate iskustva, samo neka nagađanja.
Ljudi koji su već imali brak mogu biti odlična prilika jer su zreli i ne žele da naprave prethodne greške. Znaju sve šta ih čeka. A ovi sami i što teoretišu na temi su kao da biraš mačku u džaku, nit prakse, nit iskustva, nemaš pojima u šta će se sve pretvoriti.
Neko živi, neko životari, neko uživa, neko se muči, neko misli da živi ali samo proživljava život, neko ne ume da uživa iako ima mogućnosti za to, neko pak ne vidi smisao u uživanju već u je u potrazi za smislom svoga života i života generalno. Mnogi ljudi posmatraju život iz svoje perspektive i veruju u ono u šta žele da veruju.

Moje mišljenje je da sa razvedenima treba biti oprezan u smislu planiranja budućnosti jer vrlo moguće je da nisu materijal za brak i porodicu.
Što je na neki način i okej ko želi tako da živi.

Sa svima treba biti oprezan i razmišljati pre nekog ozbiljnog koraka, jer i ti koji su se razveli žive prvi put i nisu ni bili svesni možda da nisu za to dok nisu probali. Kako bih ti rekao, da bi bio razveden prvo mora da se venčaš nekad. :D

Sa svima treba biti oprezan i razmišljati pre nekog ozbiljnog koraka, jer i ti koji su se razveli žive prvi put i nisu ni bili svesni možda da nisu za to dok nisu probali. Kako bih ti rekao, da bi bio razveden prvo mora da se venčaš nekad. :D
Moja poenta je nešto drugo što nije direktno navedeno u postu.
Razvedeni su iz nekog razloga pobegli e sad šta je razlog je pitanje...
Veći razlog za red flag nego neko neiskusan. Oni su provereno pali na prvom ispitu takoreći.

Moja poenta je nešto drugo što nije direktno navedeno u postu.
Razvedeni su iz nekog razloga pobegli e sad šta je razlog je pitanje...
Veći razlog za red flag nego neko neiskusan. Oni su provereno pali na prvom ispitu takoreći.

Pa, ja upravo zato i rekoh, ne znači da je prvi ispit, možda je ta osoba prošla 20 ispita pre nego što se odlučila za kraj... Dakle, možda razvedena osoba uopšte nije kriva za taj kraj, jer je u braku dvoje.

Tako da, bar što lično mislim, ista šansa ti je da nađeš nekoga bez braka iza sebe i da ti to propadne, kao i sa brakom iza sebe. Suštinski, sve je to mačka u džaku dok ne prođeš sam.

E, jbt a zato je bolje biti sa onima koji su imali više dužih i propalih veza a bez braka? Ili koji su sami godinama? Ili koji su imali dosta kombinacija i ni jedan brak?

Mislim da nemate iskustva, samo neka nagađanja.
Ljudi koji su već imali brak mogu biti odlična prilika jer su zreli i ne žele da naprave prethodne greške. Znaju sve šta ih čeka. A ovi sami i što teoretišu na temi su kao da biraš mačku u džaku, nit prakse, nit iskustva, nemaš pojima u šta će se sve pretvoriti.

Pa sad te sto su imale bezbroj propalih veza ili te promiskuitetne tek one ne dolaze u obzir sto se mene tice, ne bi nikad takvu zenio niti se vezivao za nju , inace ne kazem ja da ne bi nikad bio sa razvedenom ni po koju cenu vec samo kazem da hipoteticki ukoliko mogu da biram takva osoba svakako ne bi bila moj prvi izbor i radije bi ozenio ne znam 40-togodosnjakinju za koju znam da je godinama sama i koja je ovako očuvana i neistrošena i fizički i emotivno i koja se ne upusta u veze tako lako nego tipa 40-togodisnjakinju koja vec ima iza sebe propali brak i dvoje dece ili koja je imala bezbroj veza i koja je laka roba i sa kojom kad bi bio imao bi utisak kao da vozim neki stari razdrndani bajs koji su svi jahali.

Inace verujem da nije isto zeniti devojku koja se nije pre nije udavala niti recimo zivela sa nekim i zeniti neku koja ima propali brak iza sebe i kojoj je to kao "popravni" iili "repriza" i za koju je to sve ono vec vidjeno ili neku koja je imala ko zna vec koliko veza i zivela tipa sa njih petoricom (naravno ne mislim istovremeno).

