Zasto muskarci vole nase guzze,zasto bre???

hyper.gif


pa ti i ptam: kako to mušk.ispoljavaju svoju žensku stranu kad mole za guzu???
 
moje neko skromno zapazhanje bi bilo da se radi o zhelji za dominacijom, osecaju moci i potrebi da se zhena ponizi isto kao i kod tripova o svrshavanju po licu
sado igrice, gde on veruje da mu se zhena podala i pristaje da bude 'kazhnjena'... mozhda se uklapa i u neki trip o silovanju...

lepo nam je svima snoshaj prichao tome

sve u svemu "heftanje u chmrlju" mi se nikad neshto nije uklapalo u viziju vodjenja ljubavi

al pretpostavljam da ima ljudi koji se ne bi slozhili sa mnom ... pa ko voli nek izvoli ..
 
joooooj zene...
u sta ste se pretvorile... mozak vam radi 200 na sat.. sve vas interesuje...
...
A OVDE JE, da citiram Brando-a... bila ELBORACIJA O cmaru...
dakle - na ovom mestu ga ja elaboriram ... :lol: :lol: :lol: a zatim kontempliram o istom...:-)

DAJTE SVOJIM MOMCIMA...
to je poenta.
po tome se valjda razlikujete od onih koje im NISU devojke...
vi bi trebalo da im DAJETE.
a ne da analizirate zasto moamk nesto oce...
...
uffff.... zene....
 
hahahahhahahahah... bravo... :lol: :lol: :lol:
...
pa svasta moze covek da dobije od vas zena... hlamidiju, kondilome, gonoreju, sidu, hepatitis, bebu... sta je eserihija prema tome... 'ebes coveka bez malo eserihije... hehehehehhe :lol:
...
salio sam se inace... to sto sam ja napisao je odgovor koji ce ti vecina muskaraca dati...
...
a poenta i moje misljenje o temi je bila u "dajte svojim momcima" sta traze...
- a ne analizirajte sve...:wink:

a sto se tiche samog pitanja, nemam pojma... licno sam se po tom pitanju "ovajdio" od samo 3 devojke... i nisam dobio esherihiju...:-) ... a sve u svemu... i nije nesto...

poz.
 
Hihihihihihi... Sto je ovo dobra test-tema. Dakle, koja se ovde ne prijavi, moze se smatrati nazadnom ljubiteljkom analnog seksa. Pazi, fensi ribe... Hepatitis, esherihija... Valjda koristite kondome? Mislim, recite lepo:"Nas boli!" Ili:" Osecamo se podredjeno!"
I raindog... Kako si provalila to o osecaju dominacije, iz svog rekao bih, skromnog anal iskustva? Onako, tek da kazes...? Eto, meni je taj osecaj OK, ali mislim da me nesto drugo vise privlaci... Stajaznam... Kad bi kresanje u bulju bio primaran vid polnog opstenja, verovatno bi bio manje interesantan, nego sto nam se cini... Teze se dolazi do dupeta, pa je veci izazov! Eto...
 

Back
Top