Žena koja prkosi muškarcu

Musko si i vodis abrove tj osluskujes parove oko sebe?

Gospodine malo se zapitajte sta je stvarni problem.
Neko ko ima vezu i radi na njoj ne bavi se tudjim zivotima.

Мелиоте, Мелиоте.

Волиш да прислушкујеш друге парове док се свађају?

Кладим се да волиш и да прислушкујеш друге парове док се карају.
Prvo ne možemo znati da nije pisao o svom iskustvu, a otvorio uopštenu temu "poznajem dosta ljudi". Šifra: Asking for a friend.

Drugo, ako bi se nastavilo sa takvim politikama kritikovanja "abonoša" onda bi komotno mogli i ceo forum da zatvorimo jer ljudi retko otvoreno pišu o sebi kada postavljaju teme. I to sa dobrim razlogom.

Dakle skoro uvek govore o iskustvima drugih ljudi koje poznaju bilo to imaginarno ili realno.

Nema smisla da ga kritikujete zbog ovoga drugari.

Prvo ne možemo znati da nije pisao o svom iskustvu, a otvorio uopštenu temu "poznajem dosta ljudi". Šifra: Asking for a friend.

Drugo, ako bi se nastavilo sa takvim politikama kritikovanja "abonoša" onda bi komotno mogli i ceo forum da zatvorimo jer ljudi retko otvoreno pišu o sebi kada postavljaju teme. I to sa dobrim razlogom.

Dakle skoro uvek govore o iskustvima drugih ljudi koje poznaju bilo to imaginarno ili realno.

Nema smisla da ga kritikujete zbog ovoga drugari.

Komentarisete temu ili moj odgovor ?

Da li ste vi mladi gosn.modu advokat postavljaca teme ili neki saobracajac?

Ako vi ne otvarate teme o sebi osim onih "maznuto sa redita" drugi itekako dele komadice zivota sa drugima.
Onaj deo gde nece kojekakvi da ih posrame i prave cirkus od teme vec da konkretno pisu.
Tako da molim da me preskocite sa pojasnjenjima "sta je pisac zeleo da napise" jer hvala na pitanju znam da citam
dabome i da napisem koju mudru i da se nasalim i da dvosmisleno pisem.
Ako ga boli neki moj odgovor neka prijavi Vi radite svoje , brisite, a ja siguno necu da placem ili da nedajboze izgubim apetit ako me neko tuzako zbog mog misljenja na forumu.

Prijatan dan mladicu

Sve je češća pojava da žene kontriraju muškarcima na većinu njihovih predloga u vezi sa mnogim stvarima, govoreći da je njihovo pravo da imaju stav o svemu i svačemu, da njima niko ne treba da nameće ono što one ne žele. Vrlo često se dešava da se bračni partneri posvađaju oko nekih trivijalnih stvari kao štoje kupovina tepiha ili nekih drugih potrepština za sopstveni dom. Partneri se uglavnom i svađaju oko takvih totalno nebitnih stvari i narušavaju ljubav i slogu među njima. Kako prevazići ovaj sve učestaliji problem zbog kojih se partneri čak i rastavljaju? Mora se priznati da u svemu tome veliku igra i feminizam nagovarajući žene da one trebaju biti jake i da nikada ne da se povinuju pred muškarcem.
Jel ovo pdf Humor? :dontunderstand:

Ako nije, zašto ova tema postoji?

Parovi se svađaju zato što žene imaju svoje mišljenje i feminizam je tome kriv?

Nekim osobama treba na primeru pokazati da nisu u pravu ali tu treba strpljenja.

Primer:
Ja hoću beli tepih on hoće teget. I ja ću ga pustiti... i onda će videti da mora da ga usisava svaki dan jer se na njemu vidi svaka tačka. Za tri meseca će kupiti beli.
Sledeći put će saslušati moj savet. Kao i ja njegov kada je nešto drugo u pitanju.
To se uči. Kao kada dete plače jer mu ne daš sladoled. "Ne" nije odgovor, odgovor je dogovor - "Ješćemo sladoled kada obrnemo još jedan krug oko parka i operemo ruke". Retko ko objašnjava, samo daje šture odgovore i tu nastaje problem.

Da, čujem i ja. Čujem ja njih ali njih dvoje ne čuju jedno drugo jer često je slučaj da im je važnjije ko je glasniji i čija je poslednja, a sam sadržaj je nebitan.
Gubljenje vremena i traćenje života.
sta bre beli tepih???
koji beli???
ko si ti da biras boju tepiha???
ima da bude teget i tacka!!!!
:tiganj::tiganj::tiganj:

Sve je češća pojava da žene kontriraju muškarcima na većinu njihovih predloga u vezi sa mnogim stvarima, govoreći da je njihovo pravo da imaju stav o svemu i svačemu, da njima niko ne treba da nameće ono što one ne žele. Vrlo često se dešava da se bračni partneri posvađaju oko nekih trivijalnih stvari kao štoje kupovina tepiha ili nekih drugih potrepština za sopstveni dom. Partneri se uglavnom i svađaju oko takvih totalno nebitnih stvari i narušavaju ljubav i slogu među njima. Kako prevazići ovaj sve učestaliji problem zbog kojih se partneri čak i rastavljaju? Mora se priznati da u svemu tome veliku igra i feminizam nagovarajući žene da one trebaju biti jake i da nikada ne da se povinuju pred muškarcem.
e, mali perice….

Nije to feminizam. To je razmaženost. Ja pa ja jer su je roditelji tako vaspitali da bude njihova princeza. Ispala je gomno sa krunom.

Pa kupovina tepiha se prepušta ženi, zar ne? Uređenje doma

A jbga, pogresno vaspitanje. Ona misli da se muskarci primaju na to, kao samostalna jaka zena, ima stav, svadja se i kontrira. Oce se bije. I koji nece on se kao plasi takvi zena - pop narativ. A u stvari je gledaju kao smora.
Jedno je imati svoj stav i volim kad zena nije tuta, nego svoje ja. Drugo je da bude nemoguca i agresivna.
I ne, nece biti teget beo tepih. Nece ni biti tepiha.

Back