Mislim imao sam prilike i da upoznam neke osobe (i ovakve i onakve) i zakljucim neke stvari i itekako se primeti razlika, recimo znam jednu devojku koja zivi blizu mene, starija od mene nekoliko godina, ima nekih 42,43 godine, ono koliko znam ono maltene oduvek je sama i ne secam se da sam je ikad video sa nekim, inace ovako divna devojka, onako mladolika, lepa (ali prirodno), sportistkinja, uvek vedra, nasmejana i prosto ti uvek osvezi dan kad je vidis (nazalost uvek se mimoilazimo i ne srecem je cesto ali jednom bas kad je vidim pitacu je malo da izadjemo negde mozda na neku klopu, pice, da malo razmenimo kontakte i tako), dok recimo upoznao sam jednu isto tako stariju od mene (a i od nje par godina), ima nekih 44,45 godina i ono ne znam koliko propalih veza iza sebe vec ali ajde šta je tu je, kao nesto mi tu krenemo malo da se vidjamo, da se muvamo i sta ja znam, reko ajd ovako sam relativno dosta mladji od nje, još onako svež,neistrošen, zračim tom pozitivnom i klinačkom energijom i reko prijaće joj to, ono malo da je osvežim , medjutim ma kakvi, ono stalno neka kuknjava i žaljenje, malo malo pa stalno pominje nekog bivšeg ovog ili bivšeg onog, ono sve joj ide na živce i sve joj smeta, svi je nerviraju, ne propusta priliku za primedbe i kritike (bilo da se radi o nekim najbanalnijim stvarima ili nekim krupnijim) i ono nikad ne znas za koju ce reč da te uvati i kako će to da shvati i protumači............i ono prosto jasno mi je bilo da od toga nema leba i da je prosto vec istrosena, emotivno ispražnjena i da je ono sto je mozda trebalo da prozivi samnom vec prozivela i prosla sa nekim drugim i da cu se tesko ja tu usreciti (i nema sumnje da bi mnogo vise odgovarala neka kao ona vec pomenuta iznad).
Isto tako verujem da je i sa razvedenima, ono sve sto bi trebalo da proživi sa tobom već je proživela sa nekim drugim i sad tako neka razvedena mozda je prilika za nekog isto tako mozda vec razvedenog i istrošenog muškarca ili mozda nekog ko je vec zasao u neke godine (pa hvata neki poslednji voz) ali ne i za nekog mladjeg ždrepca, neistrošenog, punog energije, entuzijazma koji tek planira nesto u zivotu i kome je to jos uvek nesto novo.

Poslednja izmena:
Ko ovde dodje i bude na lepo sa vama taj nije normalan, treba vas sve djonom.
Okej je da nekom jednom, ali pazi JEDNOM kažeš da je DEBIL i ne govoriš više sa njim.
Ali ti brate trčkaraš mesecima za svima okolo koje mrziš i non-stop neko sitno podyebavanje.:lol:
Nekoliko ljudi mi se žalilo - "Vidi ovog tipa!":eek:
Meni si bio na IGNORE i uopšte nisam gledao šta pišeš. Pričao si mesecima u prazno.:hahaha1:

Druži se sa ljudima koji te gotive, ako ih uopšte ima :roll:, i izbegavaj one koje ne voliš i nema problema.:pivce:

Sto, osh da se osetis kao dasa i das poen?
Jadno, level Manga Hilux jadno.
Idi vidi dal sam bilo gde onda.
Manga je ofc gospodin čovek i ima moje poštovanje.:respekt:
I nemoj druge ljude da ogovaraš kad mene prozivaš.
Poštuj pravila duela.:mafijas:

Ljudi u tvojoj glavi se ne racunaju.

Sta mi tesko da pljunem debila u prolazu?
:roll:
Ti jedino što radiš i jeste prozivanje i napušavanje na ovom forumu.
Malo mi te nekako i žao jer razumem da je posledica velikih frustracija i kompleksa. Ali baš ogromnih, ogromnih.
Znam da tako ne bi smeo u stvarnom životu gde si verovatno manji od makovog zrna.
Moj dobronamerni savet je da kontaktiraš psihoterapeuta.

Kako ti ono jednom rece, " mislim da sam bolji od tebe u svakom pogledu, ne mozes da mi pariras?"

Hahah kakav debil treba biti za to, bajo moj.
Ne sećam se. Ako sam ti u prošlosti, dok nisam bio moderator, rekao nešto tog tipa to je upravo zbog toga što mi se neko žalio na tebe zbog bahatog ponašanja i konstantnih prozivki.

Ne mislim tako nešto.

Aj ćao. Ne mogu više da se igram sa tobom. Naporan si. Ovde dođem da se izezam sa ljudima koje volim, a ne da se napušavam.

Back