Zasto muskarci vole nase guzze,zasto bre???

upravo si potvrdio, duga veza, poverenje pa ima opravdanja za analni sex
pricas o divljanju a sam si rekao da posle toga nije htela ... postavlja se pitanje zasto?
i kao sto je neko napomenuo ... analni sex se radi o cistoj dominaciji, o ponizavanju i uzdizanju sebe nad drugim
inace ne bi muskarci toliko se plasili pedera ... tu se ne radi o fizickom bolu tu se radi o casti i moci

Nekako mi se cini da se u odnosu izmedju zene i muskarca niko ne obazire na cast i moc u tom kontekstu koji spominjes, uostalom sumnjam da se i homoseksualci, gej muskarci, tokom odnosa vode tim tumacenjem o casti i moci. Seks nije rat, u njemu nema pobednika i porazenih, vec se u njemu uziva.
 
jasno, etiketa mi je midl nejm :D
a imam i ono o pedofiliji i naklonosti ka bezdlakim vulvama :d

:lol: Zanimljivo zvuci. Prvi deo teorije o latentnim bicima bi mogao da osporim, a taj nastavak koji se odnosi na bezdlake vulve je za mene neistrazeno podrucje, jer sam kriterijume po tom pitanju formirao jos u davna vremena kad su one bile prekrivene krznom, obrasle neprohodnim rastinjem koje je valjalo raskrciti da bi se stiglo do cilja, tako da i dalje volim da vidim i osetim na njima bar neki fini tepih, tako neki travnjak koji se redovno odrzava, shisha, grabulja, zaliva i sve... :rumenko: :D (Iskreno receno svejedno mi je, draze su mi one sa frizuricama, ali preovladava deviza "daj sta das", takva su vremena, kriza je, nema biranja. :lol:)
 
:lol: Zanimljivo zvuci. Prvi deo teorije o latentnim bicima bi mogao da osporim, a taj nastavak koji se odnosi na bezdlake vulve je za mene neistrazeno podrucje, jer sam kriterijume po tom pitanju formirao jos u davna vremena kad su one bile prekrivene krznom, obrasle neprohodnim rastinjem koje je valjalo raskrciti da bi se stiglo do cilja, tako da i dalje volim da vidim i osetim na njima bar neki fini tepih, tako neki travnjak koji se redovno odrzava, shisha, grabulja, zaliva i sve... :rumenko: :D (Iskreno receno svejedno mi je, draze su mi one sa frizuricama, ali preovladava deviza "daj sta das", takva su vremena, kriza je, nema biranja. :lol:)

džaba ti osporavaš, ja dobila bravo uz repku i to od muškarca :D
 

Back
Top