Zašto su neodgovarajući?

Paula

black cat
Moderator
Poruka
28.391
Danas pričam sa dečkom, 87. godište, pitam zašto je sam. Reče mi da sreće lepe devojke i žene (i on je zgodan), ali da su uglavnom glupe ko k. Kaže izađem sa jednom, smeh lep, ma divna, svaki put kada nešto počnem da pričam ona me preseče. Kažem hej, pusti me nešto da kažem. Nešto, pa ćeš ti. Nepristojne ili ne umeju da kontrolišu svoje emocije. Ili sa drugom dođemo u krevet, ona raširi noge i kaže hajde sad, legla, žmuri i čeka... Između seksa, ja nešto kažem da se opustimo, malo se našalim, ona me gleda belo ne razume uopšte foru i tako nastavimo da ćutimo...A najbitnije, ne žele obaveze. Itd da ne nastavljam sve primere koje sam čula.

Zašto smo sami (koji jesmo)? Šta je ideal kojim težimo (brak, veza,..) i zašto ga nismo ostvarili? Gde su konkretni problemi što se tiče drugih osoba? Šta nam to nedostaje, šta nemaju svi ti kandidati koje upoznajemo da bismo bili zadovoljni i imali to što želimo?

Jer, kažu da ako znamo šta tačno želimo i gde su problemi, lakše ćemo ih rešiti.


p.s.
Naravno, nekad ćemo uvideti da smo mi ti koji možda treba da menjamo način razmišljanja, što reče A. E.:
1658260630032.png
 
Danas pričam sa dečkom, 87. godište, pitam zašto je sam. Reče mi da sreće lepe devojke i žene (i on je zgodan), ali da su uglavnom glupe ko k. Kaže izađem sa jednom, smeh lep, ma divna, svaki put kada nešto počnem da pričam ona me preseče. Kažem hej, pusti me nešto da kažem. Nešto, pa ćeš ti. Nepristojne ili ne umeju da kontrolišu svoje emocije. Ili sa drugom dođemo u krevet, ona raširi noge i kaže hajde sad, legla, žmuri i čeka... Između seksa, ja nešto kažem da se opustimo, malo se našalim, ona me gleda belo ne razume uopšte foru i tako nastavimo da ćutimo...A najbitnije, ne žele obaveze. Itd da ne nastavljam sve primere koje sam čula.

Zašto smo sami (koji jesmo)? Šta je ideal kojim težimo (brak, veza,..) i zašto ga nismo ostvarili? Gde su konkretni problemi što se tiče drugih osoba? Šta nam to nedostaje, šta nemaju svi ti kandidati koje upoznajemo da bismo bili zadovoljni i imali to što želimo?

Jer, kažu da ako znamo šta tačno želimo i gde su problemi, lakše ćemo ih rešiti.


p.s.
Naravno, nekad ćemo uvideti da smo mi ti koji možda treba da menjamo način razmišljanja, što reče A. E.:
Pogledajte prilog 1190231

Nije u devojkama problem
Već muškarci ganjaju pogrešan profil da je lepa

Pa majku mu neka se otarasi tog da je lepa
Ima nešto i u manje lepim devojkama

Misim lepe su trimovane da budu lepe , ne debele i da barataju atributima da se dobro uda

Ja ovo ozbiljno kažem a vi se smijte

Živimo u vremenu ambalaže narod je postao srcom i dušom prazan
 
Zato sto monogaman odnos nije u obavezi, a polako izlazi i iz kulture i tradicije. Nece decko da se cima, ima svoje kriterijume i nece da ih gazi zato sto neko ima ono izmedju nogu. Bole ga kur. A i cini mi se da normalne kriterijume ima:
Hocu da se smejem s nekim, razumem, seksualno da se poklapamo i td.. Zdravo razmisljanje. Bilo bi bolesno da pocne da se prilagodjava tim devojkama.
 
Danas pričam sa dečkom, 87. godište, pitam zašto je sam.
Nemoj ovo da radiš. Pišem iz perspektive nekog koga počesto pitaju isto a to smara. I jednako kažem kako nema šta da se nađe a istina je da 1) ne tražim dovoljno i 2) numem da pridobijem ni ovo što srećem (to za mene, ovom tvom mož biti nešto treće, koje ne znam, ali ulažem kviska da nije to što veli). Onda kada se tako izlupetam kao klimnu glavom prozbore neku utešnu a verovatno u sebi pomisle vid budale. Hoću da kažem, sami smo jer neki želimo tako ili ne želimo drugačije ili ne umemo bolje ili se jednostavno zalomilo, ali to je naša stvar, nemojte dirati. Isto ako čuješ nekog da se žali što je sam najbolje ga ignorisati, nije to neizlečiva bolest a i ne trebaju doktori.
 
Danas pričam sa dečkom, 87. godište, pitam zašto je sam. Reče mi da sreće lepe devojke i žene (i on je zgodan), ali da su uglavnom glupe ko k. Kaže izađem sa jednom, smeh lep, ma divna, svaki put kada nešto počnem da pričam ona me preseče. Kažem hej, pusti me nešto da kažem. Nešto, pa ćeš ti. Nepristojne ili ne umeju da kontrolišu svoje emocije. Ili sa drugom dođemo u krevet, ona raširi noge i kaže hajde sad, legla, žmuri i čeka... Između seksa, ja nešto kažem da se opustimo, malo se našalim, ona me gleda belo ne razume uopšte foru i tako nastavimo da ćutimo...A najbitnije, ne žele obaveze. Itd da ne nastavljam sve primere koje sam čula.

Zašto smo sami (koji jesmo)? Šta je ideal kojim težimo (brak, veza,..) i zašto ga nismo ostvarili? Gde su konkretni problemi što se tiče drugih osoba? Šta nam to nedostaje, šta nemaju svi ti kandidati koje upoznajemo da bismo bili zadovoljni i imali to što želimo?

Jer, kažu da ako znamo šta tačno želimo i gde su problemi, lakše ćemo ih rešiti.


p.s.
Naravno, nekad ćemo uvideti da smo mi ti koji možda treba da menjamo način razmišljanja, što reče A. E.:
Pogledajte prilog 1190231
Ko bi to znao?!
Sve u svoje vreme, kako zracis tako i privlacis, mozemo jos da se gadjamo izrekama i mudrostima, ali mislim da je generalno sve to pitanje srece.
Bukvalno kako ti se posreci.

Ima naravno i unapredjivanja sebe kao licnosti, ali i to nije garant da ce covek naci nekog za sebe pored kojeg dugorocno moze biti srecan i voleti.
 
Dosta njih jeste 🤷🏻‍♀️

I u uvodnom posto je prvo pala reč lepa
Znaci sve sa kojima je izlazio su lepe pa se onda ispostavi da je to bas sve


Znaci imate iskrivljenu sliku 🤷🏻‍♀️
sta znaci lepa?
to je diskutabilno.
u uvodnom postu decko kaze lepa, ali to ne znaci odmah ovo sta si ti pomsilila, grand fazon lepote.

mozda @Paula moze da nas prosvetli o njegovom pojmu lepote?
 
Nemoj ovo da radiš. Pišem iz perspektive nekog koga počesto pitaju isto a to smara. I jednako kažem kako nema šta da se nađe a istina je da 1) ne tražim dovoljno i 2) numem da pridobijem ni ovo što srećem (to za mene, ovom tvom mož biti nešto treće, koje ne znam, ali ulažem kviska da nije to što veli). Onda kada se tako izlupetam kao klimnu glavom prozbore neku utešnu a verovatno u sebi pomisle vid budale. Hoću da kažem, sami smo jer neki želimo tako ili ne želimo drugačije ili ne umemo bolje ili se jednostavno zalomilo, ali to je naša stvar, nemojte dirati. Isto ako čuješ nekog da se žali što je sam najbolje ga ignorisati, nije to neizlečiva bolest a i ne trebaju doktori.
ali konkretno ovaj tip nije realno govoreći sam. on ima žene za neobavezni sex. ali nema onu za brak i porodicu, to je ipak ono što želi, barem deklarativno.
 

Back
Top